eGospodarka.pl

 • Kursy walut 29.09.-03.10.14

  (...) amerykańskiej gospodarki nie dawały klarownych sygnałów na temat kondycji rynku pracy USA, dlatego niejako z ulgą odebrany został wysoki odczyt przyrostu zatrudniania we wrześniu. W sektorze (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Z-15 , poznaj opinie o Artdeco Lip Performance Collagen Lip Booster czy przeglądaj oferty pracy z miasta Dzierżoniów.


 • Rynek walutowy 29.09.-03.10.14

  (...) okazało się impulsem zniżkowym. Wręcz przeciwnie: Mario Draghi nie mówił zbyt wiele o opcji QE (poza ogólnikowym i znanym już stwierdzeniem, że możliwe jest wykorzystanie (...)

 • Nowe mieszkania w Krakowie. ATAL S.A. buduje Bagry Park

  (...) szarości, których elewacja wzbogacona zostanie klinkierem oraz drewnem. Nowoczesnego charakteru obiektom nadadzą przestronne tarasy wyposażone w szklane balustrady. Na osiedlu znajdzie się wiele (...)

 • Rating funduszy inwestycyjnych IX 2014

  (...) wrześniu zyski zanotowało ponad trzy czwarte monitorowanych przez nas funduszy inwestycyjnych otwartych (72,7 proc.). Generalnie więc końcówkę trzeciego kwartału można uznać za udaną (...)

 • Megapanel: serwisy tematyczne VII 2014

  (...) kategorii „Biznes, prawo i finanse” na pierwszym miejscu Grupa Onet-RASP z zasięgiem 23%. Na drugim nadal Grupa Wirtualna Polska (zasięg: 23%), z kolei Grupa Money.pl utrzymała trzecią (...)

 • Najlepsze lokaty bankowe wg Expandera IX 2014

  (...) Najprawdopodobniej jest to jednak dopiero początek bardzo istotnych zmian. Ekonomiści prognozują bowiem, że jeszcze w tym roku stopy procentowe mogą spaść o 0,75 p.p., a w I kwartale 2015 r (...)

 • Wynagrodzenia na wschodzie i zachodzie Polski w 2013 roku

  (...) zachodzie Polski Na potrzeby artykułu wydzielono dwa obszary Polski: wschodni i zachodni. Do obszaru wschodniego zaliczono województwa: podlaskie, lubelskie, podkarpackie i świętokrzyskie (...)

 • Obroty na rynkach GPW IX 2014 r.

  (...) na rynku wyniosła na koniec września 2014 r. 67,4 mld zł, co oznacza wzrost rdr o 13,9% Łączna wartość obrotów na rynku TBSP we wrześniu br. wzrosła o 56,9% wobec września 2013 r. i (...)

 • Żoliborz Artystyczny: kolonia Mierzejewskiego w sprzedaży

  (...) inwestycji to mieszkanie jednopokojowe (kawalerka) o wielkości 32,46 mkw. , największe natomiast zajmuje powierzchnię 114,55 mkw. i oferuje cztery pokoje. Ceny za mkw. kształtują się w (...)

 • Książka Przychodów i Rozchodów: jak prowadzić?

  (...) ust. 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, obowiązek prowadzenia księgi dotyczy również osób: wykonujących działalność na podstawie umów agencyjnych i umów na warunkach (...)

 • EUR/USD - możliwe kilkusesyjne korekcyjne odbicie

  (...) Indeks PSI dla usług, wrzesień (45,4, poprzednio 49,4), 03:00 (Chiny) - Indeks PMI dla usług wg CFLP, wrzesień (54,0, poprzednio 54,4), 09:55 (Niemcy) - Indeks PMI dla usług (prognoza 55,4 (...)

 • Szara strefa większa niż się wydaje: sprzedaż bez paragonu powszechna

  (...) prowadziliśmy rozmowy, 63% zgodziło się na wykonanie usługi bez paragonu, pozostałe 37% odmówiło wykonywania pracy w . W których zawodach świadczenie usługi bez paragonu było najbardziej (...)

