eGospodarka.pl

 • Kontynuacja odbicia na GPW

  (...) nie przyniósł niespodzianki, której część obserwatorów spodziewała się pod postacią konfrontacji europejskich i japońskich polityków w sprawie polityki walutowej. Jeszcze w piątek (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Cesja mieszkania, poznaj opinie o Ludwik Plus Płyn antybakteryjny do mycia naczyń czy przeglądaj oferty pracy z miasta Ostrów Wielkopolski.


 • Najlepsze roczne lokaty a inflacja I 2013

  (...) zastraszającym tempie – tylko od października ub.r. średnia z bankowych ofert stopniała w jednym i drugim przypadku o ponad 1 p.p. Pocieszeniem dla amatorów bankowych lokat jest malejąca (...)

 • Doradztwo finansowe: wyniki ZFDF IV kw. 2012

  (...) W ostatnim kwartale 2012 roku, który był trudny dla branży doradztwa finansowego. osiem firm członkowskich pośredniczyło w udzieleniu kredytów hipotecznych o łącznej wartości 2,87 mld PLN (...)

 • Zachowania ekologiczne Polaków

  (...) widzimy reklamy dostawców energii, zachęcające do zmiany operatora. Ma to dać oszczędności i wygodę, już nie tylko firmom ale też i konsumentom prywatnym. Producenci sprzętu rtv/agd (...)

 • Odliczenia od dochodu 2012: wpłaty na IKZE

  (...) określona w art. 26 ust. 1 pkt 2b ustawy o . Zgodnie z tym przepisem dochód stanowiący podstawę opodatkowania podatnik może pomniejszyć o wpłaty na indywidualne konto zabezpieczenia (...)

 • Ulga prorodzinna: dochód dziecka z umowy zlecenie

  (...) przede wszystkim rodzicom (czy opiekunom) na dzieci małoletnie. Ulga taka z reguły jest udzielana na miesiące – przysługuje za każdy miesiąc kalendarzowy, w którym to rodzić wykonywał (...)

 • Podatek dochodowy: korekta przychodu

  (...) praktyce orzeczniczej wykształciło się stanowisko, zgodnie z którym należało wyróżnić przypadki gdy: korekta była wynikiem błędu lub okoliczności, których z rożnych przyczyn nie (...)

 • Różnice kursowe na podatku VAT

  (...) Wnioskodawca, kapitałowa, zajmuje się produkcją i dystrybucją farb drukarskich. Nabywcami są zarówno podmioty krajowe jak i zagraniczne. Zawierane przez spółkę transakcje (zarówno kupna (...)

 • To będą kolejne słabe dane z naszego rynku pracy

  (...) tworzy coraz więcej niepewności wokół przyszłej polityki pieniężnej RPP. Realne stopy procentowe, czyli uwzględniające dynamikę wzrostu cen w gospodarce podniosły się po odczycie (...)

 • Oferta Plus "Oszczędzasz, Masz, Gadasz" dla firm

  (...) Oszczędzasz, Masz, Gadasz dla klientów biznesowych, w której wprowadzono: nielimitowane rozmowy w sieci i na stacjonarne, nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci, największe pakiety (...)

 • Dotykowy notebook Asus U38N

  (...) Full HD, który pozwala na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 1080p. Dzięki matowej matrycy możemy cieszyć się wysoką jakością obrazu w każdych warunkach. Dobrej jakości grafikę (...)

 • Czy warto zmienić OFE?

  (...) od wprowadzonej w 1999 roku . Wniosła ona III filarowy , gdzie każdy pracujący obowiązkowo podlega dwóm pierwszym, a trzeci pozostaje kwestią indywidualnego wyboru. Czternaście lat to okres po (...)

 • Możliwe słabe otwarcie na europejskich rynkach akcji

  (...) pozbierać się po spadkach z wcześniejszej sesji, które sprowokowane zostały przez słabe dane o dynamice PKB w Europie. Publikowane w piątek dane wprawdzie nie były dużo lepsze, ale wielu (...)

