eGospodarka.pl

 • Dr.Web w wersji 10.0 dla systemu Windows

  (...) wszystkim zupełnie odnowiony interfejs, dzięki czemu program łączy zaawansowane funkcje zabezpieczeń z nowoczesnym i intuicyjnym wyglądem. Konfiguracji potrzebnych zmian można dokonać w kilka (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja POG-1A, poznaj opinie o Samsung WF7452SUV czy przeglądaj oferty pracy z miasta Wałbrzych.


 • ZPP: agresywne działania fiskusa powodują gigantyczne straty

  (...) działalność fiskusa przynosi w istocie duże straty, przytacza liczne przykłady. Jako pierwszy podaje . Minimalny ich poziom określa Unia Europejska, a Polska może stosować stawkę niższą (...)

 • Smartfon Honor 6 – przedstawiciel nowej marki dla wymagających

  (...) Full HD z zagęszczeniem 445 pikseli na cal zapewnia żywe kolory oraz wysoką jakość obrazu. Wielodotykowy ekran wzmocniony został szkłem Gorilla Glass trzeciej generacji, natomiast wykończenie (...)

 • Reklamy słodyczy znikną z programów dla dzieci

  (...) także branża telewizyjna postanowiła zadbać o zdrowie dzieci i młodzieży. Nadawcy porozumieli się między sobą w sprawie ograniczenia emisji reklam niezdrowej żywności towarzyszących (...)

 • Doing Business: historyczny wynik Polski w rankingu

  (...) 189 krajów ocenianych w raporcie Doing Business 2015 pod względem łatwości prowadzenia działalności przez firmy. W ciągu roku awansowaliśmy z 45. na 32. miejsce, najwyższe w historii, jednak (...)

 • Renault Megane 1.2 TCe EDC Bose wiele potrafi

  (...) wszystkim na pas przedni. Przyjemniej spoglądające reflektory, nowy grill i przeprojektowany zderzak sprawiają, że Megane dalej wygląda świeżo i nowocześnie. Prezentowany egzemplarz jest (...)

 • Nowoczesna Gospodarka: zatrudnienie w III kw. 2014

  (...) wzrost zatrudnienia w Nowoczesnej Gospodarce nie tylko nie wyhamowuje, ale i nabiera tempa. Po nieco gorszych wynikach z I poł. roku, Nowoczesna Gospodarka odnotowała wzrost na poziomie 4,03 proc (...)

 • Używana Skoda Fabia: jaka i za ile?

  (...) dziwić. To praktyczny i ponadczasowy model, a do tego nie potrzeba na nią majątku.Od początku bieżącego roku interesowaną się nią ponad 3 miliony razy. W porównaniu do ilości zapytań (...)

 • Podatek dochodowy 2015: ryczałt dla pracownika za służbowy samochód

  (...) prawnych, w tym m.in. ustawę o podatku dochodowym od osób fizycznych. Jedna z ważniejszych zmian tego aktu prawnego tyczy się właśnie ryczałtowego określenia przychodu pracownika od (...)

 • Podatek od nieruchomości gdy decyzja o rozbiórce budynku

  (...) podatku daje tutaj decyzja wydana przez nadzór budowlany o rozbiórce budynku? Wydaje się że nie. Ustawa o podatkach i opłatach lokalnych, regulująca m.in. , w zakresie definicji budynku mówi (...)

 • E-faktura: jakie zasady obowiązują przy jej wystawianiu?

  (...) Faktury elektroniczne nie są dokumentami, które diametralnie różnią się od swoich papierowych odpowiedników. Najistotniejszy jest tu fakt, że oba formaty muszą zawierać identyczne dane. Co (...)

 • Sprzedaż wierzytelności hipotecznych III kw. 2014 r.

  (...) Wakefield raport powstał w oparciu o szczegółową analizę 10 europejskich firm zarządzających aktywami w celu określenia ich łącznego zaangażowania brutto w nieruchomości o zwiększonym (...)

