eGospodarka.pl

 • Włosi dokończą autostradę A1 po Irlandczykach

  (...) dokończenie autostrady A1 po powtórnej ocenie ofert przetargowych, nakazanej przez Krajową Izbę Odwoławczą. Ponownie została wybrana oferta złożona przez włosko-polskie konsorcjum, którego (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS W3, poznaj opinie o Tchibo Caffè Crema Vollmundiger Genuss czy przeglądaj oferty pracy z miasta Mława.


 • Cyfra+ i n łączą się - powstaje nc+

  (...) skutkiem ITI i Canal+, która została sfinalizowana w ubiegłym roku. Obecnie nie ma jeszcze informacji na temat ostatecznego kształtu pakietów oferowanych przez nową platformę ani ich cen (...)

 • Podatek dochodowy spółki a podatek od nieruchomości

  (...) formułą przyjętą w art.15 ust.1 ustawy o PDOP kosztami uzyskania przychodów są koszty poniesione w celu osiągnięcia przychodów, z wyjątkiem kosztów wymienionych w art. 16 ust. 1 ustawy o (...)

 • Polska: wydarzenia tygodnia 11/2013

  (...) dla Polski za 2013 r. w wys. 1,3 proc. r/r i silniejszego w 2014 r. na poziomie 3 proc. r/r. Wcześniejsza prognoza wynosiła odpowiednio 1,5 proc. oraz 2,7 proc. MG przewiduje, że w kolejnych (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 11/2013

  (...) budżetu UE na lata 2014-2020, w której odrzuca porozumienie wynegocjowane przez szefów państw i rządów na szczycie w lutym. PE nie przyjął też poprawek łagodzących wymowę dokumentu (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 11/2013

  (...) Redukcji Zagrożeń Naturalnych (UNISDR) Koszty (dla gospodarki) zeszłorocznych katastrof naturalnych wyniosły 138 mld USD, jednak połowa tej sumy to straty wywołane huraganem Sandy. Trzeci rok z (...)

 • Zdolność kredytowa a związek nieformalny

  (...) dlatego, że ma zdolność kredytową. równie dobrze możesz wziąć z mamą, tatą a nawet z panem organistą! – próbuje powstrzymać pannę młodą przed pochopnym ślubem Piotr Adamczyk w (...)

 • Globalne inwestycje w nieruchomości 2013

  (...) był trudnym rokiem na większości rynków, wolumeny gwałtownie wzrosły. Wskazuje to na początek ożywienia i powrót zaufania inwestorów, dzięki czemu wartość transakcji inwestycyjnych (...)

 • Zarobki w sektorze publicznym w 2012 roku

  (...) Połowa pracowników otrzymuje wynagrodzenie wyższe od 3 000 PLN brutto, a mniej więcej 20% osób zarabia powyżej 4 600 PLN. Warto jednak zaznaczyć, że najczęściej przyznawane wynagrodzenie w (...)

 • Wypadek nie ze swojej winy a odszkodowanie

  (...) W sytuacji, gdy sprawca wypadku nie kwestionuje swojej winy, pierwszym krokiem do uzyskania odszkodowania, jest spisanie przez niego oświadczenia, z którego będzie wynikać, że ponosi on (...)

 • Zakład Usługowy Kazimierz Ostapiuk - Produkcja, montaż oraz serwis wywrotnic samochodowych do rozładunku spożywczych materiałów sypkich. Oferta, kontakt i galeria. Chełmno.

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
17
marzec 2013

marzec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1595
CHF 3,3770
USD 3,1868
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.