eGospodarka.pl

 • TK: sądowa reforma Gowina zgodna z prawem

  (...) posłów na Sejm oraz Krajową Radę Sądownictwa - przepis ustawy Prawo o ustroju sądów powszechnych upoważnia do tworzenia i znoszenia sądów oraz ustalania ich siedzib i obszarów (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o rentę socjalną , poznaj opinie o Vipera "Cuticle Remover" - peelingujący Żel do Skórek czy przeglądaj oferty pracy z miasta Drezdenko.


 • WIG20 wreszcie silniejszy od innych

  (...) środową sesję od zwyżki niewiele przekraczającej 0,1 proc. Nic nie zapowiadało więc poważniejszej poprawy nastrojów na warszawskiej giełdzie. W pierwszej godzinie handlu co prawda WIG20 (...)

 • Międzynarodowe Targi Komunikacji Elektronicznej INTERTELECOM 2013

  (...) zarówno firmy z Polski jak i z zagranicy, m.in. z Chin, Słowenii, Finlandii. Pokażą one m.in. systemy i sieci telekomunikacyjne i teleinformatyczne, urządzenia naziemne i satelitarne stacji (...)

 • Słabsze od oczekiwań dane z amerykańskiego rynku nieruchomości

  (...) dniem nasilania się niepokojów na europejskich rynkach. Euro coraz bardziej traci i zniżkuje w okolice 1,28 USD, co jest najniższym poziomem od listopada 2012 r. W szczytowym momencie w tym roku (...)

 • Dalsze umocnienie dolara

  (...) na poziomie 1,2760 i dalsze spadki w dniu dzisiejszym są prawdopodobne. Najbliższe istotne techniczne wsparcie znajduje się na poziomie 1,2660. Spadki na głównej parze walutowej przekładają (...)

 • Korekta kursu USD/CAD jeszcze (po)trwa

  (...) należy odczytywać mimo wszystko jako negatywny sygnał z amerykańskiej gospodarki. W dalszej części dnia ujawniony został odczyt Indeksu zaufania konsumentów Conference Board w marcu, który (...)

 • Wskaźnik optymizmu III 2013

  (...) realizowanym przez Ipsos, spadek zanotowały wszystkie wskaźniki składowe WOK. Ocena Klimatu Gospodarczego w stosunku do poprzedniego miesiąca pogorszyła się o 6 pkt (uzyskując wynik 61 pkt), (...)

 • Dane makroekonomiczne z USA zignorowane

  (...) pkt. Wczorajsze dane z USA nie zachwyciły. Zamówienia na dobra trwałego użytku wzrosły co prawda aż o 5,7% m/m, ale wynikało to z dużych zamówień na dobra transportowe, które cechują (...)

 • Ataki hakerskie: nowy szkodliwy program dla Androida

  (...) program dla Androida kradnie informacje poufne z zainfekowanych , łącznie z książką adresową i historią połączeń oraz wiadomości, po czym wysyła je do serwera kontrolowanego przez . Atak (...)

 • Trend Micro Custom Defense chroni przed atakami APT

  (...) C&C korzystają z funkcji dostosowanego do potrzeb wykrywania i ochrony sieci, bram sieciowych, serwerów i punktów końcowych, a także ze scentralizowanego systemu alertów i baz danych o (...)

 • Nowe drukarki Epson L550, L355 i L300

  (...) drukarka, skaner, kopiarka i faks w jednym, L355 – to drukarka, skaner i kopiarka, a model L300 jest tylko drukarką. W zestawie z urządzeniami znajdują się cztery oddzielne butelki z (...)

 • Osiedle Botanika w Poznaniu

  (...) rozpocznie realizację swojego najnowszego projektu wielorodzinnego Osiedla Botanika – Planowana inwestycja zlokalizowana będzie w miejscu Piątkowa, które przez wiele lat było terenem (...)

 • Wall Street daje nadzieję bykom

  (...) upłynął na rozpoznawczej wymianie ciosów między bykami a niedźwiedziami. Sądząc po skali zmian indeksów był to raczej sparring, niż walka. Ale przecież nawet w tak nerwowych czasach nie (...)

