eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Kursy walut 06-10.10.14

  (...) W mijającym tygodniu rynek walutowy przechodził przez dwie fazy. W pierwszej, inwestorzy stojąc w obliczu przerwy w publikacji danych makroekonomicznych z gospodarki USA, przeszli do realizacji (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-12, poznaj opinie o Masarnia Metka Baleron staropolski czy przeglądaj oferty pracy z miasta Rawicz.


 • Rynek walutowy 06-10.10.14

  (...) – powtórzmy po raz kolejny – zrozumiałe. Owszem, jest prawdą, że ten tydzień był czasem, w którym na EUR/USD po raz pierwszy od dłuższego czasu pojawiła się silniejsza korekta, ale nie (...)

 • Sprzedaż obligacji skarbowych IX 2014

  (...) oferowało klientom indywidualnym cztery rodzaje o następujących terminach wykupu: 2-letnie (DOS0916), 3-letnie (TOZ0917), 4-letnie (COI0918) oraz 10-letnie (EDO0924). Największym (...)

 • MdM potyka się o 3 przeszkody

  (...) złożyli 11 490 wniosków o dopłatę do kredytu hipotecznego na zakup własnego lokalu w programie Mieszkanie dla Młodych. Z czego we wrześniu 1306. Wynik okazał się o 404 wnioski lepszy niż w (...)

 • Nowy Peugeot 508 wkrótce w polskich salonach

  (...) komfort i parametry jezdne, nowy 508 już wjeżdża do polskich salonów w odmienionej wersji. Ceny nowego 508 rozpoczynają się od 81 000 zł za wersję sedan. Oprócz specjalnej oferty (...)

 • CEIDG: podpis elektroniczny odstrasza od internetowej rejestracji

  (...) powstaniu oraz przejęciu przez ten rejestr ewidencji działalności gospodarczej od firm, miał on komunikować się z przedsiębiorcami prawie wyłącznie za pośrednictwem internetu. Jednak, jak (...)

 • Środki trwałe: przekroczenie limitu amortyzacji jednorazowej

  (...) osób fizycznych wskazuje, że podatnicy, w roku podatkowym, w którym rozpoczęli prowadzenie , mogą dokonywać jednorazowo odpisów amortyzacyjnych od wartości początkowej środków trwałych (...)

 • Darowizna wywłaszczonej nieruchomości: data nabycia w podatku PIT

  (...) Siostry zamieszkałe w USA w 2009 r. złożyły przed tamtejszym oświadczenie, że są spadkobierczyniami spadku po rodzicach, obejmującego „prawa i roszczenia do zwrotu części (...)

 • Hyundai i10 1.0 MPI Comfort przyspieszy bicie serca

  (...) na czterech kołach – właśnie tak było kiedyś. Świat biegnie jednak do przodu, co doskonale obrazuje design współczesnych pojazdów. Hyundai i10 to „żywy” dowód na to, że nawet (...)

 • EUR/USD - ważne wsparcie w rejonie 1.2655 USD

  (...) - Protokół z posiedzenia BoJ wrzesień, 07:00 (Japonia) - Indeks zaufania konsumentów, wrzesień (39,9, prognoza 42,2, poprzednio 41,2), 10:30 (Wlk. Brytania) - Bilans handlu zagranicznego (GBP), (...)

 • Idealne biuro zwiększa wydajność pracy

  (...) Savills, międzynarodową agencję doradczą na rynku nieruchomości, wykazały, że lokalizacja biura istotnie wpływa na decyzje respondentów o podjęciu nowej pracy. 72% badanych osób (...)

 • Warszawiacy częściej zaciągają kredyty mieszkaniowe

  (...) warszawiacy zaciągnęli w bankach 132,3 tysiące , ale posiadacze prawie 14,8 tysięcy umów dziś już mieszkańcami Warszawy nie są. Preferowanym kierunkiem migracji z Warszawy jest gmina (...)

 • Jakie metody płatności oferują europejskie sklepy internetowe?

