eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Kurs EUR/PLN na poziomie 4,17

  (...) jest wciąż aktualna, ale również warunki jej udzielenie nie ulegają zmianie. Członek EBC Jorg Asmussen stwierdził, że EBC zasili w płynność wyłącznie wypłacalne banki, a bez (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KW-WPIS, poznaj opinie o OSM Sokołów Podlaski Mleko spożywcze 2% czy przeglądaj oferty pracy z miasta Iława.


 • Losy rynków w rękach Fed

  (...) sesję warszawscy inwestorzy. Mimo, że sytuacja wokół Cypru daleka była od wyjaśnienia, a po odrzuceniu przez tamtejszy parlament pomysłu uszczknięcia pieniędzy z bankowych wkładów, indeksy (...)

 • Karta graficzna SAPPHIRE HD 7950 dla Apple Mac Pro

  (...) stylowy, typowy dla marki Apple design (biała obudowa systemu chłodzenia) i oferuje wszystkie możliwości, jakie posiadają inne Radeony firmy SAPPHIRE z serii HD 7950 także bazujące na (...)

 • Na co zwrócić uwagę biorąc kredyt gotówkowy

  (...) jedyna droga do uzyskania dodatkowych środków na , świąteczne prezenty czy wakacyjny wyjazd. Dlatego z pewnością wielu Polaków z ulgą przyjęło informację o złagodzeniu warunków (...)

 • Urlop macierzyński i rodzicielski: zmiany od 1 września 2013

  (...) 2013 roku, rząd planuje wprowadzić do Kodeksu pracy nowe przepisy, dające pracującym możliwość osobistej opieki nad dziećmi w większym zakresie niż dotychczas. Rozwiązaniem które (...)

 • Ceny produktów rolnych II 2013

  (...) w skupie, jak i na targowiskach ceny żywca wołowego i ziemniaków. Droższe niż było mleko w skupie. Natomiast na targowiskach utrzymała się spadkowa tendencja cen żywca wieprzowego i (...)

 • Spółka osobowa: zatrudnienie małżonka wspólnika

  (...) 1 ustawy o PDOF przychody każdego ze określa się proporcjonalnie do jego praw do udziału w zyskach oraz łączy się z pozostałymi przychodami, ze źródeł z których dochód podlega (...)

 • Zakaz konkurencji: odszkodowanie a podatek dochodowy

  (...) , w zakresie określonym w odrębnej umowie, pracownik nie może prowadzić działalności konkurencyjnej wobec pracodawcy ani też świadczyć pracy w ramach stosunku pracy lub na innej podstawie na (...)

 • Ulgi podatkowe: oględziny nieruchomości

  (...) związek przede wszystkim ze skorzystaniem z ulgi inwestycyjnej, czy ze zwrotem części podatku VAT od wydatków mieszkaniowych. Kontrola będzie miała miejsce, jeśli okaże się niezbędna do (...)

 • Produkcja w Polsce II 2013

  (...) sprzedanej odnotowano w 17 (spośród 34) działach przemysłu m.in. w produkcji maszyn i urządzeń – o 13,2%, komputerów, wyrobów elektronicznych i optycznych – o 12,8%, metali – o 8,2% (...)

 • Darowizna firmy a korekta podatku VAT

  (...) Wnioskodawczyni nabyła nieodpłatnie w drugiej połowie 2012 r. od swojego męża prowadzone przez niego przedsiębiorstwo, do którego wchodzą m.in. o wartości początkowej przekraczającej 15 (...)

 • Uwaga rynków światowych wciąż skupiona na Cyprze

  (...) i zapewne to one będą miały największy wpływ na rynki dopóki porozumienie nie zostanie osiągnięte. Należy zwrócić uwagę na fakt, iż porozumienia w obrębie Unii Europejskiej nigdy nie (...)

 • Euro traci wobec dolara amerykańskiego

  (...) będąc w Moskwie zwrócił się o wydłużenie o 5 lat już istniejącej pożyczki 2,5 mld euro, która miałaby zapaść w 2016 roku. Michael Sarris rozmawiał również o obniżeniu stopy (...)

