eGospodarka.pl

 • Sieci handlowe w mediach III kw. 2014

  (...) wydatki reklamodawców spadły o 7 proc. i taka dynamika zmian w budżetach jest zgodna z oczekiwaniami. W czwartym kwartale roku możemy spodziewać się wzrostu - zarówno w ujęciu rocznym, jak i (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Jupiter 2013 Standard, poznaj opinie o LG KP202 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Gliwice.


 • Czynsz najmu pochłania coraz mniej wynagrodzenia

  (...) budżetu statystycznego Polaka pochłaniają wydatki na najem. Tak przynajmniej wynika z szacunków opartych o dane Eurostatu. Wydają się one wiarygodne, biorąc pod uwagę jak sporą część (...)

 • Najlepsze lokaty bankowe wg Expandera X 2014

  (...) osoby spłacające kredyty mogą cieszyć się z niskich rat. Niestety jest też druga strona medalu. Posiadacze oszczędności jeszcze nigdy w historii nie otrzymywali tak niskich odsetek. Średnie (...)

 • Obligacje skarbowe – oferta XI 2014

  (...) w listopadzie br. W jedenastym miesiącu bieżącego roku oprocentowanie dwuletnich skarbowych sięgnie 2,00% w skali roku. Pozostałe w pierwszym okresie odsetkowym oprocentowane są odpowiednio: (...)

 • Ocena ryzyka krajów wg Coface X 2014

  (...) słabe, ale stabilne Gospodarka światowa ożywia się, choć nadal jest to ożywienie wolne i nierówne. Na trudny początek ożywienia po kryzysie ma wpływ kilka czynników. Należą do nich (...)

 • Rynek pracy coraz przychylniejszy. Liczba ofert w górę

  (...) zmian W III kwartale 2014 r. najwięcej ofert pracy pojawiło się w szeroko rozumianym przemyśle – 5010. Było ich więcej o 21 proc. niż w II kwartale (4131). Wówczas dominowały ogłoszenia z (...)

 • Restrukturyzacja firmy z udziałem spółki komandytowo-akcyjnej a PCC

  (...) 12 lutego 2008 r. dotycząca podatków pośrednich od gromadzenia kapitału wprowadza wyłączenie z opodatkowania podatkiem kapitałowym przekształcenia spółki kapitałowej w inną spółkę (...)

 • Zwrot towaru na własny koszt? Nie z PayPalem

  (...) środkowoeuropejscy użytkownicy, którzy dokonali zakupu za pośrednictwem systemu PayPal, mogą odesłać zakupiony przedmiot i otrzymać zwrot . Zwrot jest możliwy zarówno w przypadku (...)

 • Biura w Warszawie z potencjałem

  (...) jest w okolicy Centrum, wzdłuż drugiej linii metra. Wśród powstających inwestycji warto wymienić: kompleks , zlokalizowany przy planowanej stacji Rondo Daszyńskiego (skrzyżowanie ulic (...)

 • Płatność Payu a data przychodu w podatku dochodowym

  (...) Wnioskodawczyni w ramach prowadzonej zajmuje się sprzedażą detaliczną odzieży i obuwia za pośrednictwem internetowego . Klienci kupując towar płacą należność na jej rachunek bankowy (...)

 • Wyższa ulga prorodzinna 2014-2015 staje się faktem?

  (...) z dnia 23 października 2014 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz niektórych innych ustaw, której zasadniczym celem jest modyfikacja regulacji dotyczących odpisywania (...)

 • 4 grzechy zarządzania

  (...) brak przykładu z góry, źle przyjmowany feedback, biurokracja i ślepy kult targetów - oto cztery największe błędy zarządzających, które mogą negatywnie wpływać na kulturę każdej (...)

 • Spokojnie na Wall Street po decyzji FOMC

  (...) na te informacje dosyć spokojnie co oczywiście wynika z tego, że już długo wcześniej oczekiwali takiego ruchu. Niektórzy mogli liczyć, że słaby wzrost gospodarczy w Europie powstrzyma (...)

