eGospodarka.pl

 • Zmienne nastroje na rynkach akcji

  (...) wtorkową sesję od niewielkich wzrostów, sięgających 0,2-0,3 proc. Po początkowych nerwowych wahaniach indeks największych spółek przez większą część dnia usilnie starał się nie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Oświadczenie o zamiarze powierzenia wykonania pracy cudzoziemcowi, poznaj opinie o Soraya Maxima Program do cery naczynkowej Krem do twarzy na dzień i na noc wzmacniający naczynka krwionośne czy przeglądaj oferty pracy z miasta Wyszków.


 • NIK sprawdzi fotoradary

  (...) znacznego zwiększenia ich liczby pod pretekstem poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego budzi kontrowersje już od wielu lat. Szerokie stosowanie tych urządzeń zarówno przez samorządy (straże (...)

 • Jak wypowiedzieć umowę z NC+? - klienci pytają w sieci

  (...) sieci od momentu ujawnienia szczegółów . Internauci nie zostawiają suchej nitki na zawartości pakietów, cenie usług i sposobie postępowania z dotychczasowymi abonentami "n" i Cyfry+. Każde (...)

 • Bankowcy lepiej oceniają rynek kredytów hipotecznych w Polsce

  (...) w przedpołudniowej części wtorkowych notowań na europejskich rynkach finansowych. Inwestorzy muszą być skonsternowani przebiegiem pierwszej sesji tygodnia podczas której doszło do gwałtownej (...)

 • Silna korekta na EUR/USD

  (...) przez większość dnia, mimo umocnienia Dolara Amerykańskiego wobec euro, a słowa Kurody pozwoliły na lekkie odbicie USD/JPY i tokijskiego indeksu. Przemówienie nie zawierało nowych (...)

 • Sprzedaż części przedsiębiorstwa sposobem na kryzys

  (...) trudniej jest osiągać wysokie zyski oraz oferować dywidendy zadowalające udziałowców. Dlatego coraz częściej traktowane jest, jako alternatywny sposób tworzenia wartości firmy i poprawy (...)

 • Nowy Plus Internet na Kartę

  (...) nowe zestawy startowe: w cenie 9 zł z 300 MB do wykorzystania na transmisję danych oraz w cenie 15 zł z 1 GB na transmisję. Nowy Plus Internet na Kartę to: możliwość korzystania z (...)

 • Polskie tygodniki opinii w roku 2012

  (...) opinii w 2012 roku był Newsweek, jedynie chwilami doganiany – a w grudniu prześcignięty - przez Gazetę Polską. Szczyt internetowej popularności Newsweeka przypadł na lipiec 2012 roku, gdy (...)

 • Spam w II 2013 r.

  (...) lutym anglojęzyczny ruch zalewały oferty kwiatów z tzw. programów partnerskich. Wbrew naszym oczekiwaniom w lutym nie został odnotowany żaden spam walentynkowy zawierający szkodliwe (...)

 • Rynek pracy potrzebuje starszych

  (...) aby jak najdłużej zatrzymać osoby 50+ w pracy? W perspektywie najbliższych 10-20 lat pracodawcy będą musieli zmierzyć się z problemem silnego spadku podaży pracy w Polsce. Jak prognozuje (...)

 • Nie każdy agent to pośrednik nieruchomości

  (...) przepisami prawo do ubiegania się o licencję mają wyłącznie osoby niekarane oraz posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. "To niezwykle ważny wymóg jeżeli weźmiemy pod uwagę (...)

 • Sprzedaż kredytów hipotecznych IV kw. 2012

  (...) udzielonych jest mniejsza niż w analogicznym okresie rok wcześniej. W IV kw. 2012 r. działające na polskim rynku banki udzieliły 44,2 tys. kredytów o łącznej wartości 8 mld zł (...)

 • Radość na rynkach finansowych nie trwała długo

  (...) jeszcze dała o sobie znać germańska retoryka rynkowej uczciwości. Dijsselbloem jest co prawda Holendrem, ale jego kraj zasadniczo zaliczany jest do niemieckiego obozu. Obecny szef euro grupy (...)

