eGospodarka.pl

 • VII Targi eHandlu, czyli święto internetowych sprzedawców

  (...) dla osób zainteresowanych tematyką ecommerce w Polsce i nikomu nie trzeba jej już chyba przedstawiać. Na terenie Galerii Stadionu Narodowego swoje usługi prezentować będzie blisko 120 firm z (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja CIT-7, poznaj opinie o Philips HP6319/01 Ladyshave Double Contour czy przeglądaj oferty pracy z miasta Lublin.


 • Orange Finanse: owoc współpracy Orange i mBanku

  (...) Aby założyć konto w Orange Finanse, nie trzeba iść do oddziału – wystarczy smartfon z aplikacją mobilną, stworzoną dla najpopularniejszych platform – Android oraz iOS. Nie ma też (...)

 • Koszt kredytu hipotecznego: indeks IX 2014

  (...) kredytu (IKK) spadła do poziomu 85,6 pkt. z sierpniowego poziomu 86,8 pkt. Czym jest wskaźnik stworzony przez Lion’s Bank i portal nieruchomości Domy.pl? Ma on za zadanie w prosty sposób (...)

 • Zamówienia publiczne: zastosowanie zamówienia z wolnej ręki

  (...) Urzędu Zamówień Publicznych w uchwale z dnia 19 maja 2014 r., sygn. akt KIO/KD 46/14 (LEX nr 1483897) stwierdziła, iż: „zamówienie w trybie z wolnej ręki może być więc udzielone tylko w (...)

 • Karta Visa: ile wydali w Polsce zagraniczni turyści podczas wakacji?

  (...) do końca sierpnia br. 62% – prawie 183 mln euro – wydatków obcokrajowców korzystających z kart w Polsce przypadło na obywateli państw Unii . Wśród pierwszych 20 krajów, z których (...)

 • UOKiK interweniuje a BZ WBK obniża opłaty za monity

  (...) WBK prowadzone było od kwietnia br. Zastrzeżenia Urzędu wzbudził sposób naliczania opłat za listowne i telefoniczne kierowane do konsumentów oraz za inne czynności windykacyjne. Urząd (...)

 • EUR/USD - możliwe korekcyjne odbicie

  (...) - Nowe domy oddane do użytku (m/m), sierpień (3,0%, prognoza 1,1%, poprzednio 2,1%), Bilans handlu zagranicznego (AUD), sierpień (-0,79 mld, prognoza -0,7 mld, poprzednio -1,08 mld), 11:00 (Strefa (...)

 • Sprzedaż towarów kupionych bez VAT a wykorzystywanych w firmie

  (...) 1 pkt 2 ustawy o VAT wskazuje wprost: z podatku tego zwalnia się jedynie dostawę towarów wykorzystywanych wyłącznie na cele działalności zwolnionej od podatku, jeżeli z tytułu nabycia (...)

 • Środki trwałe trzeba używać w firmie aby amortyzacja była kosztem

  (...) 1 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych mówi, że wydatków na nabycie, wytworzenie bądź ulepszenie (gdy to powiększa wartość początkową) nie zalicza się w ciężar kosztów (...)

 • Umowa przejęcia długu (pożyczki): odsetki a koszty podatkowe

  (...) w 2011 r. zaciągnęła u swoich akcjonariuszy oprocentowane pożyczki na zakup prawa wieczystego użytkowania gruntu. Następnie, 14 stycznia 2014 r. zakupu tego prawa dokonała od spółki Firma X, (...)

 • Powraca wirus VBA

  (...) tego wiąże się z "zaletami” kodu VBA, które stanowią jego przewagę nad innymi rozwiązaniami wykorzystującymi błędy w oprogramowaniu. Visual Basic jest prosty do napisania, modyfikowania (...)

 • Wyższe limity nie pomogą. Mieszkanie dla młodych traci 345 mln zł

  (...) wykorzystania programu oraz niemal komplet nowych limitów cen kwalifikujących do dopłat w tymże programie. W trzech czwartych przypadków ceny, jakie będzie można zapłacić za nieruchomość (...)

 • Cyberprzemoc i sexting. Co jeszcze czyha na dziecko w sieci?

