eGospodarka.pl

 • KDPW: negocjowana pożyczka papierów wartościowych już dostępna

  (...) ramach systemu pożyczek negocjowanych mają służyć niedopuszczeniu do zawieszenia rozrachunku lub likwidacji zawieszenia rozrachunku transakcji zawartych w obrocie zorganizowanym, a także (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Rachunek przepływów pieniężnych - metoda bezpośrednia, poznaj opinie o Black Red White Szafa Elippe ELSU2D2S/19/9 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Drezdenko.


 • WIG20 należał do najmocniej tracących indeksów

  (...) rozpoczęła się od spadku indeksów największych spółek o 0,4 proc., a pozostałe wskaźniki traciły jedynie nieznacznie mniej. Do południa sytuacja była dość stabilna. Byki broniły się (...)

 • Virgin Mobile - więcej w ofercie CHCĘ WSZYSTKO

  (...) – nawet do 10 GB. 19 PLN, 29 PLN i 59 PLN to ceny zmodyfikowanych pakietów dostępnych w ramach oferty . Dodatkowo kupując starter Klienci mogą także nabyć nowoczesne w korzystnych cenach (...)

 • PKO BP: Nowe Konto za Zero

  (...) jest reakcją na oczekiwania klientów. Uprościliśmy warunki zwalniające z opłat za konto i kartę, tak żeby klient mógł je w pełni zrozumieć i kontrolować. Stawiamy na aktywne korzystanie (...)

 • Nowe szaty iPKO

  (...) kierował się przede wszystkim opiniami i sugestiami klientów, ale też trendami rynkowymi. Aby dopasować wdrażane rozwiązania do zmieniających się potrzeb użytkowników wszystkie (...)

 • Dzień Seniora: czy osoby starsze mogą liczyć na naszą pomoc?

  (...) święto kilka razy do roku. Seniorzy są pod tym względem grupą wyjątkową. 1 października przypada Międzynarodowy Dzień Seniora, niecałe trzy tygodnie później – 20 października – (...)

 • Tanie mieszkania od deweloperów? Skorzystaj z promocji

  (...) w trzech stołecznych inwestycjach. - Przy zakupie mieszkania w osiedlu Żoliborz Artystyczny klienci nie płacą czynszu przez rok. W osiedlu Palladium nabywcy otrzymują wykończenie pod klucz w (...)

 • Expose Ewy Kopacz: nowa ordynacja podatkowa i prawo działalności gospodarczej

  (...) poinformowała, że do końca października szef Ministerstwa Spraw Zagranicznych (MSZ) przedstawi informację o polityce zagranicznej. Za szczególnie ważne uznała zmierzenie się z sytuacją (...)

 • Dostępność kredytów: indeks IX 2014

  (...) Finance oraz TVN Biznes i Świat osiągnął we wrześniu 121,12 punktu. Przewyższył poziom sprzed miesiąca o 0,72 pkt. Wzrósł też rok do roku – o 0,36 pkt. Średnia marża spadła o ponad (...)

 • Obowiązek podatkowy VAT 2014 od usług budowlanych dla osób prywatnych

  (...) przy rozliczeniach tego typu usług i to większe, aniżeli było w latach wcześniejszych. Wtedy to bowiem przepisy mówiły, że obowiązek podatkowy powstawał co do zasady w dacie otrzymania (...)

 • Dzierżawa nieruchomości od wspólnika spółki jawnej w koszty firmy

  (...) się w art. 22 ust. 1 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych. Mówi ona mianowicie, że są koszty, które zostały poniesione w celu osiągnięcia przychodów lub zachowania albo (...)

 • Prawa konsumenta: działania rzeczników 2013

  (...) Ochrony Konkurencji i Konsumentów podejmuje działania w przypadku naruszenia zbiorowych interesów konsumentów. Urząd nadzoruje także działanie sieci na rzecz ochrony interesów konsumentów. (...)

 • Kto zagląda na rosyjskie strony internetowe?

  (...) co czwarty użytkownik to osoba w wieku 25–34 lata. Również co czwarty internauta deklaruje wykształcenie średnie, a co piąty – wyższe. A jakimi cechami wyróżniają się rosyjscy (...)

