eGospodarka.pl

 • Niepewność w Europie uderza w euro

  (...) się głównie na wydarzeniach w Europie, po części z racji ubogiego w publikacje kalendarza makroekonomicznego. Po optymistycznych nastrojach z piątku generalnie niewiele zostało, ponieważ (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o odszkodowanie w związku z niezgodnym z prawem rozwiązaniem umowy o pracę na czas nieokreślony bez wypowiedzenia, poznaj opinie o Sony DCR-DVD201E czy przeglądaj oferty pracy z miasta Hajnówka.


 • Niespodziewane pogorszenie nastrojów na europejskich rynkach akcji

  (...) Warszawie byki podjęły odważną próbę odreagowania obserwowanej od dłuższego czasu słabości naszego rynku. WIG20 i wskaźnik szerokiego rynku zyskiwały na otwarciu po 0,5 proc., a wskaźnik (...)

 • Dziecko w sieci a cybernękanie

  (...) oraz serwisy internetowe w rodzaju Facebooka są niezwykle popularne wśród dzieci i młodzieży. Jednak, jak to zwykle bywa, to powszechne zjawisko ma swoją ciemną stronę – cybernękanie (...)

 • ESET Cyber Security 6 dla Mac

  (...) antywirusowego adresowanego do użytkowników komputerów Mac. Koncentruje się na efektywnym wykrywaniu nowych wykorzystując zaawansowaną analizę heurystyczną oraz sygnatury generyczne. Program (...)

 • Odliczenia od dochodu w PIT 2012: ulga rehabilitacyjna

  (...) 1 pkt 6 ustawy o (dalej updof), dochód stanowiący podstawę opodatkowania tym podatkiem, może ulec obniżeniu o wydatki na cele rehabilitacyjne oraz wydatki związane z ułatwieniem wykonywania (...)

 • Okres przechowywania dokumentów firmy

  (...) dotyczące płatnika składek i ubezpieczonego, a także wszelkie inne dokumenty i rejestry wynikające z prowadzenia podatnicy zobowiązani są przechowywać do czasu upływu terminu przedawnienia (...)

 • Kiedy program lojalnościowy w przychód pracownika

  (...) uznają wszelkie wypłacone mu środki pieniężne oraz pieniężną wartość otrzymanych rzeczy. W szerokim katalogu tychże ustawodawca wymienia m.in. różnego rodzaju dodatki i . Nie wskazuje (...)

 • Sprzedaż nieruchomości: ulga meldunkowa dla małżonków

  (...) 5 grudnia 2008 r. małżonkowie nabyli na zasadzie wspólności majątkowej , który zbyli 5 sierpnia 2010 r. Od 9 lutego 2009 do dnia 5 sierpnia 2010 r. w lokalu tym bym zameldowany mąż (...)

 • Czy w lutym zobaczymy historyczne szczyty na US500?

  (...) w obecnej sytuacji US500 jest w stanie zaatakować szczyty wszechczasów bez przejścia korekty. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo trudna. Warto przyjrzeć się w tym kontekście reakcji rynków (...)

 • Kurs EUR/USD zniżkuje do poziomu 1,36

  (...) Polska waluta od rana zyskuje na wartości. Obecnie kurs EUR/PLN znajduje się na poziomie 4,14, a USD/PLN na 3,04. Przy braku ważnych wydarzeń, dziś większą niż zwykle uwagę uczestników (...)

 • Dobre CV drogą do sukcesu

  (...) umieszczenie poprawnych danych kontaktowych. Niby proste, ale tylko rekruterzy wiedzą, jak wielu kandydatów nie jest zaproszonych na z powodu błędnego numeru telefonu w swoim życiorysie (...)

 • Konferencja EBC zdecyduje o dalszym rozwoju sytuacji na parze EUR/USD

  (...) przyniósł pewne zawahanie w notowaniach EURUSD, jednak nastąpiło to po silnym umocnieniu wspólnej waluty. Euro bardzo wyraźnie zyskiwało do dolara (oraz większości innych walut) w trzech z (...)

 • Jaki kredyt na start firmy?

