eGospodarka.pl

 • Przeciętne wynagrodzenie IX 2014

  (...) służy m.in. do określenia kwoty dziennego świadczenia pieniężnego przysługującego żołnierzowi rezerwy, który odbył ćwiczenia wojskowe, rekompensującego utracone wynagrodzenie ze (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z6, poznaj opinie o Syoss ProNature 2-1 Naturalny ciemny brąz czy przeglądaj oferty pracy z miasta Tuchola.


 • Święto Zmarłych 2014 czyli mamy wolne za święto w sobotę

  (...) artykułem 130 § 2 kodeksu pracy ,,Każde święto występujące w okresie rozliczeniowym i przypadające w innym dniu niż niedziela obniża wymiar czasu pracy o 8 godzin’’. Tym samym przepis (...)

 • Mexpol Sp. z o.o. debiutuje na Catalyst

  (...) o.o Spółka założona została w Opolu w roku 1991 jako . W wyniku rozwoju otwierane były Oddziały Zamiejscowe, a w 1998 r. Spółka zmieniła status prawny, stając się spółką z (...)

 • Karta Dużej Rodziny zyskuje na sile

  (...) w Polsce ogólnopolski projekt wspierający . Dzięki współpracy rządu oraz firm i instytucji każda rodzina, z co najmniej trójką dzieci, może korzystać ze zniżek i ulg przygotowanych (...)

 • Najlepsze roczne lokaty a inflacja IX 2014

  (...) sprawia, że realną wartość zachowują nawet oszczędności trzymane w skarpecie. Jeśli jednak ktoś wybiera bankowe depozyty może oczywiście liczyć nie tylko na utrzymanie siły nabywczej (...)

 • Usługi outplacement a podatek VAT

  (...) zwolnić pracownika z 15-letnim stażem pracy. Zwolnienie to nie jest elementem zwolnień grupowych, a zatem pracodawca nie jest formalnie zobligowany do wyświadczenia usług outplacement (...)

 • Ministerstwo Gospodarki: łagodniejsza Ordynacja podatkowa

  (...) Rząd przyjął już projekt nowelizacji tej ustawy, który jednak budzi sporo wątpliwości ekspertów. Do najbardziej kontrowersyjnych zapisów należy ten, który wprowadza tzw. klauzulę (...)

 • Sprzedaż mieszkania: zwolnienie z PIT a wspólne cele mieszkaniowe

  (...) Wnioskodawczyni otrzymała w 2010 r. od rodziców w postaci spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego. Mieszkanie to zamierza zbyć przed upływem pięciu lat od nabycia, zaś (...)

 • Koszty utrzymania mieszkania IX 2014

  (...) był trzecim z rzędu miesiącem . W ciągu roku ceny dóbr i usług konsumpcyjnych spadły o 0,3%. Tak niski odczyt powoduje, że coraz bardziej prawdopodobny zdaje się scenariusz obniżenia kosztu (...)

 • Strony internetowe: personalizacja w 4 prostych krokach

  (...) w pierwszych dniach inbound marketingu, kiedy wyszukiwanie pozwoliło konsumentom na podejmowanie własnych decyzji, zamiast polegać wyłącznie na przekazach reklamowych. Dzisiaj widzimy kolejną (...)

 • Gospodarka Chin 2014 wg Coface: wzrost sięgnie 7,4%

  (...) wzrost kosztów finansowania Jak pokazują przeprowadzone przez Coface badania korporacyjnych zachowań płatniczych, w na początku 2014 roku mamy do czynienia z gwałtownym wzrostem odsetka (...)

 • Podejrzana e-faktura? Nie daj się naciągnąć!

  (...) czynienia z prawdziwą plagą internetowych oszustów stosujących tzw. - metodę wyłudzania pieniędzy lub poufnych danych, polegającą na podszywaniu się pod firmy lub instytucje. Przestępcy (...)

 • Nietrafione produkty bankowe zmorą przedsiębiorcy?

