eGospodarka.pl

 • Pierwsze obawy o wzrost inflacji

  (...) rozwiniętych są już od wielu lat utrzymywane poniżej zera. Dodatkowo w celu obrony swojego eksportu, wiele państw decyduje się na sztuczne zaniżanie kursu swojej waluty poprzez programy skupu (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Urlop wychowawczy - zgoda pracodawcy na udzielenie urlopu pracownikowi, poznaj opinie o Siemens ER 18358EU czy przeglądaj oferty pracy z miasta Tarnów.


 • Play i T-Mobile biorą szybki internet LTE

  (...) 2012 roku przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Operatorzy mieli w nim walczyć o pięć rezerwacji częstotliwości przeznaczonych do świadczenia na obszarze całego kraju usług LTE. Każdy z (...)

 • Ochłodzenie koniunktury na brytyjskim rynku nieruchomości komercyjnych

  (...) względem ceny emisyjnej na poziomie 22 zł rośnie kurs Polskiego Holdingu Nieruchomości podczas pierwszych notowań giełdowych. Taki debiut trzeba uznać za udany skoro inwestorzy nie chcieli (...)

 • Aukcja włoskiego długu wsparciem dla euro

  (...) wtorek polska waluta najsilniej traciła na wartości zarówno w stosunku do euro jak i dolara wśród walut rynków wschodzących. Dziś z kolei złoty należy do najsilniej zyskujących. Kurs (...)

 • Dow Jones zyskał 0,3 procent, a S&P500 wzrósł o 0,16 procent

  (...) kolejny przykład tego, że z rynkiem nie należy dyskutować i obstawiać korekcyjnego scenariusza, budowanego na podstawie własnych przekonań o nieuchronności jego realizacji. Prawdopodobnie (...)

 • Agencja Nieruchomości Rolnych w 2012 r.

  (...) nabywanie państwowej ziemi od Agencji może odbywać się na warunkach preferencyjnych. Do tego czasu rolnicy, którzy nabędą państwową ziemię w celu utworzenia lub powiększenia gospodarstwa (...)

 • Odliczenia od podatku 2012: 1 proc. dla OPP

  (...) - nie wpływa bowiem na wysokość podatku należnego podatnika. Na skorzystaniu z możliwości przekazania 1 proc. na rzecz OPP podatnik nic nie traci ani nie zyskuje. Niemniej może on (...)

 • Brak spójnego głosu w G7

  (...) przedstawicieli państw grupy G7 sugerowały jakoby komunikat przez nich wydały został opatrznie zrozumiany. Przedstawiciele grupy G7 wyrazili następnie zaniepokojenie „sytuacją na jenie” (...)

 • Metoda kasowa w 2013 r. = późniejsze odliczenie VAT?

  (...) podatnika korzystającego z kasowego rozliczenia dokumentów jest 25 dzień miesiąca następującego po kwartale, w którym doszło do zapłaty faktury. Stosowanie bowiem determinuje regulowanie (...)

 • Stawka WIBOR spadła do historycznego minimum

  (...) stawka 3M, która jest najpopularniejszym wskaźnikiem służącym do wyznaczania oprocentowania , spadła o 134 punkty bazowe. Ale jednocześnie sytuacja na rynku kredytów mieszkaniowych jest (...)

 • Jen zyskuje przed BoJ

  (...) decyzja BoJ Podczas czwartkowej sesji azjatyckiej odbędzie się posiedzenie Banku Japonii. Jak argumentowaliśmy w poniedziałkowym komentarzu wobec czekającej nas zmiany prezesa Banku najbliższe (...)

 • Proste prawo podatkowe i ułatwienia dla małych firm

  (...) i badań Rady Podatkowej przeprowadzonych w trakcie ponad dwuletniego projektu „Świadomy podatnik”. Rozwiązania te zostały skonfrontowane z dotychczasowym dorobkiem badawczym i analitycznym (...)

 • Umorzenie wierzytelności w koszty podatkowe firmy

  (...) zwolniła z długu dłużników za powstałe wierzytelności z tytułu sprzedaży towarów wraz z naliczonymi odsetkami. Przychód powstały w momencie sprzedaży został zarachowany jako przychód (...)