 • Sprzedaż nieruchomości: spłata kredytu to nie koszt podatkowy

  (...) W styczniu 2010 r. wnioskodawca otrzymał od rodziców w postaci prawa wieczystego użytkowania gruntów z wybudowanym na nim pawilonem handlowym. Na nieruchomości tej ciążyła hipoteka zwykła w (...)

 • Deutsche Bank Polska: kredyt „Biznes Hipoteka”

  (...) PLN, EUR i USD, w wysokości od 100 tys. PLN do równowartości 1 mln EUR, przy czym maksymalna kwota uzależniona jest od poziomu LTV nieruchomości stanowiącej jego zabezpieczenie. Może być nim (...)

 • Red Park – II etap w przedsprzedaży

  (...) i Domów w Już wtedy zainteresowanie było tak duże, że deweloper zdecydował się zorganizować Dzień Otwarty, podczas którego – oprócz zapoznania się z ofertą – zainteresowani mogli (...)

 • EUR/USD - możliwe korekcyjne odbicie

  (...) - Indeks PMI dla przemysłu, wrzesień (46,5, poprzednio 47,3), 01:50 (Japonia) - Indeks Tankan dla przemysłu, III kw. (13, prognoza 10, poprzednio 12), Indeks Tankan dla usług (13, prognoza 17 (...)

 • SWIFT bez tajemnic czyli jak przelać pieniądze za granicę?

  (...) gdy chcemy wysłać pieniądze poza tę strefę. W takim przypadku jedną z kilku dostępnych możliwości jest skorzystanie z systemu SWIFT, czyli międzynarodowej platformy służącej do (...)

 • Top Marka w mediach 2014

  (...) ponad 315 tys. publikacji prasowych oraz prawie 1,2 mln materiałów z Internetu, które ukazały się od 1 lipca 2013 roku do 30 czerwca 2014 roku. W badaniu uwzględniono teksty na temat 100 marek (...)

 • Expose premier Ewy Kopacz bez wpływu na giełdę

  (...) przyzwyczaić się do faktu, iż na rynku złe wiadomości tak naprawdę są pozytywnymi informacjami dla rynku giełdowego. Nie inaczej było w dniu dzisiejszym, co mogliśmy zaobserwować w (...)

 • Indeksy GPW gonią liderów

  (...) stał pod znakiem powrotu dobrej koniunktury na rynkach wschodzących. Co ciekawe, działo się to mimo zniżkujących notowań większości surowców oraz przy akompaniamencie nieustających (...)

 • Urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-L8650CDW

  (...) oferujące funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Model drukuje dokumenty z prędkością do 28 stron na minutę – zarówno w kolorze, jak i w trybie monochromatycznym, a pierwszy (...)

 • Windows 10 zamiast Windows 9

  (...) nazwą - spodziewano się bowiem premiery . Tymczasem Microsoft zaprezentował system operacyjny z numerem 10. Według przedstawicieli firmy chodzi o "jedynkę", wskazującą na ideę jedności nowej (...)

 • Wielozadaniowa Honda Civic Tourer 1.8 i-VTEC

  (...) taka, że Civic Tourer pod względem urody, bije je na głowę hatchbacka i sedana. Designersko, to auto przemyślane do końca. Zresztą, czasy kiedy kompaktowe kombi budowano poprzez doczepienie (...)

 • Nadchodzi internet rzeczy. Cyberprzestępcy zacierają ręce

  (...) tysięcy respondentów, miało na celu zdefiniowanie oczekiwań konsumentów i ich przewidywań dotyczących rozwoju technologii w ciągu najbliższej dekady. Wyniki ankiety pokazały, w jaki sposób (...)

 • Duet 2, Janusz Libuda, Częstochowa - Producent ozdób choinkowych i świątecznych z tworzywa sztucznego.

  Czytaj więcej: Dom i ogród


strony : [ 1 ] . 2
 
1
październik 2014

październik 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1792
CHF 3,4662
USD 3,3172
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.