eGospodarka.pl

 • Google i "prawo do bycia zapomnianym" na razie bez decyzji

  (...) wyniku skargi hiszpańskiego urzędu , który zakwestionował wyświetlanie w wynikach wyszukiwania informacji o licytacji nieruchomości za niepłacone składki ubezpieczeniowe. Oczywiście kwestia (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS WL, poznaj opinie o Schwarzkopf Essential Color 225 Kasztan czy przeglądaj oferty pracy z miasta Konstantynów Łódzki.


 • Spam w I 2013 r.

  (...) ze zbliżającymi się walentynkami angielskojęzyczne programy partnerskie zaczęły rozprzestrzeniać tradycyjne oferty kwiatów. W styczniu spersonalizowane upominki, które niedawno stanowiły (...)

 • Brylowska 2 w Warszawie

  (...) realizowaną w odpowiedzi na obecne potrzeby i preferencje klientów i wyróżnia się w okolicy kameralnym charakterem. Decydujemy się wyłącznie na projekty gwarantujące maksymalny komfort (...)

 • Ograniczona aktywność na brytyjskim rynku budowlanym

  (...) do jakiego doszło podczas poniedziałkowych notowań na amerykańskich parkietach (na fali dobrych nastrojów w Europie sesja zaczęła się od wyraźnych zwyżek, by skończyć się pokaźnym (...)

 • Wyłączenie odpowiedzialności członka zarządu spółki z o.o.

  (...) że za zobowiązania spółki spółka odpowiada jedynie swoim majątkiem, natomiast wspólnicy do wysokości swoich wkładów. Należy jednak zaznaczyć, że w przypadku wspólników (...)

 • North-West Logistic Park w Szczecinie

  (...) budowa ruszyła jesienią ubiegłego roku jest spółka North-West Logistic Park Sp. z o.o. W lutym tego roku zarządcą obiektu została firma Cushman & Wakefield Polska. Jego komercjalizacją (...)

 • Smartfony Acer Liquid E1 i Z2

  (...) dzięki dwóm głośnikom Smartfon Liquid E1 został opracowany z myślą o osobach intensywnie korzystających z multimediów. Jest wyposażony w duży, 4,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości (...)

 • Szok i niedowierzanie na rynkach światowych

  (...) szoku Tego nie spodziewał się nikt. Rynki mogły obawiać się zwycięstwa Berlusconiego, ale wyniki wyborów okazały jeszcze bardziej skomplikowane. Przypomnijmy, iż rynki miały nadzieję na (...)

 • Ford B-Max 1,6 TDCi

  (...) jak . Jest tylko trochę bardziej… kompaktowy. Jeżeli już uprzemy się, żeby szukać różnicy, to znajdziemy ją za słupkiem C - konstruktorzy przestylizowali tył auta. Resztę tylko (...)

 • MasterCard wprowadza MasterPass

  (...) do zakupów”, mówi Ed McLaughlin, szef nowych płatności w MasterCard. „MasterPass łączy wszystkie metody płatności, od tradycyjnych kart plastikowych po elektroniczne portfele, dając (...)

 • Prezydent: przekonać obywateli do euro

  (...) zaproponował odejście od wskazywania daty wejścia Polski do strefy euro a zamiast tego przyjęcie terminu polskiej gotowości do przyjęcia europejskiej , polegającej między innymi na uzyskaniu (...)

 • Tablet Acer Iconia B1-A7

  (...) i obsługiwać jedną ręką. Aby dodatkowo zwiększyć komfort przy takim sposobie użytkowania, lewy dolny narożnik tabletu jest pokryty materiałem ułatwiającym trzymanie. Urządzenie waży (...)

 • Kurs EUR/USD zniżkuje poniżej poziomu 1,3050

  (...) dobrze wyznaczające rynkowy sentyment spready rentowności włoskich i niemieckich obligacji od rana silnie się rozszerzają (10- letnich o ponad 40 pb). Ogłoszone nad ranem oficjalne wyniki (...)

