eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Europa: wydarzenia tygodnia 44/2014

  (...) for Energy Studies (OIES) wynika, że Europa nie może liczyć na znaczące uniezależnienie się od dostaw rosyjskiego gazu przynajmniej do połowy przyszłej dekady. Republiki nadbałtyckie oraz (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument E 103 , poznaj opinie o LG Etna 2 GW300 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Choszczno.


 • Świat: wydarzenia tygodnia 44/2014

  (...) opublikowało raport z którego wynika, że nierówności między mężczyznami i kobietami maleją, ale na pełną równość w sprawach zawodowych trzeba będzie czekać do...2095 roku. Według (...)

 • Kursy walut 27-31.10.14

  (...) od decyzji szwedzkiego Riksbanku, który ściął główną stopę procentową o 25 pb do 0 proc., zdumiewając analityków oczekujących cięcia do 0,1 proc. Bank oczekuje teraz, że stopy nie (...)

 • Rynek walutowy 27-31.10.14

  (...) się poprawia, a bezrobocie jest już dość niskie, niemniej zdarzają się w tym obrazie takie "anomalie", jak np. wtorkowy odczyt na temat dynamiki zamówień – znacznie słabszy od (...)

 • Zombie groźne nie tylko w Halloween

  (...) elementów tzw. , czyli grupy maszyn, które zainfekowano i nad którymi kontrolę przejął . Tysiące komputerów pracujących w danym botnecie mogą m.in. wysyłać spam lub blokować dostęp do (...)

 • Dostępność kredytów: indeks X 2014

  (...) Finance oraz TVN Biznes i Świat zwiększył notowania w październiku do 122,74 punktu. Tym samy przewyższył poziom sprzed miesiąca o 1,62 pkt. oraz zeszłoroczny o prawie 2 pkt. Zdolność (...)

 • Światowy Dzień Oszczędzania: zastanów się nad finansami

  (...) gospodarności Polaków jest bardzo wiele. Wszystkie mają jednak podobne, pozytywne wnioski. Polacy odkładają coraz chętniej i coraz więcej. Według szacunków NBP, wspólnie zgromadziliśmy (...)

 • Dropbox zyskuje zwolenników

  (...) na dostęp do swoich zdjęć, dokumentów i wideo na niemal każdym rodzaju sprzętu, w dowolnym miejscu i czasie. – Jednak kluczową funkcją Dropboksa jest możliwość udostępniania osobom (...)

 • Ulepszona Motorola Moto X

  (...) ramę oraz tylną obudowę, która została wykończona ze skóry Horween. Dostępna jest także wersja z osłoną z drewna – stworzona wyłącznie z drzew posiadających certyfikat FSC (dokument (...)

 • Rynek private equity w Europie Środkowej X 2014

  (...) Private Equity Confidence Survey”, dowodzi, że w ciągu najbliższych sześciu miesięcy 42% ankietowanych chce skupić się na dalszym rozwoju istniejącego już portfolio. Z drugiej strony taka (...)

 • Zwrot unijnej dotacji z odsetkami poza kosztami uzyskania przychodu

  (...) na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej sfinansowaną ze środków unijnych i krajowych SAPARD w wysokości 210 000 zł, która stanowiła zwrot części poniesionych przez niego (...)

 • Złoto na nowym długoterminowym dnie

  (...) doszło do spadku do 1.2555 USD, po godzinie 10-tej doszło do odbicia. Lepsze dane dla dolara z 13:30 nie przełożyły sie na dalsze jego umocnienie. Kurs euro wzrósł do pułapu 1.2639 USD. Pod (...)

 • Wpływ skonta na przychód w podatku dochodowym

  (...) objętego sprzedażą kredytową lub ratalną, udzielona nabywcy płacącemu gotówką przed ustalonym terminem (Słownik Języka Polskiego sjp.pwn.pl) W skutkach skonto jest w zasadzie tożsame z (...)

