eGospodarka.pl

 • Fiskus: za niezapłacony VAT odpowie nabywca?

  (...) zmiana ma spowodować uszczelnienie systemu podatkowego, zapobiegać procederowi wyłudzania i związanymi z nim bardzo znacznymi stratami budżetu państwa. Nadużycia takie dokonywane są przez (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja CIT-8B, poznaj opinie o First fa-4238 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Kamienna Góra.


 • Monitor AOC i2369Vm

  (...) 1920×1080 (Full HD) w formacie 16:9. W modelu tym zastosowano matrycę IPS, która zapewnia dokładne odwzorowanie kolorów, a także szerokie kąty widzenia – 178 stopni w pionie i w poziomie (...)

 • Kredyty hipoteczne: zadłużenie Polaków ciągle niewielkie

  (...) koniec 2012 r. winne bankom z tytułu 79,3 mld euro, co stanowiło 20,9 proc. produktu krajowego brutto. Łączne zadłużenie mieszkańców 27 krajów unijnych z tego tytułu wzrosło do 5,79 bln (...)

 • W 2013 r. faktura od podatnika zwolnionego z podatku VAT?

  (...) istotnej nowelizacji uległo rozporządzenie Ministra Finansów regulujące m.in. kwestie . Obecnie wystarczającą nazwą tych dokumentów jest „faktura” – nie trzeba używać zwrotu (...)

 • Umorzenie należności: podatek dochodowy u wierzyciela

  (...) takich wierzytelności w koszty uzyskania przychodu. To jednak może wiązać się z tym, że wierzytelność taka przez dłużnika nigdy nie zostanie uregulowana. Jedna z takich sytuacji została (...)

 • Polscy konsumenci a rynek gazu

  (...) Polska na zlecenie UOKiK zapytała indywidualnych odbiorców gazu o znajomość prawa i problemy w kontaktach z przedsiębiorcami. Jak wynika z przeprowadzonych badań, zdecydowana większość (...)

 • Kiedy stypendium ze szkoły w rozliczeniu podatkowym

  (...) przysporzenia majątkowego, przez co stanowi przychód podatnika. Nie będzie on jednak opodatkowany, o ile nie przekroczy ustawowego limitu, tj. wysokości nieprzekraczającej w roku podatkowym (...)

 • Sprzedaż nieruchomości: spłata spadku a podatek

  (...) W 2012 r. wnioskodawca za kwotę 90 tys. zł, które od 1987 było własnością jego ojca i macochy. Po śmierci ojca w 2008 r. wnioskodawca otrzymał połowę mieszkania w testamencie, zaś w 2011 (...)

 • Smartfon Samsung GALAXY Xcover 2

  (...) tak, aby sprostał ekstremalnym warunkom zewnętrznym. Telefon zabezpieczono przed działaniem pyłu i piasku. Jest on także odporny na półgodzinne zanurzenie w wodzie do głębokości 1 metra (...)

 • Kredyt hipoteczny na milion w zasięgu Polaków

  (...) mieście trzeba często dysponować budżetem rzędu miliona złotych. Podobny kapitał jest potrzebny, aby wejść na rynek lokali użytkowych w centrach metropolii i cieszyć się dochodami z (...)

 • Rezydencja Redłowo w Gdyni

  (...) dzielnica z rozwiniętą infrastrukturą, dlatego wybraliśmy to miejsce na naszą inwestycję. Chcemy stworzyć eleganckie i nowoczesne osiedle, które będzie stanowiło przyjazną przestrzeń do (...)

 • Wzorce umów - niedozwolone klauzule

  (...) z ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. z 1964 r. Nr 16, poz. 93 ze zm., dalej „kodeks cywilny”) postanowienia umowy zawieranej z konsumentem nieuzgodnione indywidualnie nie (...)

 • Szkodliwe programy mobilne 2012

  (...) ewolucji mobilnego została opublikowana rok temu, pora zatem przyjrzeć się wydarzeniom, jakie miały miejsce w 2012 roku, i sprawdzić, jak dokładne były nasze prognozy. Raport ten zawiera (...)

 • Indeks biznesu PKPP Lewiatan II 2013

  (...) maleje i płace, a w efekcie, mimo spadającej inflacji, maleje realnie fundusz płac. Przy obecnej restrykcyjności polityki fiskalnej ożywienie popytu wewnętrznego jest mało prawdopodobne (...)

 • Nowa Rekomendacja T: efekty już wkrótce

  (...) ustalanie własnej możliwej do zaakceptowania relacji rat kredytowych do dochodów netto klienta (poziomu DtI). Swoje stanowisko banki muszą odpowiednio uzasadnić i o ustaleniach poinformować (...)

 • Zarobki w branży PR 2012

  (...) zbadał poziom zarobków polskich PR-owców. Tegoroczne internetowe badanie trwało od 22 stycznia do 12 lutego 2013 roku. Anonimową ankietę online wypełniło 941 respondentów. W raporcie podano (...)

 • Niskie ceny mieszkań

  (...) Z analiz Centrum AMRON wynika, że po uwzględnieniu inflacji lokali mieszkalnych znajdują się na poziomie cen obserwowanych przed siedmioma laty. Spośród sześciu poddanych analizie miast (...)

 • TFI: wartość aktywów netto II 2013

  (...) do 15,5 mld zł, zanotowały fundusze gotówkowe i . Wysoka dynamika zmian wynika z napływu środków od klientów. Zwiększenie ich popularności może być spowodowane stopniowym przenoszeniem (...)

 • Stopa bezrobocia nie spada

  (...) Organizację Pracy (ILO) raporcie „Globalne trendy zatrudnienia 2013”, autorzy wskazują na niedopasowanie umiejętności do oczekiwań pracodawcy jako jeden z powodów wzrostu . Problem (...)

 • Polscy internauci a email marketing

  (...) Polsce dostawcy usług , zapytali użytkowników poczty email jaką formę komunikacji z firmą preferują oraz co sądzą na temat newsletterów, które codziennie otrzymują. Badanie zostało (...)

 • Inwestycje w rynki wschodzące

  (...) w świecie finansów, że potrafią go odszyfrować nawet osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z inwestowaniem. Brazylia, Rosja, Indie i Chiny to kraje, którym szybkość wzrostu oraz (...)

 • Dziura w drodze: prawo do rekompensaty za szkodę

  (...) użytkownicy zderzają się z koniecznością udowadniania swoich ekwilibrystycznych umiejętności omijania rzeczonych „dziur”, kolein i wybojów, choć Zarządy Dróg Miejskich poszczególnych (...)

 • Ustawa o obligacjach do zmiany

  (...) może pojawić się chęć zmiany tych zapisów. W tym kontekście pojawia się pytanie czy w świetle aktualnie obowiązujących przepisów jest to dopuszczalne, a jeśli tak, to jakie są warunki (...)

 • GreenSky Interactive - Tworzenie stron internetowych, marketing internetowy, sklepy internetowe, zaawansowane systemy CMS, kompleksowa obsługa firm w internecie.

  Czytaj więcej: Usługi kompleksowe


strony : [ 1 ]
 
11
marzec 2013

marzec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1390
CHF 3,3475
USD 3,1828
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.