eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Ustawa o "rajach podatkowych": seria kontroli

  (...) napisała w piątek, 2 października, "Rzeczpospolita". Według dziennika, opóźnienie publikacji nowelizacji ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz ustawy o podatku dochodowym od osób (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew o zapłatę odprawy emerytalnej, poznaj opinie o Braun 7281 Legs & Body Wet&Dry Silk-épil 7 Xpressive czy przeglądaj oferty pracy z miasta Solec Kujawski.


 • Bezrobocie we wrześniu nadal spadało. Rekordowa liczba ofert pracy

  (...) mających pracy zmniejszyła się względem o 30 tys. Od początku roku liczba bezrobotnych spadła z kolei o 437 tys. osób. Z szacunków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej wynika, że na (...)

 • GPW broni się przed przeceną

  (...) zaczął się w nienajlepszych nastrojach, ale trudno też było mówić o szczególnej nerwowości. Szczególnie porównując zachowanie naszych indeksów największych spółek, zniżkujących na (...)

 • Lokata Meritum Bank na 5% z bonusem 55+5 zł

  (...) Comperia, przygotował nową ofertę, pozwalającą zarobić nawet 127,50 zł w ciągu dwóch miesięcy. Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci Meritum Bank (jest to warunek (...)

 • Smartfon Kruger&Matz LIVE 2 LTE

  (...) dostęp do sieci internetowej. Smartfon LTE wyposażony został w system Android 4.4 KitKat, za którego działanie odpowiada czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 400, taktowany zegarem 1,2 (...)

 • Trojan-wandal podszywa się pod znane aplikacje na Androida

  (...) Dr. Web, Android.Elite.1.origin należy do rzadkiej klasy , określanych jako „vandal programs”, tworzonych nie dla zysku, lecz po to, aby np. zademonstrować umiejętności programowania jego (...)

 • Ranking funduszy inwestycyjnych VII-IX 2014

  (...) trzecim kwartale na warszawskim parkiecie wreszcie widoczne jest ożywienie. Indeks WIG zyskał 5,7%, na co niewątpliwie wpływ miały pozytywne rozwiązanie sytuacji z OFE oraz zapowiedzi o (...)

 • Peugeot 2008 1.2 PureTech Allure - crossover dla wymagających

  (...) wyglądają bardzo dobrze. I nie inaczej jest w tym przypadku. Pas przedni „DwaTysiąceÓsemki” tworzą eleganckie reflektory, chromowany grill o charakterystycznym kształcie i masywny zderzak (...)

 • Jakie polskie miasta wybierają turyści?

  (...) rodzimym kierunkiem wśród Polaków okazał się w III kwartale tego roku Gdańsk. Drugie miejsce zajął Kraków, w którym liczba zapytań o noclegi była o 4% mniejsza niż w przypadku (...)

 • Dofinansowanie wypoczynku poza ZFŚS w koszty uzyskania przychodów

  (...) do wypoczynku może być zaliczone do kosztów uzyskania przychodów w podatku dochodowym od osób prawnych? Zgodnie z art. 15 ust. 1 ustawy o CIT są koszty poniesione w celu osiągnięcia (...)

 • Lokaty online – ranking październik 2014

  (...) lokaty w tradycyjnym ujęciu oraz lokaty progresywne. Dla lokat progresywnych podajemy średnioroczne oprocentowanie wyliczone na podstawie oprocentowania w poszczególnych miesiącach trwania (...)

 • Amortyzacja gdy ulepszony środek trwały

  (...) 17 ustawy o , jeżeli środki trwałe uległy ulepszeniu w wyniku przebudowy, rozbudowy, rekonstrukcji, adaptacji lub modernizacji, wartość początkową tych środków powiększa się o sumę (...)

 • Samochód osobowy: 50% odliczenia VAT mimo obciążania pracowników

  (...) Wnioskodawca posiada o ładowności poniżej 500 kg, którymi poruszają się przedstawiciele handlowi. Pojazdy te wykorzystują oni jednak zarówno do celów służbowych jak i prywatnych. Dlatego (...)

