eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Rząd zamraża płace budżetówki

  (...) osób kierujących niektórymi podmiotami prawnymi. Do ustalenia maksymalnych wysokości wynagrodzeń dla tych osób będzie przyjmowane przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Zakres obowiązków, uprawnień i odpowiedzialności pracownika, poznaj opinie o Beko WMD 54580 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Nidzica.


 • Składki na ZUS 2015: będzie drożej

  (...) na ZUS mają obliczane na dwa sposoby. Inaczej traktowani są przedsiębiorcy dopiero co startujący ze swoim biznesem, a inaczej w działalności gospodarczej już nieco okrzepli. Łaskawiej są (...)

 • Lista dłużników IX 2014

  (...) pokazują, że problem z terminowym spłacaniem należności dotyczy zaledwie 6,2 proc. Polaków. Dobrą wiadomością jest również to, że większość dłużników, którzy nie regulują swoich (...)

 • Plus dla Firm: oszczędzaj ze smartFIRMA

  (...) indywidualni mogą w ramach programu łączyć produkty Plusa, Cyfrowego Polsatu i PlusBanku, obniżając tym samym rachunki. Od 27 października możliwość tę otrzymują także klienci usług (...)

 • Deutsche Bank daje zarobić na kursie EUR/PLN

  (...) Polski Potencjał nie pozostało zbyt wiele czasu - chętni na ten produkt muszą zgłosić się do jednego z Oddziałów do 20 listopada bieżącego roku. Warto nie przegapić tego terminu, bo na (...)

 • Spółka CDRL S.A. debiutuje na GPW

  (...) roku 2003 doszło do połączenia Marco z firmą Remi – dwóch producentów odzieży dziecięcej, działających na rynku od lat 90. Efektem tego połączenia było powstanie Coccodrillo Sp (...)

 • Investeko S.A. debiutuje na NewConnect

  (...) S.A. to firma konsultingowo – projektowa, działająca w sektorze ochrony środowiska. Jej historia sięga roku 1999. Spółka oferuje: kompleksową usługę przeprowadzenia w imieniu inwestora (...)

 • Telefon myPhone Halo 2

  (...) przez Halo 2. Jak działa? Do klawiszy od 1 do 8 przypisujemy numery telefonów wybranych z książki adresowej osób i wzbogacamy kontakty o ich zdjęcia. Nawiązanie połączenia odbywa się (...)

 • EUR/USD - nadal pod ważnym oporem

  (...) - Sprzedaż detaliczna (r/r), wrzesień (2,3%, prognoza 0,6%, poprzednio 1,2%), 13:30 (USA) - Zamówienia na dobra bez środków trans., wst. (m/m) wrzesień (prognoza 0,6%, poprzednio 0,4%) (...)

 • Samochody w VAT: prawa nabyte i użytek prywatny

  (...) samochodów w zakresie podatku od towarów i usług, to – mówiąc w uproszczeniu – odliczanie całej wartości podatku z rat leasingowych (czy tez ) dotyczących pojazdów, w stosunku do (...)

 • Cesja wierzytelności w podatku od czynności cywilnoprawnych

  (...) Wnioskodawca, osoba fizyczna mieszkająca w Polsce, zamierza nabyć od spółki cypryjskiej pieniężną o zapłatę ceny za nabyte aktywa. Dłużnikiem jest zamknięty z siedzibą w Polsce (...)

 • Zarobki studentów: oczekiwania dalekie od rzeczywistości

  (...) ponad 1 tys. USD (3 303 PLN) na rękę, podczas gdy przeciętne miesięczne wynagrodzenie w gospodarce narodowej wg Głównego Urzędu Statystycznego wynosiło 3 650 PLN brutto (około 2 628 PLN (...)

 • PKO BP: szybka Pożyczka MSP

  (...) mogą przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Pozwala to na sfinansowanie w ramach jednego działań inwestycyjnych, spłatę zaciągniętych kredytów czy (...)