  (...) Bitdefender, 30 proc. osób w wieku 14-15 lat, korzystających z dostępu do sieci, wysyła emanujące nienawiścią wiadomości. 43 proc. użytkowników w wieku 10-12 lat próbowało zarejestrować (...)

 • Pośrednik nieruchomości – wróg czy przyjaciel?

  (...) niezależną agencję badawczą IPSOS, na zlecenie iHouse.pl, ogólnopolskiego portalu nieruchomości oferującego nowoczesny System Obsługi Pracy Agenta, zintegrowany z aplikacją mobilną i (...)

 • Konsumenci wybrali najlepsze apteki internetowe

  (...) e-aptek pokazuje, że cieszą nas niższe ceny, solidne zaopatrzenie i poufność zakupów. Martwią — problemy związane z przesyłką i komunikacją. — Zbyt często klienci narzekają na brak (...)

 • Renault Fluence 1.6 dCi za przystępną cenę

  (...) lat 90. hatchbacki z segmentu C były w Polsce obecne tylko na wystawach salonów delareskich. Na ulicy były równie popularne, jak złote zęby w ustach Szkota skazanego na mleczną dietę. Ledwie (...)

 • Ustawa o OZE powinna wspierać morskie farmy wiatrowe

  (...) pozwoleń na wznoszenie konstrukcji na morzu dla , co przyniosło do budżetu państwa ponad 104 mln zł. Dalszy rozwój sektora offshore może zahamować niepewność regulacyjna, która jest jedną (...)

 • Kurierzy połączeni: Siódemka w rękach DPD Polska

  (...) i przesyłek. DPD Polska należy do grupy kapitałowej Le Poste, kontrolowanej przez francuski skarb państwa. Siódemka jest częścią grupy kapitałowej Abris obejmującej fundusze typu private (...)

 • Giełdy czekają co powie Draghi

  (...) przebiegała pod dyktando sprzedających. Najsilniej tracił indeks Nikkei225, którego przecena sięgnęła -2,61%. Ten pesymizm jest pochodną wczorajszej bardzo słabej sesji w USA oraz w Europie, (...)

 • Galeria Wola Park - jaka będzie po rozbudowie?

  (...) dzięki której do końca przyszłego roku powierzchnia galerii zwiększy się o ponad 17 500 m kw., do 77 500 m kw. Właściciel obiektu, Inter IKEA Center Group Poland, już teraz prezentuje, jak (...)

 • Kredyt konsumpcyjny spłacamy w terminie

  (...) że w ostatnich 2,5 latach mamy do czynienia z wysoką terminowością obsługi zaciągniętych kredytów konsumpcyjnych. Z jednej strony świadczy to o dobrej sytuacji finansowej gospodarstw (...)

 • Upadłości firm IX 2014

  (...) upadłości, ale także ich efekt ekonomiczny. Opublikowane we wrześniu orzeczenia o upadłości dotyczyły firm mających zsumowany ostatni znany obrót na poziomie ok. 1,2 miliarda złotych, a (...)

 • Czy reklama na Facebooku ma sens?

  (...) 1,2 mld potencjalnych klientów, w tym aż 12 mln z Polski, marketerzy wciąż zastanawiają się, jak w pełni wykorzystać możliwości Facebooka. Ciekawy profil, odpowiednio dopasowana (...)

 • Ile naprawdę zarabia górnik?

  (...) w branży nie dają, rzecz jasna, informacji o faktycznych przychodach na poszczególnych stanowiskach. Zbadaliśmy więc bardziej szczegółowo. Dane o średnich płacach na konkretnych (...)

 • Rajd dolara był za szybki

  (...) spadł mocniej od prognoz (56,6 vs 58,5), choć warto zauważyć, że cały trzeci kwartał wypadł najlepiej od 3,5 roku. Porównawczo kondycja amerykańskiego przemysłu wygląda nadal dużo lepiej (...)

 • Preactor - Dystrybutor systemów planowania i harmonogramowania procesów produkcji autorstwa Preactor International.

  Czytaj więcej: Biznesowe


strony : [ 1 ] . 2
 
2
październik 2014

październik 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1780
CHF 3,4599
USD 3,3039
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.