eGospodarka.pl

 • Znikną apteki internetowe?

  (...) wysyłkowej sprzedaży leków, argumentują, że co trzeci specyfik oferowany w Internecie pochodzi z nielegalnego źródła, a wiele jest sfałszowanych. A ponieważ - zdaniem przedstawicieli (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja IFT-1/IFT-1R, poznaj opinie o Krakowska Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze POLAN Aster chiński igiełkowy CZERWONA KULA czy przeglądaj oferty pracy z miasta Solec Kujawski.


 • Wchodzą zmiany w sądowych e-protokołach

  (...) protokołu elektronicznego zostały wprowadzone do Kodeksu postępowania cywilnego w roku 2010. Wchodzące w życie zmiany mają na celu wprowadzenie modyfikacji w stosowaniu tego sposobu rejestracji (...)

 • PZU tworzy flotę hybrydowych samochodów zastępczych

  (...) osób posiadających w PZU ubezpieczenie z opcją dostępu do . Auta trafią do zaufanych partnerów PZU, co pozwoli na obniżenie stałych stawek za wynajem aut. Dobowa stawka ma nie przekroczyć (...)

 • Lokaty i konta oszczędnościowe: realne zyski X 2014

  (...) na roczną można się było spodziewać zysku na poziomie 1,13 proc., czyli o 0,3 punktu procentowego więcej niż obecnie. Trudno się jednak dziwić tak znacznemu spadkowi wskaźnika IRO, skoro (...)

 • Kantor Alior w komórce

  (...) mobilnym, dla których możliwość swobodnej wymiany walut jest sprawą istotną, jeśli nie pierwszorzędną. Korzystanie z Kantoru Walutowego przez smartfon czy tablet to rozwiązanie, które (...)

 • Volkswagen CC 2.0 TSI DSG R-Line porywa designem

  (...) roku na platformie Passata B6. W 2012 roku przeszedł dość głęboki lifting. Wtedy zmienił się nie tylko jego wygląd, ale także nazwa. Teraz, to już nie Passat CC, tylko po prostu CC. Skąd (...)

 • Inwestycje w nieruchomości chętnie finansowane przez polskie banki

  (...) kondycji Jak wynika z badania KPMG, w pierwszej połowie 2014 r. wartość transakcji na polskim rynku wzrosła o ponad jedną piątą w porównaniu z analogicznym okresem 2013 r. W zakresie (...)

 • Pora na opony zimowe

  (...) należy zakładać, gdy spadnie i pojawią się przymrozki. To błąd, który może nas kosztować nie tylko przyspieszone bicie serca, ale i spore wydatki, jeżeli warunki drogowe nagle się (...)

 • EUR/USD - ważny opór na poziomie 1.3730 USD

  (...) Euro) - Podaż pieniądza M3 (r/r) wrzesień (prognoza 2,2%, poprzednio 2,0%), 10:00 (Niemcy) - Indeks instytutu Ifo, październik (prognoza 104,3, poprzednio 104,7), 12:00 (Wlk. Brytania) (...)

 • Mikroprzedsiębiorstwa polskie w 2013 r.

  (...) stanowiły jednostki z sekcji handel i naprawa pojazdów samochodowych (27,1%) oraz budownictwo (12,2%), przy czym udziały te zmniejszyły się w ostatnich dwóch latach. Jednocześnie zauważalny (...)

 • Kraków i Łódź wolą małe mieszkania

  (...) Swoje najlepsze czasy zawdzięcza budownictwu z wielkiej płyty, kiedy była szczytem marzeń wielu wkraczających w dorosłość Polaków. Jej atrakcyjność zależała od rozkładu. Ponieważ (...)

 • Rolnik ryczałtowy gdy zakup z odwrotnym obciążeniem w podatku VAT

  (...) Ustawodawca bowiem postanowił obciążyć rozliczaniem odwrotnego obciążenia wszystkich podatników w myśl ustawy o VAT. Nie tylko podatników czynnych, a więc obowiązany do rozliczania tego (...)