  (...) przez europejskich sprzedawców internetowych oraz różnice między poszczególnymi krajami. W badaniach idealo uwzględnione zostały najpopularniejsze sklepy internetowe współpracujące z idealo (...)

 • Sprawozdania finansowe po polsku

  (...) firm. Sprawdzili ich podejście do przygotowywania , które przedsiębiorcy są zobowiązani składać w organach skarbowych czy bankach, które kredytują ich inwestycje. Według polskiej ustawy o (...)

 • Wakacyjny (sezonowy) najem mieszkania to działalność gospodarcza?

  (...) którzy kupili dwa lokale mieszkalne ze środków pochodzących z . W lokal tych jednak nie zamieszkali. Zostały one wyposażone w sprzęty niezbędne do zamieszkania ludzi i przeznaczone na … (...)

 • Potężna wyprzedaż na Wall Street

  (...) amerykańskiej giełdzie przyszły dzień później po najlepszym dniu. W środę rynki zignorowały wiadomość od Fedu na temat "napiętej wyceny spółek". Wczoraj jednak było inaczej. Na to (...)

 • Koszty życia: w Niemczech najtaniej?

  (...) życia pokazuje, że młodym absolwentom mieszkającym we Frankfurcie na koniec każdego miesiąca w kieszeni zostaje 60% wynagrodzenia netto. Dla porównania, młodym specjalistom w pozostaje już (...)

 • Pierwsze Konto Oszczędnościowe czyli dzieci oszczędzają w PKO BP

  (...) na swoim Pierwszym Koncie Oszczędnościowym, które jest uzupełnieniem kompleksowej oferty PKO Banku Polskiego adresowanej do rodziców i dzieci poniżej 13. roku życia oraz młodzieży w wieku (...)

 • Budowa domu energooszczędnego się opłaca

  (...) nieruchomości, bardzo często zastanawiają się nad wyborem projektów . Często pada wówczas pytanie dotyczące zalet takiego rozwiązania. Najprościej ujmując, jeśli dom wykorzystuje (...)

 • Cyberprzestępcy atakują: 4 wskazówki, jak ochronić swoje dane i sprzęt

  (...) na ryzyko kradzieży danych, które nastąpić może zarówno poprzez kradzież sprzętu, jak i zainfekowanie urządzenia. Poniżej znajduje się kilka rad, pomagających uchronić się przed (...)

 • Czy popyt na dolara odżyje?

  (...) 2 proc., dziś w nocy tokijska giełda traci 1,5 proc. i nie można liczyć na dobry start na europejskich parkietach. Rentowności amerykańskich dziesięciolatek spadły do 2,31 proc., co jest (...)

 • Krótkoterminowy wynajem samochodów czasem korzystniejszy

  (...) na wynajem samochodu najczęściej pojawia się przy okazji podróży służbowych w Polsce, a także poza granicami. Firmy korzystają z naszych usług wtedy, kiedy pojawiają się nowe projekty (...)

 • Rebranding - czy Twoja marka go potrzebuje?

  (...) Marki takie jak Pepsi, Starbucks, Old Spice czy BMW skutecznie zmieniały wizerunek, aby lepiej dostosować się do ewoluujących gustów odbiorców. Jeden z najbardziej spektakularnych przykładów (...)

 • Zajęcie komornicze sprzętu rehabilitacyjnego nie jest możliwe

  (...) mediach głośno było o sprawach egzekucyjnych, w których na poczet długu zajmował ruchomości w postaci sprzętu rehabilitacyjnego niezbędnego do funkcjonowania osoby niepełnosprawnej (...)

 • Development i Assessment Centre pomogą stworzyć świetny zespół

  (...) tak skuteczne? Ponieważ są sprawdzianem pod każdym kątem – wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim umiejętności praktycznych. Weryfikują kompetencje i predyspozycje uczestników (...)

 • Butorg - Oprogramowanie do kosztorysowania, harmonogramowania i projektowania. Oferta, szkolenia i dane kontaktowe. Wrocław.

  Czytaj więcej: Oprogramowanie


strony : [ 1 ]
 
10
październik 2014

październik 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1795
CHF 3,4540
USD 3,2985
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.