eGospodarka.pl

 • Czy Cypr zbankrutuje?

  (...) od ponad tygodnia. Zamknięte banki, ograniczenia w przelewach i wypłacie gotówki oraz plany rządu dotyczące obłożenia podatkiem wszystkich depozytów bankowych - w tym tych należących do (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument RZ-Z, poznaj opinie o Panasonic DMR-EH58 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Końskie.


 • Sprawa Amber Gold: długa lista zaniedbań państwa

  (...) ustawą o Komitecie Stabilności Finansowej z dnia 7 listopada 2008 r., a jego celem działania jest zapewnienie efektywnej współpracy w zakresie wspierania i utrzymania stabilności krajowego (...)

 • Praca w USA w PIT do polskiego urzędu skarbowego

  (...) podatek zapłacony w USA 13 lutego 2013 r. podpisano nową konwencję z USA w sprawie unikania podwójnego opodatkowania i zapobiegania uchylaniu się od opodatkowania w zakresie podatków od (...)

 • Polska: wydarzenia tygodnia 12/2013

  (...) 2013 r. zadłużenie Skarbu Państwa wyniosło 814 mld 403,5 mln zł. W całym 2012 r. zadłużenie wzrosło o 22 mld 725,6 mln zł, czyli o 2,9 proc. Zadłużenie krajowe wyniosło 553 mld 262,9 mln (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 12/2013

  (...) UE wstępnie porozumieli się w sprawie utworzenia wspólnego nadzoru bankowego. Instytucją odpowiedzialną za nadzór europejskich banków będzie Europejski Bank Centralny. Jednolity mechanizm (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 12/2013

  (...) ropy z dna morza. Ostatnio sfinalizował wartą 15,1 mld USD akwizycję kanadyjskiej firmy Nexen. Według Fed produkcja przemysłowa w USA w lutym 2013 r. wzrosła o 0,7 proc. m/m (w styczniu (...)

 • Samozatrudnienie: wady i zalety

  (...) cywilnoprawnych - zlecenia, umowy o dzieło czy kontraktów menadżerskich. Zmiana formy zatrudnienia z etatowej na własną działalność, gdy odbiorcą usług będzie były pracodawca, oznacza (...)

 • Czy warto nadpłacać kredyt hipoteczny?

  (...) zaciągnięty na zakup nieruchomości wiąże się nawet z trzydziestoletnią spłatą. Jednak zdarzają się sytuacje kiedy stajemy się posiadaczami nadwyżki gotówki np. w ramach spadku, wygranej (...)

 • Jak otworzyć sklep spożywczy?

  (...) się przedsiębiorcy chcąc założyć zwykły sklep jest szereg formalności, które należy spełnić. Forma prawna Przed rejestracją działalności należy dokonać wyboru jej formy prawnej (...)

 • Wiosenny przegląd samochodu

  (...) po zimowym okresie eksploatacji „Wiosenny przegląd samochodu” umożliwi nam zdiagnozowanie stanu pojazdu i w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości usunięcie usterek. Kierowcy z reguły (...)

 • Wyspa Skarbów - Oferuje ręcznie wykonywaną biżuterię.

  Czytaj więcej: Biżuteria


strony : [ 1 ]
 
24
marzec 2013

marzec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1860
CHF 3,4257
USD 3,2361
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.