eGospodarka.pl

 • Świat: wydarzenia tygodnia 5/2013

  (...) spadł w IV kwartale 2012 roku o 0,1 proc. r/r (w III kwartale 2012 roku PKB w Stanach Zjednoczonych wzrósł o 3,1 proc. r/r). To skutek spadku wydatków rządowych, w tym najwyższych od 40 lat (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z7, poznaj opinie o Daewoo KOG-6335 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Ciechanów.


 • E-faktury bez formalnej zgody

  (...) nie oznaczają, że od tego roku można przesyłać faktury elektroniczne tym podmiotom, które tego nie akceptują. Wyrażenie zgody na taką formę otrzymywania faktur jest w dalszym ciągu (...)

 • Auto zimą - jakie problemy?

  (...) tragicznych wypadków, którym można byłoby zapobiec, zdecydowanie rośnie. częściej nawet drobna kolizja potrafi się przerodzić w karambol kilku – kilkunastu aut. Standardem stała się (...)

 • Inwestycje w nieruchomości: pasaże handlowe

  (...) na rynku nieruchomości cieszą się rozwiązania kreowane przez mechanizm najmu zwrotnego. Co to takiego? W Polsce najlepszym przykładem są inwestycje typu czy aparthotel. W modelu tym nabywca (...)

 • Zagrożenia internetowe dla graczy

  (...) użytkownicy koncentrują się na kradzieży awatarów i obiektów wykorzystywanych w konkretnych . Mogą to być bronie, zbroje i inne wirtualne elementy związane z danym uniwersum. Skradzione (...)

 • Zmiana regulaminu premii a podstawa zasiłku chorobowego

  (...) zmieniamy w naszej firmie regulamin wynagradzania i zasady przyznawania premii miesięcznych. Premie będą pomniejszane za czas choroby w sposób inny niż proporcjonalnie - w zwązku z czym będą (...)

 • Inge S.C. - Usługi w zakresie wdrażania systemów GHP/GMP i HACCP.

  Czytaj więcej: Doradztwo


strony : [ 1 ]
 
2
luty 2013

luty 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
25
26
27
28
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2028
CHF 3,3991
USD 3,0744
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.