eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 7/2013

  (...) 1,7% w ujęciu rocznym w styczniu 2013 roku (wobec 2,4% w grudniu 2012 r.). Wzrost cen towarów i usług konsumpcyjnych (Inflacja CPI) w styczniu 2013 roku wyniósł 2,4% r/r. Licząc r/r najwyższy (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument E 103 , poznaj opinie o Mastercook PFSD-844 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Miechów.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 7/2013

  (...) (PKB) w strefie euro w IV kwartale 2012 r. spadł o 0,6 proc. kw/kw (w III kw. spadł o 0,1 proc. kw/kw). Licząc r/r PKB w strefie euro spadł w IV kw. 2012 r. o 0,9 proc. (w III kw. spadł o 0,6 (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 7/2013

  (...) rozpoczęciu rozmów na temat liberalizacji handlu. Według "Financial Times" wartość polityczna takiego porozumienia może być nawet większa niż gospodarcza. Takie dwustronne porozumienie (...)

 • WDT: obowiązek podatkowy w VAT gdy wystawiona faktura

  (...) obowiązek podatkowy jest od początku tego roku uzależniony od wystawienia . Co ważne przedsiębiorcy mają więcej czasu na czynności dokumentacyjne. Obecnie faktura potwierdzająca powinna (...)

 • Odstąpienie od części umowy sprzedaży

  (...) strony umowy zawierają ją w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą bądź poza jej zakresem, zastosowanie znajdują przepisy Kodeksu cywilnego regulujące odpowiedzialność (...)

 • Jak wybrać ubezpieczenie AC?

  (...) w szkodzie? Udział własny to ustalona w umowie , określona procentowo lub kwotowo wartość szkody, którą będziemy musieli pokryć we własnym zakresie jeżeli dojdzie do kradzieży auta (...)

 • Rozwód małżonków a mieszkanie na kredyt

  (...) powstaje automatycznie w chwili zawarcia małżeństwa i zakłada współwłasność przedmiotów majątkowych nabytych przez małżonków podczas trwania małżeństwa. W wyniku rozwodu, sąd może (...)

 • Oferta T-Mobile: pakiety XL

  (...) zależności od wysokości abonamentu proponuje klientom w standardzie pakiety XL zawierające od 150 do wszystkich sieci krajowych aż do ponad 55 tysięcy minut miesięcznie do wszystkich (...)

 • Zmiana mieszkania: co kieruje Polakami?

  (...) tak wielu zmiana lokalizacji ma kluczowe znaczenie. Należy pamiętać, że położenie mieszkania w takiej, a nie innej części danego miasta ma bardzo duży wpływ na jego cenę. Własne lokum (...)

 • Zicon - Polerowanie felg oraz aluminiowych i stalowych elementów pojazdów. Poznań.

  Czytaj więcej: Tuning


strony : [ 1 ]
 
16
luty 2013

luty 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1852
CHF 3,4061
USD 3,1398
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.