eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Eurodolar w krótkoterminowym kanale wzrostowym

  (...) dość spokojnie. Do godziny 14:30, w której to poznaliśmy informacje z amerykańskiego rynku pracy, nie działo się nic specjalnego. Dane opublikowane o 14:30 z za oceanu nie wstrząsnęły (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja CIT-10R, poznaj opinie o Delia Hit Brokatowe emalie do paznokci czy przeglądaj oferty pracy z miasta Gubin.


 • WIG20 rośnie o 0,8 procent

  (...) trwających od kilku dni mozolnych prób poprawy sytuacji na warszawskim parkiecie. Tym razem tendencja ta objęła także rynek małych i średnich spółek, choć w nieco mniejszej skali. WIG20 na (...)

 • Kredyt na ekologiczny dom

  (...) był nie tylko wymarzonym miejscem do życia, ale też pozwalał zaoszczędzić na rachunkach za energię? Powinieneś pomyśleć o „ekodomie”. Będzie nie tylko przyjazny dla Twojego budżetu (...)

 • Osiedle Innova we Wrocławiu: rusza kolejny etap

  (...) u zbiegu ulicy Jesionowej, Nyskiej i Pięknej to nowoczesny kompleks mieszkaniowy, w którym znajdzie się łącznie 535 mieszkań oraz lokali usługowych. Inwestycja została podzielona na pięć (...)

 • Porównanie rachunków firmowych IV 2013

  (...) pośrednictwem elektronicznych systemów są zdecydowanie najkorzystniejsze pod względem finansowym dla przedsiębiorców. Jeśli właściciel rachunku decyduje się wykonywać przelewy i zlecenia (...)

 • Citroen C5 1,6 HDI

  (...) roku, jako następca Xantii. I tak jak ona, rynku na kolana nie rzucił. Był na szczęście, jednym z ostatnich nijakich Citroenów. Po liftingu na przełomie lat 2003-2004 nieco wyprzystojniał (...)

 • Faktura pro-forma nie powoduje obowiązku w podatku VAT

  (...) sprawie wystawiania faktur zostały zaktualizowane dane dotyczące elementów, jakie dokumenty te powinny zawierać. Od 1 stycznia 2013 roku zniknął obowiązek umieszczania oznaczenia "Faktura (...)

 • Sprzedaż VAT marża na kasie fiskalnej w 2013 r. uregulowana

  (...) tym podatkiem podlega jedynie marża uzyskana na sprzedaży, a nie cała kwota obrotu. Marżą jest natomiast różnica pomiędzy całkowitą kwotą, którą płaci nabywca tego towaru, a kwotą (...)

 • Wniesienie środka odwoławczego drogą elektroniczną

  (...) kwestii, jaką jest dopuszczalność wnoszenia do sądu środka odwoławczego za pośrednictwem zwykłej poczty elektronicznej w postępowaniu cywilnym. Kwestia ta ma istotne znaczenie dla wszystkich (...)

 • Odliczenia od podatku w rozliczeniu rocznym 2012

  (...) m.in. - podatnikowi wychowującemu małoletnie dzieci przysługuje prawo do odliczenia za każde z nich rocznie 1112,04 zł. Podatnik będzie mógł skorzystać z ulgi na dziecko, o ile w ciągu (...)

 • Zmiana formy opodatkowania nowej firmy?

  (...) 17 września 2009 r. wnioskodawczyni złożyła w oświadczenie o wyborze opodatkowania dochodu z pozarolniczej działalności gospodarczej otwartej w trakcie roku 19% stawką . Następnie 15 (...)

 • Netia Office Anywhere dla firm

  (...) komunikacyjne, dostępne dla wszystkich klientów biznesowych – od mniejszych firm aż po największe korporacje. Dzięki NOA użytkownicy korzystają z jednej aplikacji, która integruje różne (...)

 • Konta oszczędnościowe na razie lepsze niż lokaty

  (...) się już poniżej 3,5 proc. oferta rachunków oszczędnościowych ze stawkami w okolicach 4 proc. w skali roku nabiera na atrakcyjności. Przy saldzie na poziomie 5 tys. zł banki płacą na kontach (...)

