eGospodarka.pl

 • 441 miliardów dla Polski w nowym budżecie UE

  (...) tego z lat 2007 - 2013, który wynosił 1035 mld. euro. Tymczasem Polska ma otrzymać o 4 mld euro więcej niż w poprzednim budżecie. W skład uzyskanych środków wchodzą 72,6 mld z tytułu (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z42, poznaj opinie o Noclaf Lustro łazienkowe ze szkłem kolorowym czy przeglądaj oferty pracy z miasta Grodzisk Mazowiecki.


 • Polacy na niemieckim rynku pracy

  (...) opinii, że tamtejsze władze robią zbyt mało, aby przyciągnąć zagranicznych pracowników. Wprawdzie z osiągnęła w 2012 roku poziom niespotykany od lat dziewięćdziesiątych XX wieku (390 (...)

 • Rynek magazynowy w Polsce 2012 r.

  (...) 1,35 mln mkw. powierzchni magazynowej, przy czym popyt netto wyniósł 755 tys. mkw. W porównaniu z 2011 rokiem popyt brutto był niższy o 305 tys. mkw. Słabsze zapotrzebowanie na wynikało (...)

 • Rośnie niepokój o zatory płatnicze

  (...) się o swoją przyszłość, dla nich problem z egzekwowaniem należności nie istnieje, przynajmniej do tej pory. Niestety, ponad 90% firm czuje niepewność. Dla nich zatory płatnicze i są (...)

 • Kurs EUR/USD na poziomie 1,3390

  (...) euro oraz osłabiła wobec dolara. Kurs EUR/PLN zniżkuje w kierunku 4,1650, natomiast USD/PLN notowany jest na 3,11. Jednym z podstawowych i najbardziej skutecznych narzędzi polityki ECB staje (...)

 • Lekka poprawa sytuacji na brytyjskim rynku nieruchomości

  (...) zwiększyła się w tym tygodniu relacja optymistów do pesymistów na amerykańskim rynku akcji. O ile tydzień wcześniej skala optymizmu podniosła się za sprawą wzrostu odsetka zwolenników (...)

 • Bezpieczeństwo w sieci: co piąty internauta zagrożony

  (...) na rynku jest informacja. Na naszych oczach dokonuje się transformacja społeczeństwa industrialnego w społeczeństwo informacyjne – mówi Renata Piwowarska, Dyrektor Departamentu Detalicznego (...)

 • Zwyżki na otwarciu na europejskich rynkach akcji

  (...) zaskoczyć prezesowi ECB, Mario Draghiemu. Do czasu jego konferencji na giełdach trwało odbicie po wcześniejszych spadkach, ale Draghi nieoczekiwanie oświadczył, że umacniające się euro może (...)

 • Wystapienie Draghiego powodem korekty na EUR/USD

  (...) stopniowo się polepszać w drugiej części 2013 roku, jednak istnieją zagrożenie dla tego scenariusza. Co więcej, szef ECB zasygnalizował niezadowolenie z faktu tak silnej aprecjacji euro w (...)

 • Niepełnoletni a płatności w Internecie

  (...) biznes już od wielu lat zwraca uwagę na klientów, którzy nie ukończyli jeszcze 18-tego roku życia. Debata na temat świadomości młodych konsumentów i użytkowników sieci co roku przypada na (...)

 • Finanse gospodarstw domowych w I kw. 2013

  (...) z tytułu kredytów wynosi zaledwie 0,1% r/r. W konsekwencji, w budżetach gospodarstw domowych spłaty kredytów równoważą się z przyrostem zadłużenia. Spowolnienie na rynku kredytów dla (...)

 • Silny wzrost bezrobocia

  (...) 2012 - stopa bezrobocia wynosiła 13,2 proc. Najniższą stopę w wysokości 10,7 proc. zanotowano w województwie wielkopolskim, najwyższą w województwie warmińsko-mazurskim, było to 22,3 (...)

