eGospodarka.pl

 • Kolejne spadki na GPW

  (...) po wieściach, że ministrowie finansów strefy euro zaaprobowali cypryjski plan ratunkowy, nie była na rynkach zbyt wielka, a co gorsze nie przetrwała próby czasu. Indeksy zyskiwały wyraźnie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja VAT-21, poznaj opinie o BEAUTY FACE Antystresowa kolagenowa maska oczyszczająco - detoksująca czy przeglądaj oferty pracy z miasta Ciechanów.


 • Jeśli kupno domu, to tańszego

  (...) metraże kupowanych przez Polaków. Mediana powierzchni tych, sprzedanych w 2012 r. przez pośredników tej agencji wynosi bowiem 152 m kw. i jest o 8 m kw. mniejsza niż rok temu. Najwięcej (...)

 • Wielkanocne podróże lotnicze Polaków

  (...) Polacy, przywiązani do tradycyjnego spędzania Wielkanocy, udają się do bliskich mieszkających za granicą, aby wspólnie zasiąść do świątecznego śniadania. Do najczęściej wybieranych (...)

 • Wydatki konsumpcyjne w UE w IV kw. 2012

  (...) Europejskiej organizacji Visa Europe, wykorzystujący skorygowane dane o transakcjach z użyciem kart Visa Europe, stanowi rzetelny wskaźnik całkowitych wydatków konsumpcyjnych, dokonanych z (...)

 • Najczęściej cytowane media II 2013

  (...) Wyborczą. Na drugim miejscu znalazła się Rzeczpospolita, na trzecim Dziennik Gazeta Prawna. Pierwsze miejsce Gazeta Wyborcza zawdzięcza informacjom na tematy związane z polską sceną (...)

 • „Zgniły kompromis” ws. Cypru pozwoli na odreagowanie rynków finansowych?

  (...) wymaganej przez UE i Międzynarodowy Fundusz Walutowy kwoty, w tym likwidacja banku Laiki przyniesie cypryjskiemu rządowi 4.2 mld EUR. Dzięki temu Cypr otrzyma, przewidzianą przez MFW transzę (...)

 • Ograniczone 50% koszty uzyskania przychodu w 2013 r.

  (...) r. w art. 22 ustawy o został dodany ust. 9a, który to mówi, że w roku podatkowym łączne koszty uzyskania przychodów, o których mowa w ust. 9 pkt 1-3, nie mogą przekroczyć 1/2 kwoty (...)

 • Oczekiwane silne odbicie na europejskich rynkach akcji

  (...) ani nie miały siły podnieść się po czwartkowym spadku, ani presja podaży nie była dość silna by zepchnąć zachodnich giełd wyraźnie niżej. Skończyło się więc na umiarkowanych (...)

 • Rozliczenie za podróże służbowe: duże małe zmiany w 2013 r.

  (...) życie od pierwszego stycznia br., jednak z powodu opóźnień zostały uchwalone na 2 dni przed końcem tego miesiąca. Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej w sprawie należności (...)

 • Księga przychodów i rozchodów w wersji elektronicznej

  (...) do zasady prowadzą podatkową księgę przychodów i rozchodów, z kolei więksi przedsiębiorcy księgi rachunkowe. Przypomnijmy, że te ostatnie bezwzględnie muszą prowadzić osoby prawne (...)

 • Akcyza na węgiel: ubytki wyrobów węglowych

  (...) Spółka, producent wyrobów chemicznych, importuje oraz nabywa na terenie kraju wyroby węglowe, które wykorzystuje w celach opałowych w procesie produkcji wyrobów chemicznych oraz do produkcji . (...)

 • Negatywne nastroje w polskim sektorze budowlanym

  (...) kwartał obecny tydzień ma szansę dać inwestorom giełdowym ostateczną odpowiedź na pytanie o losy średniookresowej tendencji. W ostatnich dniach można było nabierać coraz większych (...)

 • Przelewy natychmiastowe ogólnodostępne

  (...) jednak upowszechnianie tego rozwiązania nabiera tempa. Przedsięwzięciu dobrze wróży konkurencja, bo do wyścigu na wprowadzenie takiej usługi przystąpiły instytucja stworzona przez (...)

 • Wprowadzenie euro a podwyżki wynagrodzeń

  (...) wypełnienie tzw. kryteriów z Maastricht, które dotyczą polityki fiskalnej, pieniężnej i aspektów prawnych. Według danych za styczeń 2013, Polska nie spełnia żadnego kryterium. Inflacja (...)

 • Wielki tydzień pod znakiem danych makroekonomicznych z USA

  (...) jest Cypr Według napływających informacji, osiągnięte dziś nad ranem porozumienie przewiduje likwidację drugiego największego banku na Cyprze (Laiki), z którego wyodrębnione zostaną dobre (...)

 • Kurs EUR/USD wzrósł do poziomu 1,3050

  (...) najważniejszymi wydarzeniami będą: aukcja włoskiego długu i wystąpienia szefów BoE oraz Fed. We wczesnych godzinach porannych prezydent Cypru oraz Unia Europejska zawarli porozumienie w (...)

 • Ceny domów III 2013

  (...) przeliczeniu na metr kwadratowy powierzchni użytkowej wzrosły w porównaniu z jesienią ubiegłego roku o 2,2 proc. – wynika z ofert zebranych podczas wiosennych edycji organizowanych w stolicy (...)

 • Zapis windykacyjny a majątek wspólny

  (...) chciała sporządzić testament notarialny, w którym miał zostać zawarty zapis windykacyjny, którego przedmiotem miała być ½ udziału przysługującego wnioskodawczyni w prawie do (...)

 • W którym dziale najwyższe wynagrodzenie kierownika?

  (...) Advisory Group TEST Human Resources w najlepszej sytuacji są kierownicy IT, którzy mogą liczyć na średnie wynagrodzenie na poziomie 10 265 zł brutto. Sytuacja ta nie powinna jednak nikogo (...)

 • Banki przedstawiają reprezentatywne oferty kredytów

  (...) życie pod koniec 2011 r. wymusiła na bankach konieczność umieszczania w reklamach gotówkowych tzw. przykładów reprezentatywnych, po to aby potencjalni klienci mieli możliwość zapoznania (...)

 • Rozwój energetyki w Polsce zagrożony

  (...) na opór międzynarodowy. Czarne chmury zbierają się nad elektrownią w Ostrołęce, Rybniku, Kozienicach, nad polską elektrownią atomową czy spółką Lotos, której w ekspansji miał pomóc (...)

 • Osiedle Księżnej Dąbrówki pod Poznaniem w rozbudowie

  (...) Nickel Development, to lokalizacja dla osób, które szukają miejsca łączącego zalety miasta z urokami aktywnego życia blisko natury. Do 2014 roku na terenie prężnie rozwijającej się w (...)

 • Prace na urządzeniach przesyłowych a brak zgody właściciela

  (...) udostępnienia gruntu, na którym zamontowane zostały urządzenia przesyłowe (a także urządzenia do ich obsługi) Ustawodawca przewidział zasadniczo w treści art. 124 – 126 ustawy o (...)

 • netcoffee.pl - po godzinach - Zbiór porad dla programistów PHP i webdeveloperów. Informacje o optymalizacji skryptów i baz danych. Informacje o nowościach w Internecie i dostępnych narzędziach. Strona przeznaczona dla średniozaawansowanych użytkowników.

  Czytaj więcej: Kursy i poradniki


strony : [ 1 ]
 
25
marzec 2013

marzec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1586
CHF 3,4019
USD 3,1950
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.