eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Polska: wydarzenia tygodnia 43/2014

  (...) ograniczeniu emisji CO2 o co najmniej 40 proc. do 2030 r. względem roku 1990, a także ustala udział energii ze źródeł odnawialnych w całkowitym zużyciu energii elektrycznej w UE na poziomie (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Wniosek o ustanowienie zarządcy przymusowego, poznaj opinie o Aquafresh Extreme Clean czy przeglądaj oferty pracy z miasta Ustroń.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 43/2014

  (...) niewielką większością zakończyło się referendum potwierdzajace obecność Szkocji w strukturze Wielkiej Brytanii. Za dwa tygodnie odbędzie się w Katalonii referendum niepodległościowe. Co (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 43/2014

  (...) (U.S. Chamber of Commerce) jest bardzo prawdopodobne, że w perspektywie najbliższych 10 lat rozpoczną się prace nad umową o wolnym handlu między USA a Chinami. Chińczycy mówią, że może (...)

 • Ulga mieszkaniowa w podatku od spadków i darowizn

  (...) mieszkaniowej jest to, że skorzystać z niej mogą osoby zaliczane do wszystkich trzech grup podatkowych, przy czym trzeba pamiętać, iż tytuły nabycia wyżej wymienionych składników majątku (...)

 • 6 sztuczek na powiększenie mieszkania

  (...) Ściany ograniczają mieszkanie nie tylko optycznie, ale i fizycznie. Na sztywno wyznaczają granice pomiędzy pomieszczeniami i nie pozwalają na swobodne żonglowanie miejscem w zależności od (...)

 • Stalking nie tylko w Hollywood

  (...) stalking jest przestępstwem, z którym Polacy mają styczność coraz częściej. Jego ofiarami padają nie tylko gwiazdy, ale także zwykli ludzie. Powodów może być wiele: zazdrość (...)

 • Zdrowie i uroda na kredyt

  (...) więcej Polacy chcą cieszyć się lepszym zdrowiem i urodą, nawet wtedy, kiedy muszą płacić za to z własnej kieszeni. Taki wniosek można wysnuć przyglądając się kolejkom nie tylko w (...)

 • Egzotyczne wakacje jesienią? Nie zapomnij o zdrowiu

  (...) pokazują, że jesień to okres, w którym Polacy coraz chętniej wybierają odleglejsze kierunki. Szczególną popularnością cieszy się przede wszystkim Azja Południowo-Wschodniaą, ale nie (...)

 • WKM Rachmistrz A. Grabowski - Oferuje pomoce dydaktyczne, w tym karty matematyczne "Tabliczka mnożenia" i "Dodawanie i odejmowanie".

  Czytaj więcej: Gry


strony : [ 1 ]
 
25
październik 2014

październik 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2245
CHF 3,5026
USD 3,3387
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.