eGospodarka.pl

 • Beata Mońka ochodzi z nc+

  (...) się, że rozstanie się z firmą nc+ w trybie natychmiastowym. Decyzja ta jest efektem różnicy zdań na temat przyjętej strategii firmy oraz jej komunikacji." - informuje zarząd. Beata Mońka (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-1E, poznaj opinie o Whiskas Supreme z wołowiną czy przeglądaj oferty pracy z miasta Kamienna Góra.


 • Przepisy prawne: najważniejsze zmiany III 2013

  (...) GMINACH 6 marca 2013 r. wyszła w życie ustawa z dnia 25 stycznia 2013 r. o zmianie (Dz. U. z 2013 r., poz. 228), na podstawie której: umożliwiono gminom przejęcie od właścicieli (...)

 • Kredyty samochodowe IV kw. 2012

  (...) wartość 726 mln zł udzieliły banki w IV kw. 2012 r. – wynika z danych zebranych w bankach przez Open Finance i Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar. To wynik lepszy od analogicznego (...)

 • Podatki: lepsza karta przedpłacona niż bon towarowy

  (...) otrzymane wynagrodzenie. Ustawa o zalicza do niego wszelkie inne wypłaty pieniężne, jak również wartość pieniężną świadczeń w naturze np. , czy prezentów świątecznych. Choć katalog (...)

 • Produkty gotowe w księdze przychodów i rozchodów

  (...) podatkowej reguluje rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 26 sierpnia 2003 r. w sprawie prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Rozporządzenie to zawiera m.in. definicje (...)

 • Koszty ogrzewania będą wyższe niż przed rokiem

  (...) przedłużający się sezon kosztuje właściciela przeciętnego domu przynajmniej kilkanaście złotych, a właściciela przynajmniej kilka złotych dziennie. Trudno się więc dziwić, że (...)

 • Ryczałt ewidencjonowany: koszty przesyłki a przychód firmy

  (...) Wnioskodawczyni prowadzi opodatkowaną ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych w zakresie odzieży i dodatków przez Internet w sklepie internetowym oraz za pośrednictwem portali aukcyjnych (...)

 • IKO w bankomatach Euronet

  (...) bankomatów w kraju, a także niekwestionowany lider na rynku usług outsourcingowych dla banków w zakresie zarządzania siecią bankomatów. Dzięki porozumieniu obu firm użytkownicy bankowości (...)

 • Polski Internet a Święta Wielkanocne

  (...) haseł związanych z w Internecie w marcu 2013 r. Wyniki okazały się zaskakujące. Jakie sprawy związane ze świętami frapują internautów najbardziej, a które etapy przygotowań trzeba po (...)

 • Ceny gruntów w Japonii wróciły do poziomu z lat 70

  (...) finansowych dziś nie pracuje, to nie brakuje publikacji gospodarczych. Już pojawiła się cała seria informacji z japońskiej gospodarki. Marcowy indeks aktywności tamtejszego przemysłu (...)

 • Fundusz mieszany lepiej zrobić samemu

  (...) też zyski osiągane przez skarbowych i rynku pieniężnego. W poszukiwaniu wyższych stóp zwrotu klienci zaczynają rozglądać się za innymi rozwiązaniami. Relatywnie większym uznaniem (...)

 • Kupno samochodu z Niemiec: uwaga na umowy

  (...) dealerem za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie, a negocjacje są prowadzone w języku angielskim. Następnie konsument otrzymuje do podpisania umowę sporządzoną w języku niemieckim. (...)

 • Eurodolar – w oczekiwaniu na większe odreagowanie

  (...) w rejonie Chicago, okazał się najgorszy od grudnia ubiegłego roku, natomiast wchodzący w skład Chicago PMI subindeks produkcji, w marcu spadł do poziomu 51.8 pkt nie obserwowanego od września (...)

 • Fundusze private equity w 2013 r.

  (...) transakcji z udziałem firm private equity wzrośnie w 2013 r. Największy wzrost spodziewany jest w Skandynawii i Niemczech, niewielki spadek spodziewany jest w Hiszpanii, Portugalii, Włoszech (...)

 • Europa walczy o utrzymanie ratingów

  (...) o wzrost i budżet Wczoraj lider centrolewicy Pier Luigi Bersani poinformował prezydenta Włoch, że nie udało mu się utworzyć nowego rządu. Dziś w proces ten zaangażuje się sam prezydent (...)

 • Kurs EUR/USD znajduje się na poziomie 1,2805

  (...) dzień rozpoczęła również polska waluta. Kurs EUR/PLN wzrósł do 4,19, a USD/PLN do 3,2720. Dziś największą uwagę (choć nie spodziewamy się reakcji na rynku walutowym) przykują odczyty (...)

 • Nowy historyczny rekord zamknięcia S&P500

  (...) z nielicznych w ostatnich tygodniach, kiedy wzrostom indeksów towarzyszył wzrost wolumenu obrotów. Ostatnio rosnący wolumen obserwowaliśmy głównie w trakcie spadków, co naturalnie nie (...)

 • Ford Fiesta ST

  (...) Ford Team RS, czyli europejski oddział grupy Global Performance Vehicle wchodzącej w skład struktur Ford Motor Company, jest wyposażony w silnik benzynowy EcoBoost o pojemności 1,6 litra, który (...)

 • Członkostwo w UE a zróżnicowanie dochodów w Polsce

  (...) Unii Europejskiej na zróżnicowanie dochodów w naszym kraju po raz pierwszy podjęła się dr Patrycja Graca-Gelert – adiunkt w Katedrze Ekonomii II w Kolegium Gospodarki Światowej Szkoły (...)

 • Zbieranie danych osobowych niejasne dla konsumentów

  (...) przez Ericsson ConsumerLab operatorzy komórkowi i media społecznościowe zbierają nasze . Tego samego zdania w przypadku producentów aplikacji na urządzenia mobilne oraz firm tj. Apple i Google (...)

 • Polacy a Wielkanoc 2013

  (...) Wielkanocy Jedne z najbardziej rodzinnych świąt – tak też często nazywa się . Polacy zapytani, czym jest dla nich Wielkanoc i jak ją spędzają, odpowiadali najczęściej, że jest przede (...)

 • Postępowanie koncyliacyjne w sprawach gospodarczych

  (...) powodu, w każdym momencie może od negocjacji odstąpić, bez żadnych negatywnych dla niej konsekwencji prawnych wynikających z tej czynności. Dotyczy to w szczególności sytuacji, gdy strony (...)

 • Praca tymczasowa dobra na kryzys

  (...) spadki produkcji sprawiają, że pracodawcy z dużą ostrożnością podchodzą do zwiększenia liczby pracowników. Konieczność ograniczania kosztów, a także trudności w długofalowym (...)

 • Polski rolnik 2012

  (...) firma Martin&Jacob bada dla nas polskie gospodarstwa rolne. Wyniki tych analiz pomagają nam nie tylko w zrozumieniu potrzeb i oczekiwań klientów, ale przede wszystkim dostosowywaniu się do (...)

 • Ochrona prawna marki

  (...) tyle różne, aby klienci (w tym wypadku kupujący karmę dla psów) nie byli wprowadzeni w błąd. Podobieństwo obu słów jest bardzo wyraźne. To, czy działanie zakładów mięsnych z Łukowa (...)

 • NTT System - Producent komputerów oraz dystrybutor podzespołów i peryferii komputerowych.

  Czytaj więcej: Firmy


strony : [ 1 ] . 2
 
29
marzec 2013

marzec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1774
CHF 3,4323
USD 3,2590
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.