  (...) nowych przedsiębiorstw i często wymagają prowadzenia działalności przez co najmniej pół roku, rok lub nawet dwa lata. Mimo takich obostrzeń, są banki, które udzielają kredytów na start (...)

 • Ustawa śmieciowa: nowelizacja

  (...) odbierania komunalnych między innymi od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy. Natomiast w kwestii właścicieli nieruchomości na których nie zamieszkują (...)

 • Chińskie firmy wierzą we wzrost w Europie

  (...) stabilne środowisko biznesowe z zaawansowanymi technologiami, wykwalifikowaną siłą roboczą i przejrzystym systemem prawnym. Ponadto, jest odbierana jako otwarta na inwestycje zagraniczne, o (...)

 • Ten tydzień należy do banków centralnych

  (...) dane z amerykańskiego rynku pracy, gdzie stopa bezrobocia wzrosła w styczniu do 7,9% a liczba nowych miejsc pracy w sektorze pozarolniczym zwiększyła się o 157tys., mniej niż prognozowano. Z (...)

 • Upadłości firm w Niemczech 2012

  (...) również spadek liczby przypadków niewypłacalności. W sumie 101 500 konsumentów złożyło wniosek o – o 1.7% mniej niż w roku poprzednim (2011: 103 250). W ten sposób liczba ta znowu (...)

 • Upadłości firm I 2013

  (...) na czele listy – aż 32 spośród styczniowych ogłoszeń dotyczyło firm produkcyjnych ( budownictwo – „tylko” 20). Rosną problemy sektora usług – efekt oszczędności czynionych przez (...)

 • Kolejny tydzień pod dyktando raportów kwartalnych

  (...) piątek byliśmy świadkami wyraźnego odbicia, zwłaszcza na zachodnich parkietach. Inwestorów nie przestraszył wzrost stopy bezrobocia w Stanach Zjednoczonych z 7,8 proc. do 7,9 proc., ponieważ (...)

 • Polskie mieszkania jednymi z najmniejszych w Europie

  (...) 15 przebadanych państw Europy zajmuje Polska pod względem powierzchni mieszkania przypadającej na jedną osobę. Nad Wisłą na obywatela przypada bowiem 24,7 m kw. – wynika z danych GUS za 2010 (...)

 • Spłata kredytu: bezrobotni nie skorzystali z pomocy

  (...) ustawy „o pomocy państwa w niektórych kredytów mieszkaniowych udzielonych osobom, które utraciły pracę”. Oczekiwania ustawodawcy były jednak z goła inne. Grupę zainteresowanych (...)

 • Biurowiec Warsaw Spire w budowie

  (...) to 100 000 m2, czyli obszar odpowiadający ponad 14 boiskom piłkarskim. Na 49 kondygnacjach głównego budynku znajdzie się ok. 60 000 m2 powierzchni biurowej. Dwa niższe, 15-piętrowe budynki (...)

 • Usługa concierge pomaga przedsiębiorcom

  (...) szerokiej wiedzy z zakresu prawa gospodarczego, administracji czy podatków. Do tego dochodzą specjalistyczne zagadnienia dotyczące branży, w której przedsiębiorca prowadzi działalność. A to (...)

 • Wysokość wynagrodzenia urlopowego zależy od terminu wypłaty

  (...) wymiarze czasu pracy otrzymuje wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 3.900 zł brutto miesięcznie. Oprócz wynagrodzenia zasadniczego otrzymuje dodatek funkcyjny w wysokości 1.000 zł miesięcznie (...)

 • Zarobki Polaków 2012: najgorzej w służbie zdrowia

  (...) zarabiali pracownicy w branży IT i telekomunikacji. Mediana miesięcznych brutto wyniosła odpowiednio 6 000 PLN i 5 800 PLN. Nieco mniej za pracę płaciły związane z sektorem finansowym (...)

 • Gelding Manor, Warszawa - Produkuje odzież, torby i akcesoria jeździeckie.

  Czytaj więcej: Jeździectwo


strony : [ 1 ]
 
4
luty 2013

luty 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1515
CHF 3,3564
USD 3,0563
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.