eGospodarka.pl

 • Coraz gorsza jakość paliw na stacjach

  (...) w województwie lubuskim. Norm nie spełniało tam aż 15,8 proc. badanych próbek. Nieco lepiej jest w województwie warmińsko-mazurskim, w którym zastrzeżenia jakościowe wystąpiły w przypadku (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja CIT-6AR, poznaj opinie o Agrovita Przetarte pomidory czy przeglądaj oferty pracy z miasta Piotrków Trybunalski.


 • Spółki budowlane nie pomagają zakończyć korekty na GPW

  (...) nie zdołali przekonać Rosji ani do korzystnej modyfikacji warunków pożyczki zaciągniętej w 2011r., ani do udzielenia wsparcia finansowego, powrócił temat sięgnięcia po międzynarodową (...)

 • Inwestorm na GPW puszczają nerwy

  (...) optymistyczny, nie wskazywał jednak na większe kłopoty. Główne indeksy na otwarciu zniżkowały po około 0,2 proc. Złudzenia byków rozwiały się już w pierwszej godzinie handlu. Przed (...)

 • Rynek walutowy 18-22.03.13

  (...) mocny spadek kursu głównej pary walutowej z poziomu 1,3108 do 1,2883.Przyczyną tego zjawiska były doniesienia z Cypru. Rząd tego kraju zamierzał sięgnąć do kieszeni swoich obywateli, aby (...)

 • Kursy walut 18-22.03.2013

  (...) od miesiąca (4,1920), z kolei USD/PLN wzrósł do 3,25. Odczyty indeksów PMI dla największych gospodarek strefy euro mocno rozczarowały. Bardzo słabo wypadły dane z Francji. Wartości na (...)

 • nc+ - bogata oferta, wysokie ceny, spore rozczarowanie klientów

  (...) się już od 39 złotych, a najdroższy pakiet kosztuje 199 złotych i zawiera w sobie wszystkie kanały i funkcje proponowane przez . Dotychczasowi klienci będą jednak w wielu przypadkach musieli (...)

 • U prezydenta o gospodarce

  (...) małych i średnich przedsiębiorstw” prowadził prezydencki minister Olgierd Dziekoński. Wzięli w nim udział przedstawiciele organizacji przedsiębiorców (m.in. PKPP Lewiatan, Związku (...)

 • Oszczędzanie wody pomoże obniżyć rachunki

  (...) obchodzimy Światowy Dzień Wody. Został on ustanowiony, aby przypomnieć o fakcie, że ponad miliard ludzi na świecie nie ma dostępu do czystej wody pitnej. Jak informuje WWF (Światowy Fundusz (...)

 • Eurodolar pozostaje w trendzie spadkowym

  (...) dla przemysłu i usług w strefie euro mówi o wciąż trwającej stagnacji. Inwestorzy liczyli na dobry wynik tych wskaźników przynajmniej w niemieckiej gospodarce, jednak dane rozczarowały (...)

 • Oddziały firm zagranicznych: więcej VAT do odliczenia

  (...) Sąd Administracyjny w Warszawie oddalił skargę kasacyjną Ministra Finansów, który domagał się uznania, że przedsiębiorca zagraniczny prowadzący w Polsce oddział nie ma prawa do odliczania (...)

 • PKB strefy euro jeszcze na minusie

  (...) wzrostu zaufania oraz pierwszych oznak ożywienia, które pojawią się za kilka miesięcy, gospodarka Eurolandu skurczy się w roku 2013 o ok. 0,5%. Osiągnięcie dodatniego wzrostu PKB będzie (...)

 • Podatek VAT od stali, złota i paliwa zapłaci nabywca?

  (...) od towarów i usług oraz zakłada, że przedsiębiorca, który kupuje wybrane towary – stal, lub złoto - mógłby być pociągnięty do odpowiedzialności solidarnej za nieuregulowany podatek (...)

 • Przelot samolotem w koszty podatkowe firmy

  (...) W ramach prowadzonej działalności gospodarczej (opodatkowanej ) wnioskodawca odbywa częste i dalekie . Obecnie najbardziej dostępne są tanie linie lotnicze, gdzie rezerwacje i płatności (...)