 • Obciążenie hipoteczne: indeks IV kw. 2012

  (...) szczególnie istotne dla osób planujących zakup nieruchomości i zaciągnięcie kredytu. Odczyty w kolejnych miesiącach pokazują, jak dużą część swojego dochodu netto rodzina musi (...)

 • Najczęściej cytowane media 2012

  (...) przekazów mediowych (wycinków prasowych, programów radiowych i telewizyjnych) z okresu od 1 stycznia do 31 grudnia 2012 r. Dziennikarze odnosili się do wiadomości podawanych na łamach innych (...)

 • Urządzenie wielofunkcyjne TP-LINK TD-W8970

  (...) każdym z zastosowań. Wbudowany modem ADSL 2+ oraz gigabitowy port Ethernet WAN pozwalają na używanie praktycznie dowolnego, kablowego połączenia internetowego, bez konieczności kupowania (...)

 • Dynamiczny ruch na japońskim jenie

  (...) to będzie konieczne utrzymać bez zmian politykę minimalnego kursu wymiany franka na euro i jest gotów podjąć dodatkowe działania w celu osłabienie CHF. EUR/CHF handlowany jest powyżej (...)

 • Lista dłużników I 2013

  (...) roku nie sprzyja portfelom Polaków. Jednakże na razie spowolnienie gospodarcze nie przełożyło się negatywnie na sytuację finansową . W porównaniu do końca września 2012 roku widoczny jest (...)

 • mBank i MultiBank: konto firmowe online bardziej dostępne

  (...) mógł szybko i w prosty sposób otworzyć nie musi już być klientem bankowości detalicznej BRE. Teraz, bez wychodzenia z domu czy czekania na kuriera, całkowicie przez internet, rachunek (...)

 • Biurowiec Garden Plaza na Żoliborzu

  (...) na Żoliborzu łączący nowoczesność i funkcjonalność z rozwiązaniami pro-ekologicznymi. Biurowiec będzie składał się z czterech kondygnacji naziemnych oraz garażu podziemnego z miejscami (...)

 • Niewielkie zmiany na Wall Street. Nowe wieloletnie rekordy indeksów

  (...) trzech godzinach sesji. Indeks dotarł maksymalnie do poziomu 1522.3 pkt, zyskując nieco ponad 0.3%, więc ciągle mówimy tu o umiarkowanej skali wzrostów. Ostatecznie S&P500 zakończył sesję (...)

 • Zakup mieszkania: większe możliwości niż 5 lat temu

  (...) mieszkaniowym mija już pięć lat. W tym czasie przeciętne „M” w dużym mieście straciło na wartości 26%. Gdyby uwzględnić dane GUS o tym o ile w międzyczasie inflacja podniosła ogólny (...)

 • Volkswagen Beetle 1,2 TSI

  (...) swej prostocie jajo profesora Ferdynanda Porsche, sprzedał się w ponad 21 milionach sztuk. Był bowiem tani i niezawodny. Druga generacja, wyglądała na żarcik z legendy. Było zbyt… (...)

 • Firmy produkcyjne będą inwestować

  (...) zniechęcają producentów do ekspansji rynkowej Jak wykazało badanie KPMG, mimo że większość polskich spodziewa się w 2013 roku spowolnienia gospodarczego w Polsce i w całej Europie, 56% z (...)

 • Rachunek firmowy na kliknięcie w FM Bank

  (...) obsłudze mikrofirm, wprowadził kolejne, wygodne rozwiązanie dla Przedsiębiorców. Od teraz, aby otworzyć w FM Banku wystarczy wypełnić wniosek na stronie internetowej Banku i wysłać przelew (...)

 • Bazarek - Przyjazne i funkcjonalne oprogramowanie do obsługi sklepów internetowych. Szybkie zakładanie sklepu internetowego online bez potrzeby wykupowania hostingu.

  Czytaj więcej: Usługi kompleksowe


strony : [ 1 ] . 2
 
13
luty 2013

luty 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1781
CHF 3,3788
USD 3,1012
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.