 • BOŚ Bank: Rachunek z Mocą

  (...) proekologiczne podejście do przedsiębiorczości i obniża cykliczne wydatki w firmach. Promocja skierowana jest do nowych klientów Banku rozliczających się na zasadach pełnej księgowości (...)

 • Bez wzrostów na europejskich rynkach akcji

  (...) niejednokrotnie swoimi wypowiedziami powodowali zamieszanie na rynkach. Trudno przecenić ich wkład w budowanie napięcia i dostarczanie punktów niedźwiedziom oraz eskalację kryzysowych zjawisk (...)

 • Zamówienia publiczne: kiedy unieważnienie postępowania niemożliwe?

  (...) dotyczy omawiany wyrok, zamawiający prowadził postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego. Zamawiający wybrał ofertę, która jak się okazało nie spełniała wszystkich warunków (...)

 • Kurs EUR/USD osiąga minimum na poziomie 1,2830

  (...) 1,2830. Złoty od rana lekko umacnia się. Kurs EUR/PLN zniżkuje do 4,1630, a USD/PLN do 3,23. Dziś najważniejszymi wydarzeniami będą publikacje danych makro ze Stanów Zjednoczonych. Nad ranem (...)

 • RnS: czy opłacało się czekać na tańsze mieszkanie?

  (...) przez wiele lat stymulował rynek mieszkaniowy i kredytowy. W okresie jego obowiązywania, czyli w latach 2007 – 2012 udzielono ponad 181 tysięcy kredytów z dopłatą, na łączną kwotę prawie (...)

 • Atrakcyjność inwestycyjna Europy Środkowo-Wschodniej

  (...) niemalże dorównało Europie Zachodniej. Rating kredytowy dla Polski, Czech, Słowacji i Estonii jest wyższy niż niektórych państw zachodnioeuropejskich. W roku 2011 region Europy (...)

 • Najlepsze produkty dla niemowląt 2012

  (...) został na dwie części. W pierwszej z nich, zatytułowanej „Okiem internautów” prezentowane są rankingi najlepiej ocenianych artykułów z siedmiu kategorii produktowych: wózki, nosidełka (...)

 • Zmiany w podatkach stłamszą rozwój gospodarczy?

  (...) o redukcji niektórych obciążeń administracyjnych w gospodarce Trzecia ustawa deregulacyjna wprowadza nowe obciążenia dla przedsiębiorców, a przede wszystkim w istotny sposób przyczyni się (...)

 • Opłata licencyjna to nie wartość niematerialna i prawna?

  (...) o wydanie interpretacji prawa podatkowego, jest komandytariuszem w spółce komandytowej. Komplementariusz – – udzielił spółce komandytowej licencji na użytkowanie (słowno-graficznego) (...)

 • Postępowanie egzekucyjne i wykroczenie skarbowe

  (...) doprowadzenie do wykonania przez zobowiązanego jego obowiązków. Równolegle jednak fiskus może wymierzyć karę grzywny na mocy przepisów . Zgodnie bowiem z art. 16 ustawy o postępowaniu (...)

 • Ulga meldunkowa na sprzedaż budynku mieszkalnego i gruntu

  (...) 9 sierpnia 2010 wnioskodawczyni zwarła nieruchomości, na którą składa się budynek mieszkalny jednorodzinni i grunt pod nim się znajdujący. Nieruchomość tę zakupiła ona wspólnie z (...)

 • Polacy chcą podwyższać kwalifikacje zawodowe

  (...) niemal połowa przepytanych respondentów zadeklarowała, że zatrudniające ich przedsiębiorstwa zapewniają im możliwość rozwoju zawodowego poprzez finansowanie udziału w kursach czy . W (...)

 • RSI Hosting - Dostawca usług hostingowych z Rybnika. Opisy pakietów, zakładanie serwerów on-line, tworzenie oprogramowania, kontakt, aktualności.

  Czytaj więcej: Usługi


strony : [ 1 ] . 2
 
26
marzec 2013

marzec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1723
CHF 3,4184
USD 3,2427
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.