 • Wizerunek pracodawcy w cenie

  (...) zmienił się sposób postrzegania pracodawców przez potencjalnych kandydatów do pracy. Spadła liczba osób, które odmówiłyby podjęcia pracy w firmie o złej reputacji, nawet gdyby proponowane (...)

 • Smartfon Tracer Oxygen GS1

  (...) standardów bezprzewodowej transmisji danych HSDPA, HSPA i WCDMA, zapewnia bardzo szybkie połączenie z Internetem. Całość zarządzana jest przez system Android ICS w wersji 4.0.4. Tracer (...)

 • Zapowiada sie ciekawy tydzień na rynku walutowym

  (...) w tym tygodniu będą w szczególności odczyty indeksu Ifo i wskaźnika Zew z Niemiec, wskazanie indeksów aktywności w sektorze przemysłowym w Europie oraz notatki ze styczniowego posiedzenie (...)

 • Inwestycje w nieruchomości warto skredytować

  (...) tylko tej gotówki, którą w danym momencie się posiada jest rozwiązaniem bezwzględnie najmniej ryzykownym. „Lewarowanie”, czyli korzystanie z pożyczonego kapitału w trakcie tworzenia (...)

 • Identyfikacja autora wpisu na portalu dyskusyjnym

  (...) udostępniła nieodpłatnie swój serwer internetowy, na którym uruchomiony został portal dyskusyjny. Skarżący umieścił anonimowo na tym portalu kontrowersyjny artykuł. Pod artykułem (...)

 • Poniedziałek na rynkach finansowych zapowiada się spokojnie

  (...) się do głównych walut, ale pierwsze miejsce w kategorii „największa deprecjacja”, spokojnie można przypisać brytyjskiemu funtowi (GBP/USD, spadek o 270 pipsów w skali tygodnia) (...)

 • Nowe Audi S3 Sportback

  (...) i moment obrotowy 380 Nm, sprint od zera do 100 km/h w pięć sekund – nowe Audi S3 Sportback oferuje najlepsze osiągi w swojej klasie. Charakteryzuje się też wzorcową efektywnością: silnik (...)

 • Konto firmowe oprocentowane symbolicznie

  (...) którzy z różnych powodów nie chcą lub nie mogą zakładać lokat terminowych – ze względu na przykład na niedogodność związaną z brakiem stałego, nieograniczonego dostępu do firmowych (...)

 • Warszawski rynek nieruchomości przyciąga inwestorów

  (...) miast Warszawa jest nadal atrakcyjna dla inwestorów z branży nieruchomości komercyjnych. Nie jest jednak tak dobrze jak przed rokiem, kiedy to stolica Polski zajmowała trzecią pozycję (...)

 • Dane makroekonomiczne z Niemiec kluczowe dla rynków

  (...) o koniunkturze na rynkach, szczególnie w Europie Piątkowa sesja na GPW była wyjątkowo dobra dla kupujących, w zasadzie była najlepsza od połowy stycznia. Podobnie jak przed miesiącem na (...)

 • Inflacja I 2013

  (...) wzrosły w stosunku do poprzedniego miesiąca o 1,2%. Więcej niż w grudniu ub. roku konsumenci płacili za warzywa i owoce. Wzrosły ceny drobiu, masła, tłuszczów roślinnych, wyrobów (...)

 • Urządzenia mobilne słabo zabezpieczone

  (...) środkiem do komunikacji i załatwiania codziennych spraw. Przykładowo, w roku ubiegłym co piąta osoba korzystała ze smartfona do wysyłania emaili, podczas gdy w roku 2012 taką deklarację (...)

 • Decpol - Oferuje materace oraz łóżka.

  Czytaj więcej: Meble


strony : [ 1 ] . 2
 
18
luty 2013

luty 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1930
CHF 3,4024
USD 3,1410
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.