 • Rynki zatańczą, jak Fed im zagra

  (...) za zaskakujący, szczególnie w tej fazie, gdy nie były jeszcze znane wstępne wyniki wyborów we Włoszech. Widać było wyraźnie, że inwestorzy są przekonani o tym, że partia Berlusconiego nie (...)

 • Rynki finansowe niezadowolone z wyników włoskich wyborów

  (...) był bardzo obiecujący. Warszawska giełda otworzyła się z lekką luką w górę ( 2440 pkt. ), co zapowiadało dobry dzień dla posiadaczy akcji. Przez kolejne kilka godzin główny indeks (...)

 • Sposoby oszczędzania: jak wybrać odpowiedni?

  (...) popularną formą inwestowania są czyli tak zwane depozyty. Aż 37% przebadanych przez CBOS osób zadeklarowało wybór tej formy oszczędzania. – Ich główną zaletą jest zróżnicowane (...)

 • Monitor Acer Display DA220HQL

  (...) otwiera przed użytkownikami zupełnie nowe możliwości, pozwalające na całkowitą zmianę oczekiwań stawianych urządzeniom tego typu. ten umożliwia wyświetlanie treści o rozdzielczości (...)

 • Inwestorzy na GPW w 2012 r.

  (...) akcjami W 2012 roku, podobnie jak w latach ubiegłych, za największą część obrotów na Głównym Rynku akcji odpowiadali . Ta grupa w całym 2012 r. wygenerowała 48% obrotów akcjami, przy (...)

 • Polski Internet a środki na grypę

  (...) katar uważa za CHOROBĘ - za coś, co trzeba leczyć (zamiast przyjąć, że samo przejdzie!), o czym warto dyskutować. Konfrontacja tych dwóch filozofii (leczyć vs samo minie), to także (...)

 • Zmiana ustawy o radiofonii i telewizji

  (...) dodanie do katalogu usług medialnych nowej usługi, tj. audiowizualnej usługi medialnej na żądanie. W tym celu rozszerzono dotychczasową, ustawową definicję usługi medialnej. Zgodnie z nowym (...)

 • Włochy w centrum uwagi inwestorów na Wall Street

  (...) odnośnie przyszłej stabilności finansów Włoch i strefy euro, po tym jak wyniki wyborów okazały się być nadspodziewanie korzystne dla partii byłego premiera Berlusconiego. Ostatecznie (...)

 • Specjaliści a zadowolenie z pracy

  (...) która została wskazana przez ponad 11% ankietowanych. Nie ma wątpliwości, iż jest to bardzo istotny czynnik. W pracy spędzamy bowiem większą część każdego dnia. Bardzo ważne jest zatem (...)

 • Odpowiedzialność dewelopera za wady nieruchomości

  (...) mieszkania każdy chciałby żeby było idealne. Niestety, również w nowym mieszkaniu po pewnym czasie mogą wyjść na jaw wady, które nie były widoczne podczas protokolarnego odbioru mieszkania (...)

 • Bezrobocie w Polsce I 2013

  (...) pracy w końcu stycznia 2013 r. wyniosła 2295,7 tys. osób (w tym 1155,9 tys. kobiet) i była wyższa niż przed miesiącem o 158,9 tys. osób (tj. o 7,4%). W wzrosła o 174,2 tys. (w analogicznym (...)

 • Podatek od nieruchomości gdy częściowa likwidacja

  (...) o rachunkowości Zarówno przepisy obowiązujące w zakresie prawa bilansowego, jak również przepisy nie regulują zasad związanych z częściową likwidacją . Ze względu na materię niniejszej (...)

 • Stal-Drew - Firma oferuje kraty, ogrodzenia, bramy przesuwne i dwuskrzydłowe. Kraków.

  Czytaj więcej: Bramy i ogrodzenia


strony : [ 1 ] . 2
 
26
luty 2013

luty 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1613
CHF 3,4145
USD 3,1733
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.