eGospodarka.pl

 • Niewielkie wzrosty na GPW

  (...) nie przyniosła większych emocji. WIG i WIG20 podążały ścieżką wyznaczaną przez główne giełdy europejskie. Słabość wykazywały indeksy małych i średnich spółek. Oba najważniejsze (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Zakaz konkurencji w czasie trwania stosunku pracy, poznaj opinie o Gatta Rajstopy ROSETTA czy przeglądaj oferty pracy z miasta Choszczno.


 • Neutralna sesja na światowych rynkach akcji

  (...) aluminium firmy Alcoa (zysk na akcję: 0,11USD , przychód: 5,83 mld USD), nie przyniosły szczególnej zmiany w układzie sił na rynkach światowych. Jedynie rynek azjatycki mocno zareagował po (...)

 • KRRiT krytykuje platformę nc+

  (...) popiera w stosunku do nc+, wszczęte po skargach abonentów. Według Jana Dworaka klienci dotychczas funkcjonujących powinni mieć po fuzji prawną gwarancję pozostania do końca przy zawartych (...)

 • UKE: w Play najtaniej na kartę, w T-Mobile w abonamencie

  (...) czterech największych sieci, najkorzystniejszą ofertę abonamentową pod względem kosztów połączeń proponuje , zaś w przypadku SMS i MMS - Plus. Jak to przekłada się na realne koszta (...)

 • Ceny transakcyjne nieruchomości III 2013

  (...) jak na drożdżach ceny po jakich klienci Open Finance i Home Broker dokonują transakcji na rynku mieszkaniowym. Obliczany na ich podstawie indeks cen transakcyjnych, po wzroście o 1,18 proc. w (...)

 • Seat Alhambra 2,0 TDI CR 140 KM 4WD Style

  (...) może się podobać. Pudełkowata sylwetka zdradza jego przeznaczenie, ale paradoksalnie swoją prostotą zwraca na siebie uwagę. Przednią część nadwozia zdobią atrakcyjnie narysowane (...)

 • Kroll Ontrack EasyRecovery 10.1

  (...) 10.1 to przede wszystkim ukłon w stronę klientów znad Wisły, którzy po raz pierwszy będą mieli możliwość skorzystania z polskiej wersji językowej oprogramowania oraz z 64-bitowego silnika (...)

 • Wzrost cen mieszkań w Nowej Zelandii

  (...) Alcoa, giganta z branży aluminiowej, tradycyjnie rozpoczyna sezon publikacji wyników kwartalnych przez amerykańskie spółki. Zazwyczaj też osiągnięcia tej firmy nie stanowią dla inwestorów (...)

 • Branża motoryzacyjna optymistyczna

  (...) Polska pozostaje ważnym kierunkiem inwestycyjnym dla producentów aut i podzespołów głównie ze względu na konkurencyjne koszty produkcji. 7% badanych wskazało Polskę jako kraj z bardzo (...)

 • Wzrosty kursu euro sprzyjają złotemu

  (...) nie sprzyjały dolarowi który osłabiał się wobec euro. Wzrosty na europejskiej walucie związane są również z informacjami z Japonii. BoJ w ostatnim agresywnie działa w sferze polityki (...)

 • Jak biura nieruchomości zyskują klientów?

  (...) szybkiego i łatwego wyszukiwania informacji w sieci rynek obrotu nieruchomości bezsprzecznie skoncentrowany jest wokół portali nieruchomościowych. Już od wielu lat to one stanowią dla (...)

 • BoJ wspiera europejski rynek długu

  (...) uzyska poprzez, na razie bliżej nie określone, cięcia w wydatkach na cele społeczne, służbę zdrowia i edukacje. Premier Portugali Pedro Passos Coelho ogłosił również, iż w bieżącym roku (...)

 • Ogromne umocnienie walut rynków wschodzących

  (...) do Polski Rand południowoafrykański, real brazylijski, meksykańskie peso czy wreszcie węgierski forint to waluty, które od kilku dni wraz z polskim złotym odnotowują silne umocnienie. Na (...)