 • Odliczenie VAT od usług kurierskich z Poczty Polskiej

  (...) Wnioskodawca zamierza nabyć od publicznego oferowaną przez niego usługę przesyłek paczek, która polega na przemieszczaniu i doręczaniu przesyłek nierejestrowanych opatrzonych adresem w (...)

 • Dolar w dół po słabszych danych z USA

  (...) - Produkcja przemysłowa s.a., wst. (m/m), wrzesień (2,7%, prognoza 2,2%, poprzednio -1,9%), 10:30 (Wlk. Brytania) - Zaakceptowane wnioski o kredyt hipoteczny, wrzesień (prognoza 62,25 tys (...)

 • Raje podatkowe opodatkowane: ustawa "ratunkowa" podpisana przez prezydenta

  (...) niespełna tydzień temu. Sejm w błyskawicznym naprawiał błąd Rządowego Centrum Legislacji, które nie opublikowało w porę wcześniejszej nowelizacji , wprowadzającej opodatkowanie tzw. CFC (...)

 • Działalność innowacyjna przedsiębiorstw 2011-2013

  (...) innowacyjna to całokształt działań naukowych, technicznych, organizacyjnych, finansowych i komercyjnych, które prowadzą lub mają w zamierzeniu prowadzić do wdrażania innowacji. Niektóre z (...)

 • Pijany kierowca: nawet ważne OC nic nie pomoże

  (...) sprawcy wypadku w Kamieniu Pomorskim i zbliżająca się akcja „Znicz” sprawiły, że o nietrzeźwych za kółkiem znowu zrobiło się głośno. Jak się okazuje słusznie, bo w okresie od (...)

 • Co zrobi Fed?

  (...) Fed zmuszony był uciec się do użycia nadzwyczajnego narzędzia, jakim było ilościowe luzowanie , czyli quantitative easing. Sięgając po nie po raz pierwszy w listopadzie 2008 r., gdy (...)

 • Dzielna 60: kompleks biurowy na finiszu

  (...) przy , któorych nazwy nawiązują do warszawskich dzielnic. Sercem obiektu jest centralnie usytuowany - Śródmieście, którego przebudowa była zakrojona na najszerszą skalę. Zgodnie z (...)

 • Przetargi - raport IX 2014

  (...) serwis , wskazują, że we wrześniu 2014 roku w Biuletynie Zamówień Publicznych opublikowano 12 tys. 504 ogłoszenia o wszczęciu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, o 21,8 procent (...)

 • Polacy gotowi na wojnę

  (...) powiedział Prezes WEI, Robert Gwiazdowski. – Znacząca część naszego społeczeństwa jest gotowa bronić niepodległości Polski – osobiście i poprzez wsparcie materialne. Jest to tym (...)

 • W oczekiwaniu na FED, koniec QE

  (...) przebiegała w bardzo dobrych nastrojach. Główne indeksy wzrosły o ponad 1%, a czynnikiem, które do tego doprowadził były informacje dotyczące możliwej współpracy Apple oraz Alibaby (...)

 • FOMC nie może zabrzmieć bardzo gołębio

  (...) trwałego użytku był słabszy od prognoz, choć, jeśli wziąć pod uwagę wygładzony trend za cały kwartał, dane nie wyglądają już tak blado i czwartkowy odczyt PKB powinien uspokoić (...)

 • Loterie SMS: CT Creative Team jednak zapłaci karę

  (...) Konkurencji i Konsumentów potwierdził, że informacja o warunkach konkursu nie może wprowadzać konsumentów w błąd. Wiadomości, które zachęcają do udziału w konkursie SMS muszą w sposób (...)

 • Kredyt gotówkowy przez Internet: ile kosztuje?

  (...) Internet – jak szybko można go otrzymać i w jakiej kwocie?” eksperci TotalMoney.pl przyjrzeli się m.in. maksymalnej kwocie kredytu gotówkowego dostępnego przez Internet oraz czasowi, jaki (...)

 • Wave - Warszawska agencja modelek i modeli współpracująca z agencjami modeli na całym świecie.

  Czytaj więcej: Agencje


strony : [ 1 ] . 2
 
29
październik 2014

październik 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2248
CHF 3,5039
USD 3,3192
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.