  (...) swoim życiu decyzję o zakupie , której potem żałował – wynika z badania przeprowadzonego przez Idea Bank na grupie 300 osób prowadzących . Niemal co piąty badany przyznaje się do zakupu (...)

 • Obligacje korporacyjne: dobra alternatywa dla lokat?

  (...) depozytowej, oprocentowanie bankowych jest dziś nawet nieco wyższe niż przed rokiem (patrz tabela), niejako wbrew tendencjom na rynku pieniężnym, gdzie stopy WIBOR spadły przez 12 miesięcy o (...)

 • Ford Ka 1.2 Trend - fajne auto za 30 tys. zł

  (...) mi odpowiedzieć, które auto jest ładniejsze, miałbym nie lada kłopot. Fiat wybudował swoje auto na podobieństwo starej „500-tki”. poszedł nieco inna drogą. Ka, to zerwanie z bardzo (...)

 • Kursy walut a inwestowanie w nieruchomości

  (...) wobec rubla wzrósł o 26%, za dolara Rosjanie muszą płacić o ponad 25% więcej, a za euro o 17% więcej – wynika z danych Lion’s Bank (stan na dzień 10 października). Bez wątpienia wpływ (...)

 • Indeksy giełdowe pod presją podaży

  (...) dotyczące sprzedaży detalicznej doprowadziły do wzmożonej aktywności sprzedających i indeksy w USA z godziny na godzinę zwiększały straty. Taką sytuację mieliśmy, aż do godziny 19 kiedy (...)

 • Fundusze inwestycyjne: 5 spraw, o których warto pamiętać

  (...) zapomnieć o atrakcyjnie oprocentowanych depozytach. Alternatywą mogą być fundusze inwestycyjne. Przedstawiamy pięć podstawowych pytań, które pozwolą wykazać, że to inwestycja nie tylko dla (...)

 • 4 kroki do skutecznego autocoachingu

  (...) siebie. Sami sobie jesteśmy mentorem, coachem i przewodnikiem. Człowiek sam pracuje na dokonanie pozytywnych zmian w swoim życiu. W tradycyjnym coachingu podczas pracy klienta z trenerem (...)

 • Bezpieczna renta dożywotnia

  (...) uchwalenie, bo stwarza im szanse poprawy ich statusu materialnego, dając także formalną ustawową ochronę przed ryzykiem złego zadysponowania swoim majątkiem. Pomimo, iż już dziś Seniorzy (...)

 • Bezpieczna komunikacja internetowa wg Kaspersky Lab

  (...) ważne jest zachowanie najwyższej ostrożności. Specjaliści ds. bezpieczeństwa wykorzystują oddzielne telefony i laptopy podczas wyjazdów, nie rozmawiają o poufnych kwestiach, nie mając (...)

 • Rynki finansowe w szoku

  (...) nie były tak słabe, jakby można wnioskować po reakcji rynku. Sprzedaż detaliczna spadła wszakże tylko o 0,3 proc. (prog. -0,1 proc.), a indeks NY Empire State utrzymał się powyżej zera (...)

 • Dopłaty formą zasilenia majątku spółki

  (...) może okazać się niezwykle żmudny i czasochłonny. Drugim rozwiązaniem jest podwyższenie kapitału zakładowego, ale wpłaty na objęcie nowoemitowanych udziałów są z zasady bezzwrotne (...)

 • BOŚ Bank: dotacje dla firm w ramach programu PolSEFF2

  (...) programu PolSEFF2 (Program Poprawy Efektywności Energetycznej – Inwestycje Energooszczędne w Małych i Średnich Przedsiębiorstwach). Wsparcie dotyczy zarówno inwestycji, które określa (...)

 • Barbara Skowrońska - Materiały budowlane, okna, wyposażenie wnętrz, urządzenia sanitarne, chemia budowlana, elektronarzędzia oraz produkty elektroinstalacyjne. Skępe.

  Czytaj więcej: Materiały


strony : [ 1 ]
 
16
październik 2014

październik 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2223
CHF 3,4996
USD 3,2985
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.