eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Początek tygodnia na rynkach akcji bez emocji

  (...) 0,4 proc., zaczęły się poniedziałkowe notowania na warszawskim parkiecie. W okolicach poziomu piątkowego otwarcia wystartował jedynie wskaźnik małych spółek i przez większą część dnia (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Przedstawiciel handlowy - przykładowe CV (życiorys), poznaj opinie o Janex RYŻ czy przeglądaj oferty pracy z miasta Syców.


 • "Polska bez PIT": zlikwidować PIT

  (...) Republikańskiej, Związku Przedsiębiorców i Pracodawców oraz Stowarzyszenia Koliber, PIT jest niesprawiedliwy i obciąża w największym stopniu najmniej zarabiających Polaków. System pomimo (...)

 • Podwójna dymisja we władzach PGNiG

  (...) ewentualnej budowy przez terytorium Polski drugiej nitki gazociągu Jamalskiego (tzw. Jamał II) podpisał na początku kwietnia, wprawiając polskie władze, w tym premiera Tuska, w dużą (...)

 • Jarosław Gowin odwołany. Marek Biernacki nowym ministrem sprawiedliwości

  (...) jest idealne miejsce do tworzenia sytuacji politycznie kłopotliwych dla rządu, premiera i partii, która tworzy rząd - podkreślił premier, uzasadniając swoją decyzję. Wskazał on, że był (...)

 • Rynek magazynowy w Europie I kw. 2013

  (...) roku zainwestowano w nieruchomości magazynowe w Europie 3,7 miliarda Euro, co stanowi rekord od czasu światowego kryzysu finansowego. Najbardziej popularnymi rynkami była Wielka Brytania, Niemcy (...)

 • System Android: kolejne szkodliwe aplikacje

  (...) a w rezultacie także potencjalnie zainfekowanych urządzeń, sięga obecnie kilku milionów. Od czasu wprowadzenia systemu antywirusowego , jest to najpoważniejszy i najbardziej masowy przypadek (...)

 • Lancia Delta 1,8 Turbojet 16V Sportronic Platinum

  (...) dobrych kilka lat. Mimo tego dalej zwraca na siebie uwagę. Karoseria wciąż prezentuje się okazale, co uwydatniają pięknie wystylizowane reflektory, spory grill i wszechobecne chromowane wstawki (...)

 • Najczęściej cytowane media III 2013

  (...) marcu Rzeczpospolitą. Na drugim miejscu znalazła się Gazeta Wyborcza, na trzecim tygodnik Wprost. Informacje opublikowane w Rzeczpospolitej cieszyły się dużym zainteresowaniem innych mediów, (...)

 • UOKiK: wielomilionowa kara dla nc+

  (...) 2 kwietnia, po licznych informacjach od klientów telewizji n, związanych ze startem nowej marki nc+ (wspólne przedsięwzięcie platform n oraz Cyfra+ ). dotyczyły zmiany warunków umów o (...)

 • Kolejne rynki nieruchomości wychodzą z dołka

  (...) analizie rynków nieruchomości w Europie zakończyło rok 2012 spadkiem cen mieszkań i domów. W siedmiu krajach ceny wzrosły, a w czterech praktycznie nie zmieniły się – wynika z danych (...)

 • Umowa o świadczenie usług turystycznych - wymogi

  (...) interesów klientów organizatorów turystyki szczegółowo określił obowiązki tych podmiotów wobec swoich klientów. Zatem, czytając przedstawioną nam w biurze podróży, powinniśmy (...)

 • Doradztwo finansowe: wyniki ZFDF I kw. 2013

  (...) dopłat do kredytów Trudna sytuacja na rynku w pierwszym kwartale 2013 roku ma odzwierciedlenie w wynikach sprzedażowych pośredników finansowych. Osiem firm członkowskich ZFDF udzieliło (...)

 • Sprzedaż samochodu osobowego a kasa fiskalna

  (...) sprzedaży towarów i usług jedynie na rzecz innych firm i nie posiada . Jego działalność jest opodatkowana podatkiem VAT. W firmie tej używa m.in. będący środkiem trwałym. Pojazd ten (...)

