eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Odwrócony kredyt hipoteczny: poprawki Senatu

  (...) kredytu hipotecznego oparta jest na przepisach Kodeksu cywilnego i oferuje . W bieżących warunkach prawnych beneficjent usługi przekazuje własność nieruchomości w chwili zawarcia umowy. Nowa (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument e-Deklaracja VAT-UEK, poznaj opinie o Garnier Fructis Sprężyste Loki odżywka wzmacniająca czy przeglądaj oferty pracy z miasta Koluszki.


 • Sejm: ulgi prorodzinne do komisji

  (...) podatnicy zarabiający zbyt mało i płacący w związku z tym zbyt niskie podatki, by wykorzystać całą ulgę, otrzymają pozostałą kwotę z budżetu państwa. Ulga na trzecie dziecko wzrośnie (...)

 • Akcyza na papierosy w 2015 r. bez zmian

  (...) podatku akcyzowego, MET w 2015 r. powinien odpowiadać 100% od średniej ważonej detalicznej ceny sprzedaży z pierwszych dziesięciu miesięcy 2014 r. Decyzja dot. braku podwyżki podatku (...)

 • "Kółko i krzyżyk" ukradnie Twoje dane

  (...) połączenia telefoniczne. Wyposażony jest również w mechanizmy, które zapewniają dostęp do różnych usług systemu Linux, na którym opiera się . Trojan ten potrafi czytać pamięć (...)

 • Małe domy modne. Dom na kurzej łapce za 399 tys. zł

  (...) modę na kompaktowe . Deweloperzy budują więc 25-, 30-metrowe kawalerki, bo na mniejsze nie pozwala im prawo, z kolei na rynku wtórnym sporą popularnością cieszą się nawet kilkunastometrowe (...)

 • Zjednoczone Emiraty Arabskie pozwolą zarobić

  (...) pracując w Zjednoczonych Emiratach Arabskich? Z danych K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego wynika, że: Branża IT: dyrektor generalny: od 64 000 PLN, manager IT: 17 000 – 49 000 PLN (...)

 • Inwestowanie pieniędzy - 6 błędów inwestorów

  (...) inwestorów rozpoczyna swoją przygodę z inwestowaniem na fali euforii i chęci szybkiego zysku. Wpadają w wir wskaźników giełdowych zapominając o analizie własnych potrzeb i długofalowych (...)

 • Etykieta Usenetu - Artykuł z magazynu Internet 2/96 autorstwa Jarosława Rafy.

  Czytaj więcej: Etykieta


strony : [ 1 ]
 
12
październik 2014

październik 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1795
CHF 3,4540
USD 3,2985
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.