 • Euro słabsze po publikacji indeksu Ifo

  (...) dzisiejszy odczyt indeksu instytutu Ifo z Niemiec. Analitycy spodziewali się, iż wskaźnik ten obrazujący nastroje wśród niemieckich przedsiębiorców spadnie w październiku z poziomu 104,3 (...)

 • Sprzedaż gruntu rolnego z podatkiem dochodowym?

  (...) przychód uzyskany z tytułu sprzedaży całości lub części nieruchomości wchodzących w skład jest wolny od opodatkowania, chyba, że w związku z tą sprzedażą nieruchomości utraciły (...)

 • Likwidacja spółki jawnej: środki pieniężne a podatek dochodowy

  (...) Wnioskodawca jest wspólnikiem spółki kapitałowej, w której objął udziały w zamian za wkład niepieniężny w postaci udziałów innej W przyszłości spółka ta może zostać (...)

 • 5 sposobów na niższe opłaty za fundusze inwestycyjne

  (...) do zależy głównie od ich wyników. Jednak ponoszone koszty również nie są bez znaczenia. Musimy się liczyć głównie z dwoma rodzajami opłat: za zarządzanie oraz za nabycie jednostek (...)

 • Wyniki finansowe SKOK-ów 2013

  (...) osiągnęła poziom 17 629,2 mln zł, co oznacza wzrost o 12,1% w skali roku. Liczba umów depozytowych zmniejszyła się o 180,3 tys., czyli o 18,1%. W strukturze wartości depozytów 97,1% (...)

 • Prywatna opieka medyczna: benefit, którego chcą pracownicy

  (...) bez tabu: benefity po polsku”, tylko 55% z nas otrzymuje . Największą popularnością cieszą się te związane z naszym zdrowiem. Najrzadziej wręczane są z kolei dobra takie jak służbowy (...)

 • Indeksy giełdowe w górę po wynikach stress testów

  (...) oblało 25 banków. Największa ich ilość pochodzi z Włoch, gdzie na czarnej liście znalazło się aż 9 banków. Także dwa belgijskiej banki nie zaliczyły testów a wśród nich Dexia. Z kolei (...)

 • Koszt kredytu hipotecznego: indeks X 2014

  (...) spadła do poziomu 82,5 pkt. Jest to najniższy odczyt w historii badania (od stycznia 2013 r.). Czym jest wskaźnik stworzony przez Lion’s Bank i portal nieruchomości Domy.pl? Ma on za zadanie w (...)

 • Zakupy online: w Indiach najwięcej cyfrowych konsumentów

  (...) w krajach rozwiniętych, jak mogłoby się wydawać, a w rozwijających się. Wynika to z uwarunkowań kulturowych i swego rodzaju „tradycji zakupowych”, które rozwijały się przez (...)

 • E-booki - przyszłość książek?

  (...) badań realizowanych przez firmę Virtualo na przełomie maja i czerwca 2014 roku, czyta średnio 3 razy więcej niż papierowi, którzy są głównie przedmiotem badania Biblioteki Narodowej (...)

 • Drukarka laserowa Brother HL-L2365DW

  (...) oraz możliwość druku w opcji booklet. Model wyposażony jest w podajnik papieru o pojemności 250 arkuszy, a także system oddzielnego bębna i tonera, dzięki któremu eksploatacja jest wygodna i (...)

 • S&P odrabia straty

  (...) sektora bankowego, które opierają się na jego wynikach i jakości aktywów z końca 2013 r. nie powinny mieć większego wpływu na notowania samych banków. Inwestorzy i analitycy funduszy i (...)

 • Bez języków obcych czeka cię bezrobocie?

  (...) jeden z podstawowych wymogów na rynku pracy. Przyszli pracodawcy poszukują przede wszystkim osób bardzo dobrze władających językiem angielskim. Umiejętność ta przydaje się zarówno w (...)

 • Delicarte - Dystrybucja ekspresów ciśnieniowych, automatów do napojów gorących oraz urządzeń samosprzedających pakowane artykuły spożywcze. Prezentacja firmy, oferta i opisy produktów, serwis i dane kontaktowe. Łódź.

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ] . 2
 
27
październik 2014

październik 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2229
CHF 3,5024
USD 3,3288
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.