 • W kwietniu europejska gospodarka wciąż miała zadyszkę

  (...) widać w Niemczech, co dla naszej gospodarki jest niedobrą wiadomością. Na tle innych dużych europejskich krajów sytuacja w Niemczech i tak jest relatywnie dobra. Wskaźnik koniunktury handlowej (...)

 • Podatek VAT: w 2013 r. bez ulgi na złe długi gdy upadłość dłużnika

  (...) złe długi dotyczy wierzytelności, których nieściągalność została uprawdopodobniona, czyli przypadku gdy wierzytelność nie została uregulowana lub zbyta w jakiejkolwiek formie. Jednakże (...)

 • Prawa autorskie w 2013 r.: premia i wynagrodzenie a koszty podatkowe

  (...) 50 proc. koszty uzyskania przychodu jest możliwe w przypadku wynagrodzenia twórców, o ile w roku podatkowym łączne koszty uzyskania przychodu nie przekroczyły połowy wysokości górnej granicy (...)

 • Leasing operacyjny: koszty firmy gdy opłata wstępna

  (...) Wnioskodawca podpisał w grudniu 2007 r. umowę leasingu operacyjnego na 60 miesięcy. Zgodnie z umową był on zobowiązany do zapłaty m.in. czynszu inicjalnego oraz zerowego. Czynsz inicjalny jest (...)

 • Rusza sezon grillowy: uwaga na mandat

  (...) upragniony długi majowy weekend. Wraz z rosnącymi słupkami rtęci, rosną też możliwości wykorzystania . Nie wszędzie jednak można przyrządzać z jego pomocą potrawy w pełni zgodnie z (...)

 • Jaki będzie weekend majowy 2013?

  (...) roku wyjazd planuje ponad 40% osób – wynika z badania agencji Brainlab przeprowadzonego wśród polskich internautów. Najczęściej wybierają się w odwiedziny do rodziny lub znajomych (33%) (...)

 • Majówka z bankami centralnymi

  (...) uwagi rynku Kluczowe wydarzenia tego tygodnia będą mieć miejsce akurat w trakcie majówki - w każdym dniu po jednym. W środę wieczorem mamy decyzję Fed. Tu sprawa wydaje się najbardziej (...)

 • Gdzie najlepsze pożyczki hipoteczne?

  (...) wcześniej nie pożyczało się z banku żadnych pieniędzy na ogół jest dość trudne. Pozytywna pozwala pokazać się jako wiarygodna dla banku osoba. Co jednak zrobić, kiedy potrzebujemy (...)

 • Tydzień pod znakiem decyzji ECB

  (...) większych ruchów na rynku walutowym, doprowadziły jednak do spadków amerykańskie indeksy, które jednak po lepszym od oczekiwań odczycie Uniwersytetu Michigan powróciły do poziomów z (...)

 • Matura: ile zarabia korepetytor?

  (...) wynagrodzenie korepetytorów różni się w poszczególnych województwach. Najwięcej za godzinę zajęć korepetytorzy zarabiają w województwie mazowieckim. Mediana ich stawek wynosi 50 PLN. O 10 (...)

 • Kurs EUR/USD wzrasta w okolice poziomu 1,3065

  (...) tygodnia (przede wszystkim posiedzenia FOMC i ECB oraz raport z amerykańskiego rynku pracy) przyczynią się do spadków eurodolara w kierunku 1,2940. Kurs EUR/PLN może wzrosnąć do 4,17, a (...)

 • Na kredyt z dopłatą na dom trzeba poczekać

  (...) Gospodarki Wodnej na energooszczędne nieruchomości miały być dostępne w I kwartale tego roku. Zapowiada się jednak, że część banków najwcześniej będzie gotowa w połowie drugiego (...)

 • SoftDir.pl - Katalog programów komputerowych posegregowanych według kategorii.

  Czytaj więcej: Katalogi


strony : [ 1 ] . 2
 
29
kwiecień 2013

kwiecień 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1501
CHF 3,3753
USD 3,1712
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.