 • Ceny domów w USA rosną najszybciej od 2005 roku

  (...) i stopa bezrobocia potwierdzają, że polska gospodarka funkcjonuje na zwolnionych obrotach. Sprzedaż obniżyła się o 0,8% w skali roku, a stopa bezrobocia podniosła się do 14,4%. Nic wciąż (...)

 • OFE - czy rząd sięgnie po nasze oszczędności?

  (...) dyskusja na temat przyszłości . Poniżej krótki przewodnik po najważniejszych zagadnieniach. Gdzie emerytura będzie wyższa? Dyskusję o OFE trzeba zacząć właśnie od tego pytania. Jeśli (...)

 • Koniec MSN Messengera, początek ataków

  (...) r. jako początek procesu globalnej migracji kont z MSN Messengera do Skype’a. Mimo że do tego dnia pozostało jeszcze trochę czasu, cyberprzestępcy już chcą skorzystać z dużej popularności (...)

 • Urządzenie wielofunkcyjne Oki MC332dn, MC342dn i MC342dnW

  (...) zastąpią dotychczasowych modeli MC352dn, MC362dn czy MC562dn, są uzupełnieniem bogatej już oferty . Głównym kryterium doboru odpowiedniego urządzenia w sektorze mikro i małych (...)

 • WIG20 od początku tygodnia stracił 3,6 procent

  (...) niemal wszystkich parkietach. Wszystko wskazuje na to, że korekta wreszcie nadeszła. Raz jeszcze sprawdziła się zasada, mówiąca że gdy sytuacja do niej dojrzeje, powód uzasadniający spadki (...)

 • Rynek nieruchomości w Polsce III 2013

  (...) na . Przeciwnie – zimowa aura i czas ferii szkolnych skutecznie ograniczały aktywność i tak wąskiego już grona klientów. Daleki od wypełnienia podaży popyt przyniósł kontynuację spadków (...)

 • Wyprzedaż euro oraz korekta na rynkach akcji

  (...) rozczarowanie Ponownie rozczarowały europejskie wstępne wskaźniki PMI. Dane zarówno dla przemysłu jak i usług były gorsze od konsensusu, ale najbardziej zmartwił rynki odczyt niemiecki dla (...)

 • Najpopularniejsze telewizory 2012

  (...) potwierdziły prognozy zawarte w poprzednim raporcie - ubiegły rok przyniósł wyraźny wzrost zainteresowania kategorią (21% wyższy niż w roku 2011), zapewniając jej miejsce wśród 10 (...)

 • Kurs EUR/USD stabilizuje się na poziomie 1,29

  (...) sytuacją na Cyprze dziś decydujący wpływ na notowania będą miały publikowane o godzinie 10:00 – indeks Ifo oraz sprzedaż detaliczna z Polski Po wczorajszej telekonferencji Eurogrupa (...)

 • Fabryka Konstrukcji Drewnianych SA na NewConnect

  (...) Emitent prowadzi działalność na rynku budowlanym w segmencie wielkogabarytowych konstrukcji drewnianych. Pierwotnie zajmowała się sprzedażą domów jednorodzinnych, konstruowanych przez (...)

 • Pliki cookies - zmiany dla sklepów i serwisów internetowych

  (...) ulegnie skróceniu czas „życia” tzw. ciasteczek, czyli plików, które zapisują informacje o poczynaniach użytkowników Internetu. Do tej pory mogły być przechowywana w komputerze (...)

 • Fatalne dane makroekonomiczne z Francji

  (...) kolejne cięcia ratingów? Konsensus rynkowy zakładał wzrost obydwu francuskich i niemieckich indeksów PMI. Tymczasem z czterech wskaźników trzy odnotowały spadek, nie zmienił się jedynie (...)

 • Teramtex Suchedniów - wykonawstwo robót budowlanych pokryć dachowych, obudów ścian, robót elewacyjnych, dociepleniowych i wykończeniowych.

  Czytaj więcej: Konstrukcje i pokrycia dachowe


strony : [ 1 ] . 2
 
22
marzec 2013

marzec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1860
CHF 3,4257
USD 3,2361
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.