 • Faktura z prognozą za energię elektryczną w kosztach podatkowych

  (...) Wnioskodawca prowadzi , której zdarzenia ewidencjonuje w . Jako formę opodatkowania wybrał zaś . Do wykonywania zleceń w ramach prowadzonej firmy wykorzystuje kupowaną energię elektryczną (...)

 • Inwestor giełdowy 2014

  (...) niego rachunek maklerski, który powinien oferować niskie prowizje, dostęp do notowań w czasie rzeczywistym oraz łatwość w obsłudze platformy transakcyjnej. U schyłku sierpnia 2014 w naszym (...)

 • Czujniki ciśnienia w oponach obowiązkowe od 1 listopada

  (...) kosztownaUnijna zmiana przepisów oznacza, że kierowcy, którzy zakupią nowy samochód, będą musieli liczyć się z droższym i bardziej czasochłonnym serwisem ogumienia. Wynika to przede (...)

 • Projektor biznesowy BenQ TH682ST

  (...) uzyskanie dużego obrazu z niewielkiej odległości od ekranu. W praktyce oznacza to, że prelegent prowadzący prezentację nie jest oślepiany przez światło projektora oraz nie zasłania obrazu (...)

 • Jak wygląda oszczędzanie na świecie?

  (...) jako różnica między dochodami na rękę a wszystkimi wydatkami. To zmienna wartość – jeszcze w 2009 r. Polacy mogli pochwalić się stopą oszczędności na poziomie 6,8%, a rok temu wynosiła (...)

 • Powstaje galeria DEKADA Malbork

  (...) bieżącego roku. Inwestorem jest spółka Dekada Realty, głównym wykonawcą – toruński oddział firmy ERBUD, z kolei prace budowlane koordynuje spółka BOIG Project Management, która zajmuje (...)

 • Chcesz świadczenia pozapłacowe? Pracuj w Warszawie

  (...) dane zawarte w raporcie Pracuj.pl „Podwyżka bez tabu: benefity po polsku”, ponad 45% z nas nie otrzymuje od pracodawcy benefitów w postaci . Analizując poszczególne regiony, dane te (...)

 • Kompleksowe zarządzanie wierzytelnościami: jakie korzyści?

  (...) reprezentować będzie nasze interesy przed niewypłacalnymi kontrahentami, powinniśmy zwrócić uwagę na specjalizację firmy zarządzającej należnościami lub wybrać większą grupę, mającą (...)

 • Ranking 2 i 3 letnich lokat terminowych X 2014

  (...) powstał w październiku 2013 r. Rynek depozytów był wówczas w okresie „małej stabilizacji”. Kilka miesięcy wcześniej zakończyła się seria obniżek stóp procentowych (między grudniem (...)

 • Mitsubishi ASX 1.8 DI-D 150 KM - wart swojej ceny?

  (...) dużą wadą, która przekreśla jednoznacznie sens takiego samochodu. Prostota w motoryzacji zawsze była w cenie, a zmiana sprawdzonych rozwiązań jest czasem głupia. Szkoda tylko, że wielu (...)

 • E-commerce pod presją. Nadchodzi nowa ustawa konsumencka

  (...) dawna. Obowiązek znowelizowania przepisów nałożyła na Polskę unijna dyrektywa 2011/83/UE, dzięki której kupując towar w sklepie internetowym klient z Polski, Niemiec czy Francji będzie (...)

 • Jen osłabia się po decyzji Banku Japonii

  (...) rynki, gdyż tylko trzech na 32 analityków ankietowanych przez Bloomberga przewidziało taki rozwój wydarzeń. Decyzja ta nie została podjęta jednomyślnie. Tylko pięciu spośród dziewięciu (...)

 • PPH Kilian - Producent dzianiny polarowej i poliestrowej. Łódź.

  Czytaj więcej: Włókiennictwo


strony : [ 1 ] . 2
 
31
październik 2014

październik 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2043
CHF 3,4860
USD 3,3459
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.