 • POZNAŃSKA 37 Sp. z o.o. na Catalyst

  (...) z o.o. to emitent powołany w celu realizacji deweloperskiego projektu renowacji kamienicy w Warszawie. Emitent został zawiązany w lipcu 2011 roku. W grudniu 2011 roku Emitent nabył prawo (...)

 • RPP nie zaskoczyła

  (...) o 50pb oraz zakończenia całego cyklu obniżek trwającego od listopada 2012 roku. Marek Belka we wczorajszym oświadczeniu stwierdził, że dalsze luzowanie polityki monetarnej będzie ściśle (...)

 • Bitdefender GravityZone

  (...) wyrazem znaczącego postępu w zarządzaniu wszystkich rodzajów punktów końcowych. GravityZone jest rozwiązaniem jedynym w swoim rodzaju biorąc pod uwagę jego możliwości i wydajność oraz (...)

 • UOKiK bada zmowy cenowe

  (...) Konsumentów prowadzi obecnie 22 postępowania w sprawie niedozwolonych porozumień przedsiębiorców. Większość z nich dotyczy odsprzedaży zawieranych pomiędzy przedsiębiorcami działającymi (...)

 • Słabe dane z australijskiego rynku pracy

  (...) S&P500 Zwyczajowo minutes z posiedzenia Fed publikowane są o godzinie 20.00 naszego czasu. Wczoraj trafiły jednak na rynek znacznie wcześniej, gdyż ktoś pomyłkowo wysłał je do Kongresu, zaś (...)

 • Innowacyjność przedsiębiorstwa w rękach zarządu

  (...) spółki w roku 2012 na działalność badawczo-rozwojową przeznaczyły 8% swoich przychodów, a aż 32% z nich wydało na nią więcej niż 10% przychodów. Tym samym pozytywnie wypadają one na (...)

 • Przecena na rynku amerykańskich obligacji skarbowych

  (...) wpływu luzowania ilościowego na amerykańską gospodarkę wraz z potencjalnym zagrożeniem jakie dla niej stanowi skala zakupów aktywów w ramach QE (np. zwiększona płynność i wyjątkowo niska (...)

 • Niewielkie umocnienie dolara na rynku walutowym

  (...) tuż nad 4,09, a USD/PLN na 3,13. Dziś najważniejszymi wydarzeniami będą aukcja polskiego długu (12:00) oraz cotygodniowe dane z amerykańskiego rynku pracy (14:30). Protokół z posiedzenia (...)

 • Partnerstwo publiczno-prywatne w Polsce

  (...) rozwijała się w Polsce już od początku transformacji ustrojowej w 1989 roku. Pierwszym aktem prawnym, który regulował tę formę współpracy podmiotów publicznych z przedsiębiorcami, była (...)

 • Po płaskim otwarciu możliwe dalsze zwyżki na rynkach akcji

  (...) byków. Inwestorzy w Europie z entuzjazmem podeszli do możliwości pobicia przez S&P rekordu z 2007 r., tym razem także w cenach intra-day. Optymizm Amerykanów okazał się zaraźliwy, przy czym (...)

 • Nazwa produktu spożywczego - stereotypy nazewnicze

  (...) marketingowa. Sukces popularności i konwencji nazewniczej doprowadził niestety do dewaluacji tej nazwy. z tej kategorii stała się nie tylko popularna, ale i coraz bardziej pretensjonalna (...)

 • Rekord na S&P500. Byki w natarciu

  (...) o 1 proc., przy sporych obrotach, z czego największy obrót przypadł na akcje KGHM. Najbardziej zyskiwały wczoraj akcje spółek surowcowych i największych banków. Na innych giełdach (...)

 • Megawap - Forum, blogi, galerie, zakładki. Możliwość prowadzenia rozmów między mobilnymi użytkownikami (wap) a internetowymi (www). [wap.megawap.net].

  Czytaj więcej: WAP


strony : [ 1 ] . 2
 
11
kwiecień 2013

kwiecień 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1061
CHF 3,3691
USD 3,1382
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.