eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • KNF: pieniądze ze SKOK płyną do Luksemburga

  (...) dotyczący powiązań kapitałowych i personalnych w sektorze . KNF stwierdziła występowanie w ramach SKOK wysoce rozbudowanej sieci podmiotów pozostających w związkach finansowych, personalnych (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Deklaracja AKC-3/AKC-3zh, poznaj opinie o Delecta Sernik błyskawiczny truskawkowy czy przeglądaj oferty pracy z miasta Pszów.


 • Terminal LNG w Świnoujściu będzie rozbudowany?

  (...) udziału kapitałowego PGNiG w rozwoju i rozbudowie terminalu LNG w , a w szczególności w wybudowaniu koniecznej w tym celu infrastruktury. Polskie LNG i PGNiG mają m.in. ustalić wymagania (...)

 • Zmiany w umowach czasowych. MPiPS chce nowelizacji Kodeksu pracy

  (...) w zmierzają do ograniczenia nieuzasadnionego wykorzystywania umów o pracę na czas określony. Obecnie umowy o pracę na czas określony są zawierane niejednokrotnie na długie okresy, a według (...)

 • Zmiana czasu już w najbliższy weekend

  (...) Rady Ministrów z dnia 5 stycznia 2012 r. w sprawie wprowadzenia i odwołania czasu letniego środkowoeuropejskiego w latach 2012–2016. Czas letni na zimowy zmieniamy w ostatni weekend (...)

 • ESET NOD32 Antivirus oraz ESET Smart Security 2015

  (...) oraz ESET Smart Security adresowane są do użytkowników domowych i małych firm (do 4 stanowisk). Rozwiązania wykrywają nie tylko znane, ale również niezidentyfikowane jeszcze zagrożenia (...)

 • Orange Free Net z większymi pakietami danych i nielimitowane LTE

  (...) promocyjna – gwarantuje bezpłatny dostęp do mobilnego internetu 4G LTE (bez ograniczenia prędkości oraz ilości danych) po wyczerpaniu podstawowego pakietu danych w ramach abonamentu oraz (...)

 • Monitoring mediów: cytowania IX 2014

  (...) dzienników ogólnopolskich została Gazeta Wyborcza (201). Wśród wielu publikacji GW chętnie powoływano się na doniesienia odnośnie przyjęcia przez Radosława Sikorskiego stanowiska (...)

 • Podatek od najmu nieruchomości: od 2015 r. oświadczenie tylko raz

  (...) kontrowersyjnym stanowiskiem fiskusa co do oświadczeń w zakresie opodatkowania najmu przez jednego z małżonków. Przypomnijmy, przychody z tzw. można rozliczać w dwojaki sposób: wg skali (...)

 • Ozusowanie umów zlecenia jednak od roku 2016?

  (...) będą pobierane składki emerytalne i rentowe, ale dopiero od kwoty równej co najmniej pensji minimalnej, o ile oczywiście pracownik taki przychód by osiągał. W 2015 roku ma wynosić 1750 (...)

 • Sprzedaż nieruchomości: zaliczka bez podatku dochodowego

  (...) 1 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, przychodem z odpłatnego zbycia nieruchomości, o którym mowa w art. 10 ust. 1 pkt 8, jest ich wartość wyrażona w cenie określonej w umowie (...)

 • Ceny transakcyjne nieruchomości IX 2014

  (...) podstawie transakcji dokonywanych przez klientów Home Broker i Open Finance w największych polskich miastach, wzrósł we wrześniu o 0,17 proc. Wskaźnik, liczony nieprzerwanie od początku 2008 (...)

 • Opłata skarbowa od udzielonego pełnomocnictwa

  (...) wątpliwości. Trzeba bowiem pamiętać, że ustawa o opłacie skarbowej wiąże obowiązek jej uiszczenia wskutek przedłożenia dokumentu udzielającego pełnomocnictwa w określonej sprawie (...)