 • Emigracja Polaków niekorzystna dla rynku mieszkaniowego

  (...) Intensywna Polaków nie jest nowym zjawiskiem. Na kartach krajowej historii można znaleźć kilka przykładów masowych wyjazdów z przyczyn politycznych lub ekonomicznych. Tym niemniej proces (...)

 • Zaliczka na eksport towarów w deklaracji VAT

  (...) Spółka produkuje kotły i urządzenia ochrony środowiska dla energetyki. Wykonuje też bloki energetyczne. W styczniu 2014 r. otrzymała zaliczkę na , które to zgodnie z zawartą umową miały (...)

 • Samochód osobowy: 50% VAT i pełne koszty w podatku dochodowym

  (...) r. obowiązują zupełnie nowe przepisy odliczania podatku naliczonego od zakupu samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony, ich najmu, dzierżawy, leasingu, zakupu do (...)

 • Volkswagen Golf Alltrack debiutuje w Paryżu

  (...) na wszystkie koła odbędzie się podczas Mondial de l`Automobile w Paryżu (2 – 19 października). Charakterystyczne cechy Alltracka to napęd na wszystkie koła 4MOTION, zwiększony prześwit (...)

 • Megapanel VII 2014

  (...) www i aplikacji, z których korzysta najwięcej internautów, w dalszym ciągu na pierwszym miejscu Grupa Google z zasięgiem 93,3%. Drugą pozycję obronił facebook.com, natomiast trzecią – (...)

 • Czym grozi samowola budowlana?

  (...) dopuszcza się każdy, kto prowadzi budowę, rozbudowę lub przebudowę obiektu bez zgłoszenia takiego zamiaru, które skutkuje uzyskaniem . Prawo budowlane łamie także osoba, która dokonuje (...)

 • Notowania giełdowe w Europie: dziś odreagowanie?

  (...) do jednych z najgorszych w ostatnim czasie. Większość z indeksów traciła ponad 2%, a najgorszy FTSE MIB z Włoszech stracił prawie 4%. Cała ta sytuacja była oczywiście spowodowana (...)

 • Światowy rynek płatności w 2013 r.

  (...) dalszym ciągu kluczowe dla wzrostu Ponad 50 proc. światowego wzrostu generowana jest przez kraje rozwijające się, pomimo, że z liczbą 93 miliardów transakcji stanowią zaledwie ¼ rynku (...)

 • Portale pracy: czy są efektywne?

  (...) tylko giełdy z ofertami zatrudnienia, ale skuteczne narzędzie pomagające zdobyć zatrudnienie. Ich skuteczność przekłada się na zaufanie użytkowników i opinie o tych kanałach łączenia (...)

 • Sądny dzień dla dolara

  (...) z USA mogących rzucić więcej światła na kondycję rynku pracy we wrześniu nie wyjawia się klarowny przekaz. Z jednej strony ADP był silniejszy od prognoz, a liczba nowych wniosków o zasiłek (...)

 • Wall Street powstrzymała spadki

  (...) czwartkowej sesji na Wall Street, bykom udało się odrobić straty i zakończyć dzień na remisie. A w najgorszym momencie S&P500 tracił już 1 proc., schodząc w okolice 1925 punktów. Indeks od (...)

 • Emeryci radzą: czas zacząć oszczędzanie na emeryturę

  (...) IMAS International na zlecenie Grupy Ubezpieczeniowej Europa, dzisiejsi emeryci nie są zadowoleni ze swojej sytuacji. Środki, które wypłaca ZUS, w większości przypadków nie wystarczają im na (...)

 • Intercyza – co zrobić, by nie zostać z niczym?

  (...) instytucją jak jeszcze kilkadzeisiąt lat temu – dlatego też osoby planujące ślub stają się ostrożniejsze i wolą zawczasu uporządkować kwestie finansowe podpisując intercyzę. Czym jest (...)

 • ABAC Polska - Producent i dystrybutor sprężarek powietrza, osuszaczy, filtrów, narzędzi pneumatycznych oraz osprzętu.

  Czytaj więcej: Hydrauliczne i pneumatyczne


strony : [ 1 ]
 
3
październik 2014

październik 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1789
CHF 3,4572
USD 3,3079
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.