eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Ekonomia w Matriksie

  (...) Autor na potrzeby książki stworzył historie dwóch rodzin (Zająców i Kupieckich), których podejście do oszczędzania, sposób zarobkowania jest zgoła odmienny. Prezentując różne sytuacje z (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument E 124 , poznaj opinie o Roca M2 A5262484K0 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Nysa.


 • Rewolucja w USC. Akty stanu cywilnego w dowolnym urzędzie

  (...) urodzeń, małżeństw i zgonów. Rozwiązanie to umożliwi wydawanie obywatelom papierowych odpisów aktów stanu cywilnego w dowolnym oraz uzyskanie odpisu w formie elektronicznej. Informatyzacja (...)

 • Badanie Oszczędności Polaków IX 2014

  (...) oprocentowanie bankowych za atrakcyjne i jest to wyraźnie mniejsza grupa niż uznających oprocentowanie za nieatrakcyjne. Tych ostatnich jest ponad trzy piąte. Od ostatniego, 11. Badania, o (...)

 • TFI: wartość aktywów netto IX 2014

  (...) tegorocznej dynamiki aktywów to okaże się, że główny ciężar wzrostu wzięły na siebie fundusze aktywów niepublicznych. Często są to produkty szyte na miarę, tworzone na potrzeby (...)

 • City break: gdzie wypoczniemy najtaniej?

  (...) kwestii: najtańsze bilety na , jakie udało się nabyć klientom serwisu eSKY.pl, obecne w te same miejsca oraz koszty pobytu na miejscu (pod kątem najtańszych noclegów). Wyjazdy typu city break (...)

 • Handel zagraniczny I-VIII 2014

  (...) wyniósł 144916,7 mln USD, a import 146263,6 mln USD (wzrost odpowiednio o 8,4% i o 8,1%). Ujemne saldo ukształtowało się w wysokości 1346,9 mln USD (w analogicznym okresie ub. roku minus 1527,3 (...)

 • Jak obniżyć podatek dochodowy w firmie?

  (...) tym niższy dochód do opodatkowania, a tym samym niższa kwota zaliczki na podatek dochodowy. Rozliczając się z fiskusem skalą podatkową lub podatkiem liniowym wysokość podatku dochodowego (...)

 • Podatek dochodowy: prawo własności a powstanie przychodu

  (...) 2014 r. podatnik dokonał sprzedaży towaru. Tego dnia ten został wydany kontrahentowi jak też została wystawiona sprzedaży. Termin płatności za towar został odroczony do 09 listopada 2014 r. (...)

 • Umowa pożyczki ze spółką: zwolnienie z VAT i brak podatku PCC

  (...) Wnioskodawca jest wspólnikiem , która w przyszłości może zostać przekształcona w spółkę osobową ( bądź spółkę komandytową). Spółka ta (pożyczkodawca) będzie udzielać w ramach (...)

 • Cyberprzestępcy szpiegują Polaków

  (...) lat grupa tytułująca się Sednit atakowała różne instytucje, w szczególności w Europie Wschodniej. Ostatnio członkowie tej grupy przeprowadzili atak, wykorzystując do jego realizacji (...)

 • Kpc zmieniony - protokół elektroniczny

  (...) . W dniu 18 września 2014 r. Prezydent RP Bronisław Komorowski podpisał ustawę z dnia 29 sierpnia 2014 roku o zmianie ustawy – Kodeks postępowania cywilnego oraz ustawy o kosztach sądowych w (...)

 • Upadłość konsumencka ma być łatwiejsza i tańsza

  (...) września 2014 r. zaś 30 września ustawa została ogłoszona w Dzienniku Ustaw. Ustawa wejdzie w życie 3 miesiące od dnia ogłoszenia w Dzienniku Ustaw, czyli 31 grudnia 2014 r. i zdecydowanie (...)

 • Małe firmy - prognozy III kw. 2014

  (...) co kwartał - zapytała drobnych przedsiębiorców o to, jakie mają przewidywania odnośnie obrotów realizowanych przez własną firmę, czy planują inwestycje i zmianę zatrudnienia, a także jak (...)

 • Nowe mieszkania w Poznaniu: PTB Nickel wybuduje 51 lokali

  (...) generalnym wykonawcą inwestycji mieszkaniowej Terra Haus Polna, spółki celowej ogólnopolskiego dewelopera Terra Promessa Perfecta. W niespełna 16 miesięcy firma wybuduje w Poznaniu (...)

 • EUR/USD - możliwa kontynuacja odbicia

  (...) Dzień Sportu i Zdrowia, Kanada - Święto Dziękczynienia, 04:00 (Chiny) - Bilans handlu zagranicznego (USD), wrzesień (31 mld, prognoza 41 mld, poprzednio 49,83 mld), Eksport (r/r), wrzesień (...)

 • Inwestowanie w fundusze: nie patrz tylko na historyczne zyski

  (...) ryzyka, jakim powinny charakteryzować się fundusze, w które zainwestujemy, to tylko jedna strona medalu. Kolejnym dylematem jest wybór konkretnego produktu. Niemal w każdej spośród kategorii (...)

 • Zachowania pracowników nie sprzyjają bezpieczeństwu IT

  (...) badań obejmujących 1000 pracowników firm w Polsce, ujawniają dwa ważne problemy związane z : Sposób zachowania się pracowników: Pracownicy wierzą, że firmowy system bezpieczeństwa sam (...)

 • EUR/PLN pozostaje blisko 4,19

  (...) sprzed weekendu. Piątkowy spadek indeksu S&P500 do poziomów z końca maja dziś ciągnie za sobą rynki azjatyckie do 5-miesięcznych dołków (MSCI Asia ex-Japan). Na rynku walutowym rośnie popyt (...)

 • Rynek akcji, walut i surowców 06-10.10.14

  (...) dna z marca br. otworzyła się droga do spadków w rejon 8500pkt. Sądzę, że wsparcie może zostać obronione. Potem możliwe jest kilkutygodniowe odbicie. Opór znajduje się w rejonie (...)

 • Twoje biurko prawdę powie

  (...) z zawsze czystym blatem i uporządkowanymi dokumentami? A może ma na nim wolnego miejsca, wszędzie leżą jakieś przedmioty, karteczki czy długopisy i papiery? Wielu z nas traktuje swoje biurko (...)

 • Przywództwo: nr 1 w organizacji

  (...) ponad 2,5 tys. liderów biznesu z 94 krajów świata, w tym również z Polski. Przywództwo zostało uznane za bardzo ważne dla pięciu z siedmiu badanych regionów świata. Są to: Europa (...)

 • Bajkowa Szafa - Oferuje odzież oraz akcesoria z postaciami z bajek.

  Czytaj więcej: Dzieci


strony : [ 1 ]
 
13
październik 2014

październik 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1901
CHF 3,4662
USD 3,3062
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.