 • Polski m-commerce liderem wzrostów w Europie

  (...) zeszłym miesiącu korzystało z Internetu za pośrednictwem smartfonu lub tabletu, a blisko 5 milionów kupiło produkt, usługę lub aplikację za ich pomocą. Na przestrzeni ostatnich miesięcy (...)

 • Sytuacja finansowa Polaków: raczej znośna niż dobra

  (...) zachodniopomorskiego (2,8%), opolskiego (3,4%) oraz mazowieckiego (4,0%). Wśród ostatnich dwóch województw duży odsetek badanych uznawał swój za zadowalający: w województwie mazowieckim (...)

 • Kapitał opuszcza rynek akcji, zyskują obligacje

  (...) zmiana preferencji globalnych inwestorów i przenoszenie na wielką skalę pieniędzy z rynku obligacji skarbowych w kierunku innych klas aktywów, , miała być efektem z jednej strony wciąż (...)

 • Przelewy ekspresowe BlueCash I-IX 2014

  (...) dziś pieniądze ekspresowo niemal dwa razy częściej niż w ubiegłym roku. Za pośrednictwem Systemu Płatności (SPBC), opracowanego przez sopocką spółkę Blue Media, co miesiąc dokonywanych (...)

 • Jakie pułapki zastawiają cyberprzestępcy?

  (...) wiele różnych zagrożeń: użytkownicy mogą wpaść w pułapkę oprogramowania , takiego jak Gimeno czy Foreign, stać się częścią botnetu Andromeda, stracić pieniądze z konta bankowego na (...)

 • Papierowa karta pokładowa odchodzi do lamusa?

  (...) dokumenty, zapisane w pamięci urządzenia mobilnego raczej przypadły do gustu podróżującym - niemal 48 procent respondentów przepytanych przez KAYAK przyznało, że miało już okazję (...)

 • Najlepsi pracodawcy 2014

  (...) jedna ze składowych Programu Najlepsi Pracodawcy (PNP), który Aon Hewitt prowadzi w Polsce już od dziewięciu lat, a na świecie od ponad dwóch dekad. Zadaniem Programu jest umożliwienie (...)

 • Kupujemy dom na kredyt i nie radzimy sobie z jego spłatą

  (...) , które trafiły do obsługi spółki Casus Finanse wynika, że najwięcej przeterminowanych zobowiązań zawartych zostało w latach 2006-2008, czyli w okresie boomu na kredyty we franku (...)

 • Sieci handlowe stawiają na alkohole wysokoprocentowe

  (...) ABR SESTA analizy w ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy bieżącego roku sieci udostępniły swoim klientom 125 gazetek tematycznych promujących alkohole wysokoprocentowe. Zdecydowanym liderem (...)

 • Ile zarabia specjalista IT?

  (...) informacyjno-komunikacyjnych zatrudnieni w sektorze prywatnym zarabiali w październiku 2012 roku przeciętnie 6 766 PLN.Wynagrodzenia pracowników sektora publicznego były o 20% niższe i (...)

 • Szyfrowanie telefonu: ochrona idealna?

  (...) jest blokada ekranu. Aby włączyć taką blokadę w urządzeniach z systemem Android wystarczy wejść do panelu ustawień i wybrać opcję „Zabezpieczenia”, a następnie „Blokada ekranu” (...)

 • Monitor dla graczy Philips 272G5DYEB

  (...) wynoszącym 1 milisekundę, a obraz odświeżany jest 144 razy na sekundę, czyli ponad dwukrotnie częściej niż w standardowych panelach. Parametry te gwarantują użytkownikowi świetną (...)

 • Co i gdzie budują deweloperzy?

  (...) i marketingu Activ Investment W 2015 r. Activ Investment zamierza kontynuować swoje w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach w podobnym jak dotychczas standardzie. We Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki (...)

 • Di-Box, Wrocław - Producent aparatury kontrolno-pomiarowej oraz systemów automatyki przeznaczonych dla gospodarki wodno-ściekowej.

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ] . 2
 
22
październik 2014

październik 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2228
CHF 3,5003
USD 3,3275
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.