eGospodarka.pl

 • Euro mocno zniżkuje po konferencji Mario Draghiego

  (...) stała pod znakiem informacji o poziomie produkcji przemysłowej w poszczególnych krajach. Nie było pozytywnego zaskoczenia z Hiszpanii, gdzie nastąpił spadek -6,9 proc. r/r (-6,5 proc. r/r (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Zgłoszenie wypadku, poznaj opinie o Zielona Budka Lody biała czekolada czy przeglądaj oferty pracy z miasta Łask.


 • Pokolenie Y stawia na innowacyjność

  (...) trzech najważniejszych celów biznesowych, które powinna stawiać sobie każda nowoczesna firma. Tylko dwa procent więcej wskazało zysk finansowy. Aż 87 proc. badanych uważa, że sukces w (...)

 • Nowe oferty Plus Abonament

  (...) prostotę i promocje „bez gwiazdek”, w których wszystkie elementy oferty znajdują się w jednym abonamencie. Najważniejsze nowości, to: obniżenie ceny za połączenie głosowe do Play i (...)

 • Kasy fiskalne: zwolnienie z uwagi na obroty 2013

  (...) co do zasady nie musieli mieć ci podatnicy, których obrót uzyskany ze sprzedaży na rzecz osób fizycznych nieprowadzących oraz rolników ryczałtowych nie przekroczył 40 000 zł. Limit ten (...)

 • Know-how jako wkład niepieniężny a opodatkowanie VAT

  (...) stanu faktycznego wynikało, że w 2009 r. została zawiązana (dalej „spółka”), w której wspólnikami byli dwaj komandytariusze i komplementariusz. Zgodnie z umową spółki, jeden z (...)

 • Najlepsze lokaty bankowe II 2013

  (...) czwarty miesiąc z rzędu. Przeciętna stawka na kwartalnych lokatach jest o 0,33 p.p. niższa niż na początku stycznia br. i wynosi 4,08 proc. Półroczne depozyty, po spadku o 0,52 p.p. m/m (...)

 • Podatek VAT od opłaty za śmieci?

  (...) Zgodnie z podpisaną przez Prezydenta RP ustawą z dnia 01 lipca 2011 r. o zmianie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz niektórych innych ustaw, na gminy został nałożony (...)

 • 7 luty 2013: odsetki podatkowe ponownie w dół

  (...) podatkowych ma wpływ stopa lombardowa - zgodnie z stawka odsetek za zwłokę w zapłacie podatków jest sumą 200% stopy lombardowej oraz 2% (ale nie mniej niż 8%). Zgodnie ze środową decyzją (...)

 • Inwestowanie w nieruchomości sposobem na emeryturę

  (...) ceny transakcyjne mieszkań w Polsce zmniejszyły się w 2012 r. średnio o kilkanaście procent. Był to najgwałtowniejszy spadek w ostatnich latach. Mimo to właśnie nieruchomości drugi rok z (...)

 • Najgorsze zarobki w 2012 mieli pracownicy ochrony

  (...) dla Polski w 2012 roku wyniosła 4 000 PLN brutto. Najniżej opłacane stanowiska znalazły się jednak znacznie poniżej jej wartości. W 2012 roku najmniej pracownicy ochrony oraz szwaczki (...)

 • Po płaskim otwarciu możliwe spadki na rynkach akcji

  (...) wczorajszej sesji FTSE100 o 0,75 proc. Brytyjski indeks był otoczony przez jaskrawą czerwień indeksów w Paryżu (1,4 proc.) i Frankfurcie (1,1 proc.). Trudno uciec od skojarzeń z polityką (...)

 • WIG20 na kluczowym poziomie

  (...) przebiegała pod dyktando niedźwiedzi. Główny indeks warszawskiego parkietu stracił najwięcej, notując jeden z najgorszych wyników w Europie. WIG20 spadł o 1,2 proc. przy obrotach na poziomie (...)

 • Czy dzisiejsza konferencja ECB przyniesie korektę?

  (...) wyczuć niepokój związany z jutrzejszym wystąpieniem Mario Draghiego. Natomiast w Ameryce zobaczyliśmy z kolei po początkowej przecenie, która mogła być właśnie wspomnianą wczoraj (...)