 • RM Auctions: dom aukcyjny z sukcesami

  (...) rywalizowały ze sobą trzy domy aukcyjne, czyli Gooding&Co, oraz RM Auctions. Walkę z konkurencją wygrał ten ostatni, który ze sprzedaży wystawionych aut uzyskał najwyższe przychody (...)

 • Inwestycje w nieruchomości w Europie Śr. III kw. 2014

  (...) bieżącego roku wskazują na wzrost aktywności inwestycyjnej w Europie Środkowej o 25% w porównaniu z analogicznym okresem w 2013 r. i o 42% w stosunku do średniej pięcioletniej. Ponadto kilka (...)

 • Monitor Dell UltraSharp 24 U2415

  (...) podstawy, dzięki czemu użytkownik może precyzyjnie dopasować położenie wyświetlacza do swoich potrzeb. Kąty widzenia sięgające 178° podniosą komfort pracy, zwłaszcza przy korzystaniu z (...)

 • Jak miewa się rynek pracy w sektorze finansowym

  (...) bardziej przychylny kandydatom. Poprawę nastrojów odczuwa się również w . Jak pokazują wyniki raportu Barometr , to gałąź gospodarki, dla której już od kilku kwartałów odnotowuje się (...)

 • Korzystny wynajem długoterminowy bez tajemnic

  (...) elementów. Dlatego, zanim podejmiemy decyzję o podjęciu współpracy z konkretną firmą najlepiej skrupulatnie przeanalizować dostępne oferty. Warto szczegółowo zapoznać się z (...)

 • Na giełdach wyprzedaż

  (...) w polityce monetarnej prowadzonej przez BoJ tracił także japoński Nikkei, a jednym z niewielu rosnących indeksów był indeks chińskich spółek Hang Seng, któremu pomagała poprawa sytuacji w (...)

 • EUR/USD - mocne odbicie, złoto w górę

  (...) - Decyzja RBA ws. stóp procentowych (2,5%, prognoza 2,5%, poprzednio 2,5%), 06:54 (Japonia) - Komunikat po posiedzeniu BoJ, 08:00 (Niemcy) - Produkcja przemysłowa s.a. (m/m) sierpień, (-4,0% (...)

 • Fiat 500X zadebiutował w Paryżu

  (...) przestronny przedział pasażerski oraz pojemny bagażnik (350 litrów). Klienci mogą wybierać spośród 12 różnych wersji lakieru, dodatkowo wzmacnianych przez osiem różnych wzorów 16-, 17- i (...)

 • 10 mitów na temat SEO

  (...) strony nie jest tym samym co jej pozycjonowanie, choć oczywiście wchodzi w jego skład. W ten sposób nazywamy czynności wykonywane wewnątrz strony (on-site), wpływające na jej treść (...)

 • Rynek pracy: na zachodzie optymizm

  (...) kilku miesięcy mamy już kilka. Niższe z miesiąca na miesiąc , wyższe przeciętne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw, kolejne informacje o nowych inwestycjach i związanych z nimi (...)

 • Są chętni na polskie obligacje skarbowe

  (...) walucie najlepsza w regionie okazuje się Rumunia (łączna stopa zwrotu z papierów 5-letnich: 9,8%). W kategorii euroobligacji prym wiodły Węgry (stopa zwrotu 10%), wyprzedzając także Włochy i (...)

 • Przetargi: wykluczenie wykonawcy podającego fałszywe informacje

  (...) Urzędu w wyroku z dnia 8 maja 2014 r., sygn. akt KIO 797/14 (LEX nr 1463496) stwierdziła, iż „wykluczenie związane z przedkładaniem fałszywych informacji w toku postępowania o udzielenie (...)

 • DRB Świdnica - Pozyskiwanie odszkodowań powypadkowych związanych z zdarzeniami komunikacyjnymi, w pracy lub wypadkami miejskimi.

  Czytaj więcej: Według miejscowości


strony : [ 1 ] . 2
 
7
październik 2014

październik 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1825
CHF 3,4533
USD 3,3106
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.