eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 13/2013

  (...) Badania Opinii Społecznej wynika, że większość Polaków jest przeciwna przyjęciu euro.Przeciwko wprowadzeniu euro było 64 procent uczestników sondażu, a za 29 procent. W ciągu ostatniego (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument MSiG-M2, poznaj opinie o WZPOW KWIDZYN Marchewka z groszkiem 450g czy przeglądaj oferty pracy z miasta Prudnik.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 13/2013

  (...) PKB tego kraju spadł w IV kw. 2012 r. o 0,3 proc. kw/kw (w III kw. wzrósł on o 0,9 proc.). W ujęciu r/r brytyjski PKB wzrósł o 0,2 proc. w IV kw. (w III kw. wzrósł on o 0,4 proc.). Według (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 13/2013

  (...) krajów BRICS Chiny i Brazylia podpisały porozumienie, że roczny handel dwustronny do kwoty równoważnej 30 mld USD będzie prowadzony w walutach krajowych (to prawie połowa wymiany handlowej (...)

 • Zaległość podatkowa z wynagrodzenia za pracę?

  (...) należnego w całości lub w części może zostać wszczęta egzekucja administracyjna. Jeśli podatnik osiąga dochody z tytułu zatrudnienia, będzie mógł zająć jego wynagrodzenie. O (...)

 • Kosztowne opłaty za bagaż w samolocie

  (...) samym wylotem kontaktują się z nami i dopytują, jakie przedmioty mogą przewozić w bagażu podręcznym i jak powinni go spakować, by nie mieć problemów na lotnisku – mówi Łukasz Neska z (...)

 • Cyberprzestępczość - największe aresztowania

  (...) gorączką złota dla . Gwałtownie wzrastająca liczba użytkowników internetu, którzy nie zawsze byli obeznani z komputerowego, rozkwit systemów płatności online i przepisy prawne, które (...)

 • Karta kredytowa: na co zwracać uwagę?

  (...) finansowania najmniej wiemy o kartach kredytowych. Jest to bowiem produkt bardziej skomplikowany niż kredyt ratalny czy limit kredytowy w rachunku. Dwa najważniejsze parametry karty to (...)

 • Tradycje wielkanocne w Europie

  (...) wolne od pracy. Świętowanie rozpoczyna się bowiem w Wielki Piątek - Good Friday i trwa do poniedziałku - Easter Monday. Jajko, symbol wiosny i nowego życia, nierozerwalnie związane z (...)

 • Reframas - Oferuje masy i zaprawy ogniotrwałe na potrzeby branży hutniczej, usługi mielenia i suszenia rudy oraz mieszania mas wieloskładnikowych. Świdnica.

  Czytaj więcej: Ceramika


strony : [ 1 ]
 
30
marzec 2013

marzec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1774
CHF 3,4323
USD 3,2590
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.