 • Stopy procentowe w Polsce II 2013

  (...) hipotecznych w złotych jest 3-mies. stawka , a ta od wakacji ubiegłego roku praktycznie bez przerwy spada. Od szczytu wskaźnik obniżył się już o ponad 120 pkt bazowych, na czym korzystają (...)

 • Volvo V40 T3 Momentum

  (...) nas informacjami o tysiącach wypadków, do których dochodzi na polskich drogach. Dziennikarze z grobową miną oznajmiają nam, że w zeszły weekend śmierć na drogach poniosło tyle, a tyle (...)

 • Czy Draghi osłabi euro?

  (...) Od styczniowego posiedzenia EBC euro umocniło się zdecydowanie wobec innych walut, szczególnie jena, ale także znacznie bardziej istotnych ekonomicznie dla krajów strefy funta i dolara. Na rynku (...)

 • Urządzenia wielofunkcyjne Canon PIXMA MX395, MX455, MX525 i MX925

  (...) zaprojektowana tak, aby poprawić produktywność w domowych biurach. Urządzenie wyposażono w umieszczoną z przodu podwójną kasetę o pojemności do 250 arkuszy papieru zwykłego i do 20 (...)

 • Rynki pozostają w fazie oczekiwania na decyzje banków centralnych

  (...) prawdopodobne, żeby na jakiekolwiek zmiany w polityce monetarnej zdecydował się Bank Anglii, gdyż wraz z końcem czerwca upływa kadencja obecnego szefa tej instytucji. Stanowisko Mervyna Kinga (...)

 • Apartamenty Angel Wawel w Krakowie

  (...) już w 2003 roku, kiedy to spółka Angel Wawel, należąca do Angel Poland Group – autora takich jak m. in. Angel Plaza i Angel City – zakupiła budynek i przylegające grunty przy ulicy (...)

 • Niebezpieczne luki a aktualizacja oprogramowania

  (...) najbardziej pospolitych wektorów ataku i kradzieży poufnych danych. , czyli fragmenty złośliwego kodu, które do zainfekowania systemu wykorzystują luki w zabezpieczeniach popularnych (...)

 • Kurs EUR/USD na poziomie 1,3530

  (...) rynków wschodzących. Kurs EUR/PLN znajduje się na poziomie 4,18, a USD/PLN na 3,0850. Po wczorajszych słowach przedstawicieli Banku Centralnego Czech o mniejszej konieczności dalszego luzowania (...)

 • Ranking funduszy inwestycyjnych I 2013

  (...) obserwowaliśmy spadki. Indeks WIG20 po silnych wzrostach z końca 2012 roku, w styczniu wyraźnie wyhamował i stracił 3,5%. Podobny los spotkał indeks szerokiego rynku (WIG), który zakończył (...)

 • Wall Street bez zmian w środę

  (...) filmowe. Disney (+0,42%) osiągnął lepsze wyniki niż mówiły prognozy. Lepsze od oczekiwanych zyski oraz zapowiedź podwyższenia planowanej dywidendy mocno wpłynęły na wzrost kursu Time (...)

 • Zatrudnienie cudzoziemca krok po kroku

  (...) urzędzie wojewódzkim W związku z tymi różnicami pierwszym krokiem, jaki powinien wykonać pracodawca zamierzający zatrudnić obcokrajowca, jest zasięgnięcie informacji we właściwym (...)

 • Chińczycy kupują dobra luksusowe za granicą

  (...) turystyka zakupowa Zgodnie z raportem KPMG coraz więcej mieszkańców Chin kontynentalnych podróżuje za granicę – 71% uczestników badania przeprowadzonego w 2012 roku przyznało, że było (...)

 • Estia Toshiba - Przedstawicielem jednego z wiodących na świecie producentów klimatyzacji oraz pomp ciepła Toshiba Estia. Oferta, katalog produktów, dane kontaktowe.

  Czytaj więcej: Geotermia


strony : [ 1 ] . 2
 
7
luty 2013

luty 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1882
CHF 3,4017
USD 3,0886
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 




O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.