eGospodarka.pl

 • Inwestorzy wyczekują na odbicie

  (...) upływała na próbach poszukiwania okazji do odreagowania ostatnich spadków. Mimo fatalnego zakończenia poniedziałkowego handlu na Wall Street, inwestorzy liczyli, że i tam w końcu dojdzie do (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS E-24 , poznaj opinie o kuchinox PGA 120M Attila panel prysznicowy czy przeglądaj oferty pracy z miasta Chorzów.


 • Pancerny smartfon CAT S50 już w Polsce

  (...) już możliwość zamówienia pancernego smartfona 4G Cat S50, będącego następcą niedawno wprowadzonego na polski rynek telefonu . Telefon przeznaczony jest dla osób potrzebujących odpornego (...)

 • Ekstrawagancki Fiat 500L Living 1.6 M-Jet

  (...) Tak mówią tylko ci, którzy mają krótki… samochód. Z zewnątrz… Fiat 500L Living to doskonały przykład pomysłowości w tworzeniu samochodów. Tylko Włosi potrafią zrobić niecodzienne (...)

 • SYNEKTIK S.A. przechodzi z NewConnect na GPW

  (...) producentem oprogramowania typu PACS (ARPACS), służącego do rejestracji, wizualizacji, opisu i archiwizacji danych obrazowych, a także pierwszym w Polsce komercyjnym producentem (...)

 • OK Money wprowadzał klientów w błąd – jest decyzja UOKiK

  (...) usług finansowych pod kątem umów, regulaminów oraz informacji zawartych w reklamach. Do najczęściej kwestionowanych praktyk należą: pobieranie niezgodnych z prawem opłat i kar umownych oraz (...)

 • Wystąpienie ze spółki osobowej: wykaz składników majątku

  (...) 3a ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, w razie , w tym także w formie spółki niebędącej osobą prawną, lub wystąpienia wspólnika ze spółki niebędącej osobą prawną (...)

 • Podwyższenie stawek amortyzacyjnych środków trwałych

  (...) strony na kilka metod amortyzacji, które mogą do poszczególnych składników majątku mieć zastosowanie, z drugiej zaś określił w stosownym wykazie (dla metody liniowej) maksymalne stawki (...)

 • Polska branża spożywcza najlepsza?

  (...) największych podmiotów z w Europie Centralnej – wśród największych spółek spożywczych z naszego regionu czołowa dziesiątka to podmioty działające w Polsce. W pierwszej dwudziestce (...)

 • Kim jest dyrektor generalny?

  (...) obecnych z listy 100 i 250 UK FTSE (indeksu akcji spółek giełdowych notowanych na giełdzie w Londynie), a także prezesów z największych firm z takich krajów jak Niemcy, Szwajcaria, Wielka (...)

 • Sprzedaż (udziału) gospodarstwa rolnego bez podatku dochodowego

  (...) Wnioskodawca odziedziczył 1/8 udziału w po zmarłych w 2012 r. babci i wujku. Gospodarstwo to składa się z trzech działek ewidencyjnych o łącznej powierzchni przekraczającej 3 ha. W skład (...)

 • Pozwolenie na budowę: czas oczekiwania najkrótszy w Łodzi

  (...) Związek Firm Deweloperskich było rozpoznanie sprawności działania organów administracji samorządowej. Ankieta rozesłana do 14 urzędów dotyczyła czasu trwania postępowań administracyjnych (...)

 • Jakie potrzeby zgłaszają placówki oświatowe?

  (...) szkół stanowią ponad połowę (56,22%) ogółu placówek edukacyjnych, które korzystały ze wsparcia Oferteo.pl w czasie poszukiwań potrzebnych produktów i usług. Co czwarte zapytanie (...)

 • Sektor MSP: bezpieczeństwo inwestycyjne 2014

  (...) i zatrudnienia w ciągu najbliższego roku. Tegoroczne badanie Sage Business Index przeprowadzono wśród niemal 14 000 z 18 krajów z całego świata. Uzyskane wyniki pokazują, że w skali globu (...)