 • Najlepsze kredyty hipoteczne IV 2013

  (...) oznacza to dla potencjalnego kredytobiorcy ponad 63 tys. zł oszczędności. Warto także zauważyć, że są banki, które nieznacznie obniżyły marże, dzięki czemu ich oferty stały się (...)

 • NIK: katastrofalny stan kolei

  (...) proc. linii kolejowych i 30 proc. rozjazdów funkcjonuje tylko pod warunkiem ograniczenia przez pociągi prędkości. Awarie są usuwane ze znacznymi opóźnieniami, sięgającymi od 8 do 24 (...)

 • Zamknięcie roku obrotowego w spółkach kapitałowych - obowiązki zarządu

  (...) się z wieloma obowiązkami, które spoczywają przede wszystkim na zarządzie spółki. Z uwagi na to, że zakres tych obowiązków jest znaczny, poniżej przedstawione zostaną jedynie (...)

 • Bank of Japan zaprasza do Warszawy

  (...) parkiecie w ostatnich dniach jest zmienność nastrojów. Widać to było w miniony piątek, gdy WIG20 do południa zyskiwał 0,8 proc., przez następne cztery godziny zepchnięty został pod kreskę (...)

 • Rodzina na Swoim wciąż obecna w statystykach

  (...) 1,92 mld zł – to wypłacone w pierwszym kwartale 2013 r. W porównaniu do I kw. 2012 r. jest to wynik lepszy o 18,3 proc. w ujęciu liczbowym i o 29,5 proc. w ujęciu wartościowym. Szczególnie (...)

 • Megapanel: serwisy tematyczne II 2013

  (...) finanse, prawo” w lutym na pierwszym miejscu Grupa Onet.pl z zasięgiem 18,78 proc., na miejscu drugim Grupa Money.pl z 18,17 proc. zasięgu, na miejscu trzecim Grupa Wirtualna Polska – Orange z (...)

 • Pozytywne rozpoczęcie kolejnego sezonu wyników kwartalnych w USA

  (...) o niecałą 0,1 proc. i zachował się wyraźnie słabiej od innych indeksów europejskich. Niemieckiemu Daxowi udało się zakończyć dzień wzrostem o 0,1 proc., podobnie zakończył notowania (...)

 • Netwise SA na NewConnect

  (...) jest firmą konsultingową specjalizującą się w dostarczaniu rozwiązań klasy CRM / CEM i systemów wspierających biznes zgodnie z ideą xRM. Firma świadczy pełen wachlarz usług od wsparcia (...)

 • Branża IT a partnerstwo publiczno-prywatne

  (...) Zgodnie z obowiązującą ustawą, jest to współpraca podmiotu publicznego, w tym także jednostek naukowych oraz partnera prywatnego, której przedmiotem jest wspólna oparta na podziale zadań i (...)

 • Euro ponownie umacnia się wobec dolara amerykańskiego

  (...) wartości polskiej waluty, kurs EUR/PLN znajduje się na 4,1225, a USD/PLN na 3,1630. Dziś uwagę powinny przykuć: produkcja przemysłowa z Wielkiej Brytanii oraz indeks NFIB z USA. Od rana wobec (...)

 • Przyszłość transportu ciężarowego

  (...) raporcie „Truck Transportation 2030” przygotowanym we współpracy z kluczowymi osobami decyzyjnymi z międzynarodowych koncernów logistycznych, producentami pojazdów komercyjnych oraz (...)

 • Nazwa potoczna: jak chronić sukces marki?

  (...) Ptasie Mleczko, ze względu na swoją popularność, to obecnie nazwa potoczna podobnych produktów oferowanych przez konkurentów firmy E. Wedel. Oficjalnie wszystkie sprzedawane są pod innymi (...)

 • Fanina, Fabryka Aparatury Elektromechanicznej Przemyśl - Producent elektromagnesów, transformatorów, przekładników prądowych, prowadników kabla, sprzęgów wagonowych i części zamiennych do taboru kolejowego.

  Czytaj więcej: Elektronika i elektrotechnika


strony : [ 1 ] . 2
 
9
kwiecień 2013

kwiecień 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
 
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1298
CHF 3,3863
USD 3,1696
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.