 • Niehigieniczne płatności gotówką

  (...) z Uniwersytetu Oksfordzkiego pokazuje, że na europejskich banknotach znajduje się średnio ponad 26 000 bakterii, a na najnowszych – a co za tym idzie najbardziej czystych — 2400 bakterii (...)

 • Kurs EUR/USD stabilizuje się w wąskim przedziale wahań 1,2830 – 1,2885

  (...) z grona rynków wschodzących najsilniejszej deprecjacji wobec amerykańskiego dolara uległ właśnie złoty. Co więcej jako jedyny nieznacznie osłabił się wobec euro. Obecnie kurs EUR/PLN (...)

 • Świadczenia pozapłacowe: rynek z potencjałem

  (...) pokazują, że rynek w Polsce jest determinowany głównie dwoma czynnikami: sezonowością ich wręczania oraz zasadami funkcjonowania Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Według badań (...)

 • Najpopularniejsze banki wśród internautów

  (...) finansowych i usług, jakich banków korzystają Polacy. Z badań zrealizowanych na jego zlecenie na grupie 4 tysięcy internautów wynika, że najczęściej wybieranym bankiem jest PKO BP. Z jego (...)

 • Wall Street: wzrosty mimo mieszanych danych makro

  (...) kilku punktów brakuje S&P500 do historycznego szczytu z 2007 r. Ostatecznie indeksy giełd amerykańskich zakończyły notowania na następujących poziomach: S&P500 - 1563,77 pkt. (+0,78%), Nasdaq (...)

 • Podatek CIT od spółki komandytowej

  (...) do ochrony interesów budżetu w tym tzw. uszczelnienie systemu oraz dostrzegając, iż część proponowanych zmian należy uznać za zasadną, nie sposób jednak pozytywnie oceniać projektu (...)

 • Po Rekomendacji T kredyt na dowód

  (...) kredytów konsumpcyjnych pod kątem nowych regulacji wydanych przez Komisję Nadzoru Finansowego. Wynika z nich, że jeśli banki zastosują się do zliberalizowanej bardzo duża część kredytów (...)

 • Podatek VAT liczony od kwoty brutto na fakturze?

  (...) sposobu ustalania wartości tego podatku. Mogą oni naliczać go od kwoty netto bądź brutto. Na powyższe wskazują wprost przepisy rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28 marca 2011 r. w (...)

 • Podatki w firmie: płatności nie tylko przelewem

  (...) nie jest możliwe. Na gruncie przepisów trzech aktów, tj. ustawy o swobodzie gospodarczej, ordynacji podatkowej oraz ustawy o VAT, za wyłącznym pośrednictwem konta przedsiębiorca dokonuje i (...)

 • Podmioty powiązane: umorzenie należności w koszty firmy

  (...) Wnioskodawczyni jest wspólniczką , która to w 2008 r. dokonywała dostawy towarów na rzecz Spółka komandytowa. Podmioty te są podmiotami powiązanymi w myśl ustawy o . Wskazane wyżej (...)

 • Wyniki spółek giełdowych - tendencja spadkowa

  (...) odporne na kłopoty dotykające gospodarkę. Teza ta sprawdza się w przypadku spółek wchodzących w skład . Obraz ostatnich kwartałów nie jest jednak pocieszający, a perspektywy niezbyt (...)

 • Korporacje blokują aplikacje mobilne

  (...) Android odnotowuje szybki wzrost w regionie EMEA iOS wciąż dominuje w przedsiębiorstwach i pozostaje preferowaną platformą mobilną (58 proc. wszystkich urządzeń na świecie). Android (...)

 • Schodex, Piotr Studziński - Producent schodów drewnianych, drzwi oraz balustrad. Informacje o firmie, galeria wyrobów, dane kontaktowe. Kąkol. [Wymaga Flasha]

  Czytaj więcej: Stolarka


strony : [ 1 ] . 2
 
27
marzec 2013

marzec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1779
CHF 3,4304
USD 3,2635
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.