eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Świat: wydarzenia tygodnia 42/2014

  (...) doskonałą okazją do zastanowienia się nad przyszłością globalnej gospodarki. Czy nam się to podoba czy nie, to przyszłość ekonomiczna świata jest w Azji. Ta część świata dynamicznie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Ordynacja podatkowa – pełnomocnictwo ogólne, poznaj opinie o ZM Duda Blok szynkowy drobiowy czy przeglądaj oferty pracy z miasta Malbork.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 42/2014

  (...) gospodarczego dla Niemiec na 2014 rok z 1,8 proc. do 1,2 proc. W przyszłym roku tempo wzrostu ma wynieść 1,3 proc. zamiast zapowiadanych wcześniej 2 proc. W opinii ministra gospodarki "niemiecka (...)

 • Polska: wydarzenia tygodnia 42/2014

  (...) r. zamknie się bardzo niską inflacją rzędu 0,2 proc., a PKB wzrośnie o 3,1 proc. w 2015 r. ceny wzrosną o 1,2 proc., a wzrost PKB wyniesie o 3,3 proc. w 2016 r. inflacja konsumencka (CPI) (...)

 • Kara umowna za rozwiązanie umowy najmu nie jest kosztem podatkowym

  (...) Spółka zajmuje się sprzedażą odzieży i obuwia sportowego oraz innych akcesoriów m.in. w wynajmowanych w tych celach lokalach (stanowiących jej sklepy detaliczne). Gdy działalność danego (...)

 • Wykorzystanie funduszy unijnych w Polsce 2014

  (...) cyklu raport przedstawia, oprócz analizy ilościowej i jakościowej, diagnozę najważniejszych problemów utrudniających skuteczne wdrażanie programów finansowanych z oraz rekomenduje sposoby (...)

 • Oszczędzanie pieniędzy się opłaca

  (...) zawsze . Ta zasada odnosi się praktycznie do każdej dziedziny naszego życia. W większości przypadków, zanim się za coś zabierzemy, sami najpierw we własnej głowie komplikujemy sobie (...)

 • Monitor dla graczy BenQ XL2430T

  (...) automatycznego ustawienia gry (Auto Game Mode) – dostępny w menu ekranowym (OSD) – pozwala na automatyczne rozpoznanie typu gry (FPS, RTS, MOBA) i ustawienie parametrów pracy najlepiej (...)

 • Nowy Opel Corsa debiutuje w Polsce

  (...) miesiącach br. wyniosła 3 300 sztuk, jest liderem polskiego rynku nowych samochodów osobowych rejestrowanych przez klientów indywidualnych. Już wkrótce można będzie zamawiać najnowszą (...)

 • Marketing przy kawie - Cotygodniowy e-biuletyn prezentujący w lekkiej formie polskie jak i zagraniczne wiadomości i opinie marketingowe.

  Czytaj więcej: Marketing


strony : [ 1 ]
 
18
październik 2014

październik 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2293
CHF 3,5025
USD 3,2964
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.