eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • "Polska NASA": prezydent podpisał ustawę

  (...) instytucji zajmującej się badaniami kosmicznymi wystąpiła z różnych ugrupowań. Podpisana przez Bronisława Komorowskiego ustawa tworzy Polską Agencję Kosmiczną (PAK, POLSA - z ang. Polish (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS Z30, poznaj opinie o Soraya Maxima Program do cery naczynkowej Krem do twarzy na dzień i na noc wzmacniający naczynka krwionośne czy przeglądaj oferty pracy z miasta Kędzierzyn-Koźle.


 • Niesprawne warszawskie autobusy. Tragiczny stan techniczny

  (...) Warszawy, na ul. Marszałkowskiej oraz na parkingu w okolicach Stadionu Narodowego. W sumie skontrolowała 27 autobusów. Inspektorzy zatrzymali dowody rejestracyjne wszystkich skontrolowanych (...)

 • Mieszkanie dla Młodych: podsumowanie po 9 miesiącach

  (...) elementów polityki prorodzinnej państwa. Jednocześnie, przyczynia się do wzrostu inwestycji na rynku mieszkaniowym – podkreśla wiceminister infrastruktury i rozwoju Paweł Orłowski. Od (...)

 • Zamówienia publiczne: cena już nie najważniejsza

  (...) - związków zawodowych, organizacji przedsiębiorców i rzemiosła czy samorządowców. Zmiana miała na celu między innymi ograniczenie szeregu niekorzystnych zjawisk związanych z realizowaniem (...)

 • GPW z apetytem na zwyżki

  (...) warszawskim parkiecie stała pod znakiem kontynuacji rozpoczętego pod koniec ubiegłego tygodnia odreagowania spadkowej tendencji. Główne indeksy na otwarciu zwyżkowały o 0,3-0,4 proc., a (...)

 • Plush Mix także bez konsekwencji

  (...) Marka , skierowana do ludzi młodych, pojawiła się na rynku ponad miesiąc temu. Jej hasłem przewodnim jest „bez konsekwencji”, co oddawać ma nastawienie i wartości bliskie młodzieży (...)

 • Karta Zwipe MasterCard z czytnikiem linii papilarnych

  (...) przełom na rynku transakcji płatniczych. Jako pierwsza na świecie łączy w sobie szybkość i wygodę z bezpieczeństwem uwierzytelniania operacji za pomocą linii papilarnych. Podczas (...)

 • Internet Media Services S.A. przechodzi z NewConnect na GPW

  (...) S.A. Spółka została założona w roku 2000, w 2005 otrzymuje certyfikat Systemu Zapewnienia Jakości ISO 9001 – w tym roku IMS dostarcza usługi do 848 obiektów w Polsce. Rok później ma (...)

 • Sprzedaż nowych samochodów I-IX 2014

  (...) miesięcznie ok. 60 tysięcy, czyli ponad siedmiokrotnie więcej niż ilość nowych osobówek nabytych przez indywidulanych Polaków. Co więcej, jak podaje PZPM, przeciętny wiek co drugiego (...)

 • Tajemniczy jak tajemniczy klient? Raczej nie

  (...) z najpopularniejszych sposobów sprawdzania w sieci sprzedaży. Podstawowym warunkiem powodzenia badania jest to, że Tajemniczy Klient jest nierozpoznawalny i przez pracowników obsługi uznawany (...)

 • Licencja na program komputerowy jako import usług w VAT

  (...) takiej licencji powoduje powstanie u niego tzw. , a więc takiej sytuacji, w której obowiązek rozliczenia podatku należnego od danej transakcji spoczywa nie na sprzedawcy, a nabywcy danej usługi (...)

 • Powstanie obowiązku podatkowego przy świadczeniu/imporcie usług

  (...) poza określeniem, na kim ciąży obowiązek rozliczenia podatku należnego, bardzo ważne jest wskazanie także, w którym momencie tej czynności dopełnić, a więc kiedy powstaje od nich (...)

 • Budowa mieszkań we IX 2014 r.

