eGospodarka.pl

 • Odpowiednia polityka cenowa to wyższe zyski

  (...) sprawy na głowie niż ceny” Nie wszyscy menedżerowie mają świadomość, że cena jest najsilniejszą dźwignią zysku. Brak zrozumienia jej znaczącego wpływu na rentowność powoduje (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Odpowiedź na pozew o uznanie spadkobiercy za niegodnego, poznaj opinie o Adler AD 242 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Busko-Zdrój.


 • Stosowanie prawa w Polsce

  (...) w języku prawnym i nie wszystko może być dla nas zrozumiałe, a czasem przeczytamy coś i wydaje nam się to jasne, aż ktoś nagle oznajmia nam, że niewłaściwie zrozumieliśmy przepis. Wydaje (...)

 • ASM Group SA na NewConnect

  (...) podmiotami zależnymi tworzy Grupę Kapitałową świadczącą usługi w zakresie marketingowego wsparcia sprzedaży, realizowane na terenie całego kraju oraz na wybranych rynkach zagranicznych na (...)

 • Opróżnione miejsce hipoteczne

  (...) całkowicie nowym rozwiązaniem prawnym na gruncie prawa polskiego. Rozwiązanie w zakresie opróżnionego miejsca hipotecznego w prawie polskim nie jest prostą transpozycją czy też adaptacją tej (...)

 • Nieużywany pakiet assistance

  (...) który nie oferuje . Jednak świadomość o możliwości przystania z pomocy w codziennych życiowych kłopotach, właśnie dzięki dołączanym do finansowych produktów usługom assistance jest (...)

 • Zarobki absolwentów MBA 2012

  (...) of Business Administration znacznie odbiega od płac osób o innym wykształceniu. – Jednym z czynników wpływającym na zarobki po studiach MBA jest specyfika tych kursów. Zazwyczaj decydują (...)

 • Droższe połączenia do Play. Sprawę zbada UOKiK

  (...) trzech operatorów wyższych stawek tylko za połączenia do Play naruszało zasady wolnej konkurencji. Urząd zajął się sprawą po skargach Urzędu Komunikacji Elektronicznej oraz głównego (...)

 • Smartfony Sony Xperia SP i Xperia L

  (...) wyposażono w wiele nowych technologii. Na uwagę zasługują w nich także najnowsze funkcje aparatu fotograficznego, pozwalające na wykonywanie dobrych zdjęć i filmów video. Technologia NFC (...)

 • Brotex - Producent wyrobów dziewiarskich damskich, męskich i młodzieżowych: swetrów, bluzek, pulowerów, garsonek, poncz, kamizelek.

  Czytaj więcej: Dziana


strony : 1 . [ 2 ]
 
19
marzec 2013

marzec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1465
CHF 3,3860
USD 3,2055
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.