 • 5 powodów, dla których warto rozpocząć oszczędzanie

  (...) wrześniowych, możemy się w końcu zmobilizować do oszczędzania, plus dla nas jeśli potraktujemy to jako start do systematycznego odkładnia pieniędzy w kolejnych miesiącach. Jeśli jednak (...)

 • Bransoletki z gumek nie szkodzą

  (...) Wojewódzkie Inspektoraty Inspekcji Handlowej przeprowadzają interwencyjne kontrole zestawów do wyplatania bransoletek. Pierwsze próbki kolorowych gumek i zawieszek zostały pobrane zarówno z (...)

 • Zajęcie rachunku bankowego: KRK proponuje zmiany w prawie

  (...) dokonuje zajęcia wierzytelności z rachunku bankowego jest ono skuteczne w odniesieniu do wszystkich rachunków bankowych dłużnika prowadzonych przez bank. W konsekwencji tego bank dokonuje (...)

 • Umowa najmu: jak można ją rozwiązać?

  (...) jest umowa najmu. Przez umowę najmu wynajmujący zobowiązuje się oddać najemcy rzecz do używania przez czas oznaczony lub nieoznaczony, a najemca zobowiązuje się płacić wynajmującemu (...)

 • EUR/USD - możliwe trwalsze odbicie

  (...) - Indeks zaufania biznesu, wrzesień (5, poprzednio 7), 10:30 (Wlk. Brytania) - Inflacja CPI (m/m), wrzesień (prognoza 0,2%, poprzednio 0,4%), Inflacja CPI (r/r), wrzesień (prognoza 1,4% (...)

 • Automatyczna skrzynia biegów – co trzeba wiedzieć?

  (...) techniczne zawiłości, różni się automatyczna skrzynia biegów od manualnej? Filip Konowalik, dyrektor After Sales w firmie MB Motors – Autoryzowany Salon i Serwis Mercedes-Benz: Skrzynie (...)

 • Rynek reklamy w I poł. 2014 r.

  (...) spożywcza (1,3 mld zł) oraz handlowa (1,1 mld zł). Reklamodawcy najwięcej środków przeznaczali na promocję w telewizji (5,8 mld zł). Cennikowe koszty zamieszczenia reklam na falach radiowych (...)

 • Dolar stara się odrabiać straty

  (...) australijskiego, który był wczoraj drugą najsilniejszą walutą w grupie G-10, a dziś jako jedyny z tego grona traci wobec swojego amerykańskiego odpowiednika mniej niż 0,1 proc. Jest to (...)

 • Gdzie opony zimowe są obowiązkowe?

  (...) pojawił się pomysł wprowadzenia obowiązku opon na zimowe – stosowanie tego typu ogumienia byłoby konieczne w okresie od 1 listopada do 31 marca. Pomysł jednak się nie przyjął i decyzja o (...)

 • S&P ostatecznie przełamał sierpniowy dołek

  (...) korekty spadkowej wiążą się z typowymi dla tej fazy rynku opiniami – „to tylko korekta, a nie zmiana trendu”, „spadki wyhamują, bo rynki są wyprzedane”, „Fed opóźni decyzję o (...)

 • Niskie zarobki nauczycieli. Bez korepetycji ani rusz?

  (...) systematycznie rośnie. Aż 70 proc. uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całego kraju deklaruje, że korzysta z prywatnych lekcji. są najbardziej popularne wśród (...)

 • Odsetki umowne za opóźnienie w zmiennej wysokości

  (...) musi wynikać z czynności prawnej, ustawy, orzeczenia sądowego lub decyzji innego właściwego organu (por. art. 359 § 1 k.c.). Na potrzeby niniejszego opracowania źródło odsetek zostało (...)

 • AR SZELC Sp. J. - Oferuje gotowe pierogi, uszka, krokiety i gołąbki. Krosno.

  Czytaj więcej: Dania gotowe


strony : [ 1 ]
 
14
październik 2014

październik 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1993
CHF 3,4781
USD 3,3095
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.