  (...) które opublikował , pokazują, że wrzesień był już 15 z rzędu miesiącem ożywienia. W tym czasie tylko raz dynamika wzrostu liczby rozpoczynanych budów była niższa niż dwucyfrowa (2% (...)

 • Leasing finansowy bilansowo: opłata wstępna a koszty podatkowe

  (...) Spółka zawarła umowy leasingu, które na gruncie przepisów podatkowych traktowane są jako , zaś na gruncie prawa bilansowego jako leasingi finansowe (przedmiot leasingu uznawany jest jako (...)

 • Produkcja w Polsce IX 2014

  (...) roku wzrost produkcji sprzedanej odnotowano w 26 (spośród 34) działach przemysłu m.in. w produkcji mebli – o 20,1%, wyrobów farmaceutycznych – o 14,7%, komputerów, wyrobów elektronicznych (...)

 • Jak sprawdzić czy mieszkanie jest zadłużone?

  (...) sprawdzenie nieruchomości. Każda księga podzielona jest na działy. Zacząć należy od działu II – własność. Nabywca powinien sprawdzić, czy oprócz właścicieli i współwłaścicieli (...)

 • Społeczna odpowiedzialność biznesu: za mało raportów

  (...) „Analiza ESG spółek w Polsce”, którego celem jest wsparcie spółek w procesie raportowania danych pozafinansowych, zbiegło się z przyjęciem pod koniec września br. przez Radę UE (...)

 • Amortyzacja środków trwałych gdy aport przedsiębiorstwa

  (...) Spółka otrzyma w drodze wkładu niepieniężnego przedsiębiorstwo lub jego zorganizowaną część. W skład będą wchodzić m.in. składniki majątkowe stanowiące oraz wartości (...)

 • Megapanel: serwisy tematyczne VIII 2014

  (...) kategorii „Biznes, prawo i finanse” na pierwszym miejscu Grupa Onet-RASP z zasięgiem 23,3%. Na drugim nadal Grupa Wirtualna Polska (zasięg: 22,5%), z kolei Grupa Money.pl utrzymała trzecią (...)

 • Benefity częściej niż premie

  (...) kwestionariuszu Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń poprosiliśmy o podanie przybliżonej średniej miesięcznej wartości premii i innych dodatków finansowych brutto za ostatni rok. Tabela (...)

 • Kredyt na budowę domu czyli trochę inna hipoteka

  (...) ogóle myśleć o zaciągnięciu kredytu hipotecznego na , trzeba mieć działkę. To warunek konieczny – bez gruntu żaden bank nie zdecyduje się na finansowanie inwestycji. Działka może być (...)

 • Reklama telewizyjna nadal działa

  (...) usługi na życzenie i większa kontrola nad oglądanymi treściami miały swój wpływ na zachowania widowni telewizyjnej. Mimo to widzowie z regionu CEEMEA wciąż dobrze rozumieją związek (...)

 • Polacy a pożyczki społecznościowe

  (...) inwestuje Lubelszczyzna Największą żyłkę do interesów wykazuje nie, jak można byłoby się spodziewać, zaradna Wielkopolska, lecz polska ściana wschodnia. Mieszkańcy województwa (...)

 • GPW na niewielkich plusach

  (...) spore wzrosty. Szczególnie mocno zyskał indeks Nikkei225, który zakończył notowania +3,98% powyżej piątkowego zamknięcia. Tak silny ruch wynika z piątkowego odbicia w USA, a także z (...)

 • Ile kosztuje kampania SEM dla biura rachunkowego?

  (...) fraz, jak „biuro rachunkowe” czy „księgowość” nie ma sensu, ponieważ trudno znaleźć się pod tymi hasłami w czołówce wyszukiwania – to powszechna opinia specjalistów od I (...)

 • Gumboro - Karmidła dla królików. W ofercie poidła i drabinki na siano.

  Czytaj więcej: Dla zwierząt


strony : [ 1 ] . 2
 
20
październik 2014

październik 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2232
CHF 3,5012
USD 3,3109
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.