 • 5 najlepszych opon zimowych

  (...) jest skierowana przede wszystkim do samochodów osobowych klasy średniej oraz kompaktowych. Osiągnięcia: 1. miejsca w „Auto, Moto und Sport” w rozmiarze 205/55 R16, „ADAC” w rozmiarach (...)

 • Po decyzji FOMC szansa na zwyżki

  (...) posiedzeniu FOMC za dobrą monetę. QE3 został zakończony, ponieważ gospodarka i rynek pracy radzą sobie dobrze i są w stanie pociągnąć wzrost bez dodatkowych bodźców. Amen. S&P stracił (...)

 • Firmy technologiczne: innowacyjność priorytetem

  (...) stoją jednak na przeszkodzie dość optymistycznym oczekiwaniom w zakresie przychodów - jedna trzecia prezesów planuje w tym roku utrzymać tempo ich wzrostu w przedziale 26- 50 proc. Aktualnie, (...)

 • Globalny rynek fuzji i przejęć w III kw. 2014 r.

  (...) ożywienie, z którym mamy obecnie do czynienia, jest stabilne, a duży optymizm wiąże się z niskimi stopami procentowymi i znacznymi rezerwami gotówki zgromadzonymi przez spółki. Ten pozytywny (...)

 • Franszyza integralna w AC: jakie stawki?

  (...) wyższa od 500 zł Ograniczenie minimalnej wysokości odszkodowania (tzw. franszyza integralna) jest standardowym elementem polis . Ubezpieczyciele stosują wspomniane rozwiązanie ze względu na (...)

 • Ustawa konsumencka utrudni życie e-sklepom?

  (...) już tylko 2 miesiące dzielą nas od wejścia w życie . Zmiany, jakie nastąpią pod koniec grudnia (m.in. wydłużenie czasu na zwrot zakupionych towarów), przyczynią się do znacznego (...)

 • Nie należy likwidować przetargów na odbiór odpadów komunalnych

  (...) rynek i przetargi w gospodarce odpadami komunalnymi. Dokonane w 2011 r. zmiany prawa dotyczące gospodarowania odpadami komunalnymi (zmiana ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach z 1 (...)

 • Urządzenia wielofunkcyjne Brother DCP-L2540DN, DCP-L2520DW i DCP-L2500D

  (...) DCP-L2500D oferują funkcje drukowania w czerni i bieli (również autmomatycznego dwustronnego oraz druk broszur), kopiowania i skanowania. DCP-L2540DN drukuje z prędkością do 30 stron na (...)

 • Ranking kredytów hipotecznych - październik 2014

  (...) kredyt hipoteczny Wrocław, leżące nad Odrą miasto liczące ponad 600 tysięcy mieszkańców. Właśnie we Wrocławiu mieszka nasz klient – singiel – szukający małego mieszkania, tzw (...)

 • Niższe składki ZUS: nie tylko dla rozpoczynających działalność?

  (...) przez 24 miesiące płacić obniżone składki na ubezpieczenia społeczne. Ich wysokość uzależniona jest od minimalnego wynagrodzenia, jakie obowiązuje w danym roku. Różnica między kwotą (...)

 • EUR/USD testuje 1,26

  (...) może być bardziej gołębi ponad to, co rynek zdołał już zdyskontować. Wskazywałem też na pozytywne sygnały płynące z rynku pracy, ale nie sądziłem, że zostanie to aż tak uwydatnione w (...)

 • Porozumienie o rozwiązaniu umowy o pracę: uchylenie się od skutków prawnych

  (...) art. 84 k.c. (w zw. z art. 300 k.p.). Przepis ten wprowadza warunki, od których uzależniona jest możliwość uchylenia się od skutków prawnych. Zgodnie z jego treścią błąd powinien dotyczyć (...)

 • Apla - Dystrybutor maszyn do sitodruku amerykanskiej firmy M&R Sales and Service, Inc. W ofercie materiały eksploatacyjne. Sopot.

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ] . 2
 
30
październik 2014

październik 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2280
CHF 3,5068
USD 3,3592
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.