 • Mieszkania używane: najważniejsza cena

  (...) elementami decydującymi o zakupie są: , jego lokalizacja i układ lokalu – wynika z badania przeprowadzonego wśród doradców Home Broker i Lion’s House. Wyniki te są zbieżne z tym co w (...)

 • Wall Street: mieszane dane makro nie sprzyjają odbiciu

  (...) publikacją była informacja o liczbie nowych wniosków o zasiłek dla bezrobotnych w poprzednim tygodniu. Odczyt w wysokości 366 tys. okazał się być niemal zgodny z prognozą, która zakładała (...)

 • Nadejście korekty na EUR/USD stało się faktem

  (...) zdecydowanie więcej optymizmu po przemówieniu Mario Draghiego i brak jakichś pozytywnych sygnałów o poprawie sytuacji gospodarczej w strefie euro, która mogła by w dalszej perspektywie (...)

 • APN Promise SA na NewConnect

  (...) rozwiązań informatycznych dla dużych i średnich przedsiębiorstw, administracji publicznej i służby zdrowia. Podstawowymi składnikami tych rozwiązań są: licencje oprogramowania usługi (...)

 • Nowoczesna Gospodarka zwiększa zatrudnienie

  (...) Gospodarce. Podsumowanie 2012 r. Prognozy na 2013 r.” przygotowany przez ekspertów ADP Polska wykazał, że powszechne informacje o trudnościach ze znalezieniem zatrudnienia nie sprawdzają się (...)

 • Teraz czekamy na Wall Street

  (...) przesadne umocnienie Na konferencji po wczorajszym posiedzeniu EBC Draghi powiedział to, czego się spodziewaliśmy - nie starał się słownie osłabiać euro i odniósł się do słów prezydenta (...)

 • Ford Kuga 2013

  (...) punktem strategii Forda zakładającej dalszy rozwój na europejskim rynku SUV-ów. W związku z tym został wyposażony w szereg najnowocześniejszych technologii: Opracowany przez Forda (...)

 • Zmiana adresu firmy: niekiedy VAT-R

  (...) w właściwym ze względu na miejsce dokonywania przez niego sprzedaży towarów lub świadczenia usług. Wyjątek od tej reguły dotyczy przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność w (...)

 • Podróż służbowa: wyżywienie a zaliczka na podatek

  (...) związku z podróżą służbową należą m.in. na pokrycie zwiększonych kosztów wyżywienia. Wysokość diet wynika z obowiązujących u danego pracodawcy przepisów prawa pracy, z (...)

 • Przekształcenie spółki z o.o. a nadany NIP

  (...) Rozważane jest przekształcenie w handlową spółkę osobową w postaci zgodnie z art. 551 i następnych Kodeksu Spółek Handlowych. Ponieważ sam proces przekształcenia czynnego podmiotu (...)

 • Polskie firmy: rzetelność warto potwierdzić

  (...) z jakimi borykają się przedsiębiorcy. Z badania przeprowadzonego przez Tax Care w październiku 2012 r. wynika, że problemy z utrzymaniem płynności finansowej, związane właśnie z (...)

 • Prawdziwa polityka prorodzinna potrzebuje prawdziwej rewolucji

  (...) premier podczas swojego tzw. Drugiego exposé, wygłoszonego rok po wygranych wyborach parlamentarnych, radykalnie zmienił zdanie i ogłosił plan działań rządu na rzecz przeciwdziałania skutkom (...)

 • Trojan atakuje fanów Justina Bibera

  (...) dla fanów Justina Biebera. Na ukazała się fotografia zapowiadająca serię kompromitujących zdjęć piosenkarza i jego partnerki. Rozpowszechniana wiadomość to nic innego jak internetowa (...)

 • TeX - Wikipedia - Historia systemu, zastosowania, podstawowe zasady.

  Czytaj więcej: TeX


strony : [ 1 ] . 2
 
8
luty 2013

luty 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1670
CHF 3,3884
USD 3,1056
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 




O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.