 • Cyberprzestępcy wykorzystują firmy kurierskie

  (...) mają dwa podstawowe cele: (dane dotyczące kart bankowych, loginy i hasła z kont online), głównie za pomocą fałszywych stron internetowych podszywających się pod oficjalne witryny. W wyniku (...)

 • Najciekawsze dodatkowe ubezpieczenia komunikacyjne

  (...) do wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (zwanego powszechnie OC). Wraz z OC wykupywane jest zazwyczaj także ubezpieczenie Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW). (...)

 • Nowelizacja prawa zamówień publicznych cz. II

  (...) zupełnie nową zasadę, zgodnie z którą podmiot, który zobowiązał się do udostępnienia zasobów na potrzeby realizacji zamówienia będzie odpowiadał solidarnie z wykonawcą za szkodę (...)

 • SMS Premium w sprawie promocji? Polki są na "tak"

  (...) informowało za pomocą SMS-a o ważnych wydarzeniach ze swojego życia. W czasach dynamicznego rozwoju aplikacji mobilnych, panie wykazują przywiązanie do komunikacji SMS, którą wybrało 73% (...)

 • Najlepsze kredyty hipoteczne X 2014

  (...) pełni ustabilizowana. Potwierdzają to nie tylko niewielkie zmiany w październikowym zestawieniu INVIGO TOP10, ale również komunikat Rady Polityki Pieniężnej. Wydarzeniem miesiąca jest (...)

 • Porsche 911 Speedster - kabriolet legenda

  (...) Porsche, przeznaczonych na drogi publiczne, to na myśl od razu przychodzą dwie litery, czyli RS, jakimi firma z Zuffenhausen oznacza ten typ sportowych 911. Z kolei kiedy mowa o Porsche bez dachu (...)

 • Giełdy - odbicie w Europie

  (...) towarzyszyły również sesji na giełdach azjatyckich. Spośród nich traciła jedynie giełda japońska, która zignorowała lepsze dane dotyczące sprzedaży detalicznej na tamtejszym rynku (...)

 • PGNiG kupuje cztery złoża u wybrzeży Norwegii

  (...) Naftowe i Gazownictwo kupiło udziały w trzech już eksploatowanych złożach (Morvin, Vilje oraz Vale) oraz w jednym złożu w fazie zagospodarowania (Gina Krog). Wydobycie z tych złóż w 2014 (...)

 • Rynek fuzji i przejęć I poł. 2014

  (...) EY” w 11 krajach regionu Europy Środkowej i Południowo-Wschodniej, w pierwszej połowie 2014 roku przeprowadzono w sumie 629 transakcji. To o 4,6% mniej niż w analogicznym okresie w 2013 roku (...)

 • Karty płatnicze: jak płacą Polacy?

  (...) z karty? Na początku badania uczestnicy mieli sprecyzować, jak często korzystają z . Dla 8% kobiet i 4% mężczyzn karta jest narzędziem regulowania codziennych należności. Co najmniej dwa (...)

 • Minikomputer Asus ROG GR8

  (...) procesorem Intel Core i7 i NVIDIA GeForce GTX 750Ti, komputer ROG GR8 obsługuje najnowsze gry w jakości Full HD. Przygotowany jest na standard 4K/UHD, a do telewizora HDTV podłączymy go za (...)

 • Dolar słabszy

  (...) w zbyt wiele istotnych publikacji. O godz. 13:30 poznamy odczyt dotyczący zamówień na dobra trwałego użytku w Stanach Zjednoczonych za wrzesień. Ich wartość ma wzrosnąć o 0,5 proc. w (...)

 • Orange Stone - Produkcja wyrobów granitowych i marmurowych: schodów, parapetów, blatów. Elementy wykończeniowe oraz sprzedaż hurtowa.

  Czytaj więcej: Kamieniarstwo i kamień


strony : [ 1 ] . 2
 
28
październik 2014

październik 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2268
CHF 3,5035
USD 3,3295
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.