 • Twardy orzech do zgryzienia dla strefy euro

  (...) jaki zostanie wysłany do innych, jeśli i tak Cypr dostanie pomoc. Oznaczać to będzie, że nie trzeba ponosić zbyt dużych wyrzeczeń, by uchronić się przed czarnym scenariuszem. Jeśli dojdzie (...)

 • Karty kredytowe znikają, transakcji przybywa

  (...) IV kwartale zeszłego roku liczba kart kredytowych stopniała o 105 tys. W całym zeszłym roku kart tych ubyło 0,5 mln. Zmiany są jednak nieznaczne w porównaniu ze spadkami z 2010 i 2011 (...)

 • Fed stłumi jastrzębie głosy

  (...) dalej? We wczorajszym głosowaniu cypryjski parlament odrzucił pomysł opodatkowania depozytów, który był warunkiem udzielenia temu krajowi pomocy przez strefę euro. To znacznie komplikuje (...)

 • Czy rachunek firmowy to konieczność?

  (...) podatków przez podatników prowadzących działalność gospodarczą i obowiązanych do prowadzenia księgi rachunkowej lub podatkowej księgi przychodów i rozchodów następuje w formie polecenia (...)

 • Przecena na GPW

  (...) korzystnego głosowania oddalającego wizję opodatkowania oszczędności zgromadzonych w bankach. Tym samym rząd tego państwa pokazał, że oszczędności owszem, ale nie za wszelką cenę. Teraz (...)

 • Rady nadzorcze 2013

  (...) czynnikami decydującymi o skuteczności działania rad nadzorczych z perspektywy ich członków jest zróżnicowany skład, przewodniczący posiadający cechy dobrego przywódcy i organizatora (...)

 • Bankowość online i obrót bezgotówkowy IV kw. 2012

  (...) roku liczba klientów indywidualnych posiadających dostęp do wyniosła blisko 20,8 miliona osób. Grupa ta w 2012 roku powiększyła się aż o 17%, czyli znacznie szybciej niż w 2011 roku (14%). (...)

 • Ceny transakcyjne mieszkań II 2013

  (...) pod znakiem powiększających się różnic między cenami z ofert sprzedaży mieszkań a tymi z faktycznie zawieranych , tak początek 2013 roku przyniósł zdecydowaną zmianę tej tendencji. Na (...)

 • Cypr nie taki straszny dla Wall Street

  (...) na amerykańskich parkietach ogłoszono, że parlament cypryjski nie zgodził się na propozycję wprowadzenia podatku od depozytów bankowych. Oznacza to, że pakiet pomocowy z EU oraz MFW stoi pod (...)

 • Nowe technologie w administracji publicznej

  (...) nie skąd indziej, jak z uzasadnienia do projektu zmiany ustawy o działalności pomiotów realizujących zadania publiczne oraz niektórych innych ustaw i wskazuje, że pomysłodawcy tej (...)

 • Kurs EUR/USD spada poniżej 1,29

  (...) a USD/PLN do 3,2420. Dziś kluczowe znaczenie dla notowań będą miały kolejne doniesienia z Cypru oraz już po zakończeniu sesji europejskiej, decyzja FOMC ws. stóp procentowych. Cypryjski (...)

 • Rynki finansowe muszą przełknąć cypryjską żabę

  (...) wtorek wokół Cypru, przypomina najgorsze doświadczenia z czasów ratowania Grecji. Decyzyjny i informacyjny chaos, opieszałość i krótkowzroczność polityków, ignorowanie konsekwencji (...)

 • Toys4Boys.pl sp. z o.o. - Oferuje prezenty, gadżety, zabawki. Informacje o firmie, regulamin zakupów, dane kontaktowe.

  Czytaj więcej: Upominki


strony : [ 1 ] . 2
 
20
marzec 2013

marzec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1538
CHF 3,3999
USD 3,2169
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.