eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Polska: wydarzenia tygodnia 41/2014

  (...) 2014-2050" opublikowanej przez GUS wynika, że liczba mieszkańców Polski będzie systematycznie malała i w 2050 r. spadnie do 33 mln 950 tys. mieszkańców. Społeczeństwo będzie się też (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o umorzenie należności z tytułu składek - abolicja matki, poznaj opinie o Media-Tech WHISPER MT3521 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Mrągowo.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 41/2014

  (...) Niemiec spadł w sierpniu o 5,8 proc. m/m, po uwzględnieniu dni roboczych i zmian sezonowych (miesiąc wcześniej wzrost wyniósł 4,8 proc. m/m). Bank centralny Anglii (BoE) pozostawił stopy (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 41/2014

  (...) Outlook" (WEO)do 3,3 proc. obniżył tegoroczną prognozę wzrostu dla świata. Prognozy dla Polski nieznacznie zrewidowano w górę do 3,2 proc. w 2014 r. Rewizję wcześniejszych prognoz uzasadnia (...)

 • Szlaban na rosyjski węgiel?

  (...) pomóc polskiemu przemysłowi wydobywczemu węgla kamiennego. Górniczy związkowcy za obwiniają między innymi niekontrolowany, dumpingowy import węgla z Rosji. Według związkowców importowany (...)

 • Podatek od najmu: w październiku wybór formy opodatkowania

  (...) za których wynajem będą w najbliższych miesiącach płacić. Właściciele takich nieruchomości dochody z wynajmu muszą opodatkować. Jeśli osoba fizyczna w październiku otrzymała pierwszy w (...)

 • Kupno mieszkania na kredyt - jakie formalności?

  (...) (na pierwotnym wygląda to nieco inaczej) należy je prześwietlić pod kątem wad prawnych, co pozwoli uniknąć w przyszłości problemów. Pierwszą rzeczą, jakiej należy się przyjrzeć przy (...)

 • Zatrudnienie w firmie współmałżonka – jakie konsekwencje?

  (...) polskich przepisach nie ma żadnych przeciwwskazań, by przedsiębiorca zatrudnił w działalności gospodarczej małżonka. Z mężem lub żoną można podpisać umowę o pracę, o dzieło albo też (...)

 • Wybierz opony, które uchronią cię przed aquaplaningiem

  (...) Zjawisko aquaplaningu występuje w trakcie deszczowych warunków pogodowych, gdy jedna lub więcej opon traci kontakt z nawierzchnią. Dzieje się tak w momencie, w którym bieżnik nie radzi sobie (...)

 • Zalando.pl najpopularniejszy w polskiej sieci

  (...) sklep odzieżowy działający w sieci, obecny w piętnastu krajach (również w Polsce). Na początku października 2014 roku firma Zalando debiutowała na giełdzie we Frankfurcie, oferując około (...)

 • HDF Sp. z o.o. - Producent systemów bazodanowych, oprogramowania do kodów kreskowych, zarządzania pracą zespołową, systemów magazynowych.

  Czytaj więcej: Biznesowe


strony : [ 1 ]
 
11
październik 2014

październik 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1795
CHF 3,4540
USD 3,2985
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.