eGospodarka.pl

 • Ulga na Internet gdy faktura z odsetkami

  (...) w rozliczeniach rocznych rok podatnicy mogą skorzystać z odliczenia od podstawy opodatkowania tym podatkiem wydatków ponoszonych z tytułu użytkowania sieci Internet. Wysokość tych wydatków (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa kupna sprzedaży samochodu, poznaj opinie o ZPM Konarzyny Wątrobianka czy przeglądaj oferty pracy z miasta Opoczno.


 • Polacy Pokolenia Wielkiej Zmiany

  (...) jedynie demografia. Jego główny trzon to osoby urodzone w latach 1967-1977, których jest w Polsce 5,8 mln. Ale ważniejsza jest mentalność. Należą do niego również 50. – 60. latkowie (...)

 • Najbardziej złośliwe programy wg ESET

  (...) antywirusowego firmy ESET zwraca uwagę, że czasy wirusów, których działanie ograniczało się wyłącznie do wyświetlania prostej grafiki lub odtwarzania krótkiej melodii minęły (...)

 • Umowa przewozu towarów - o czym pamiętać?

  (...) kiedy towar wysyłany jest poza granice kraju. W takiej sytuacji konieczne jest zbadanie jakie jest prawo właściwe dla umowy przewozu towarów. Zgodnie z art. 5 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu (...)

 • Regularność - sposób na inwestycje giełdowe

  (...) pozwalają zarobić najwięcej – to zdanie jak mantrę powtarzają specjaliści od inwestowania. I oczywiście mają rację, ale trzeba pamiętać o przestrzeganiu zasad, które zwiększą nasze (...)

 • IAA Oddział w Polsce - Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy (IAA) jest ogólnoświatową organizacją reprezentującą wspólne interesy reklamodawców, agencji reklamowych, mediów oraz innych pokrewnych firm.

  Czytaj więcej: Organizacje


strony : [ 1 ]
 
1
kwiecień 2013

kwiecień 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1774
CHF 3,4323
USD 3,2590
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 


O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.