eGospodarka.pl

 • Kursy walut 20-24.10.14

  (...) Europa to trzy główne motory globalnego wzrostu gospodarczego i w kończącym się tygodniu dane makro z tych ośrodków decydowały o klimacie inwestycyjnym na rynkach finansowych. Wzrost (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument KRS ZH, poznaj opinie o Tescoma PRESTO Podstawka pod garnki czy przeglądaj oferty pracy z miasta Bochnia.


 • Rynek walutowy 20-24.10.14

  (...) obszar. Oto bowiem 20 i 21 października (w poniedziałek i wtorek) zdarzały się wyjścia ponad 1,28, a z drugiej strony w końcówce tygodnia schodziliśmy nawet do 1,2615-20. Piątkowa sesja jest (...)

 • Najlepsze Międzynarodowe Miejsca Pracy na Świecie 2014

  (...) firmy, którym udało się zakwalifikować na listę Najlepszych Miejsc Pracy w co najmniej 5 krajach, zatrudniają na świecie ponad 5 tysięcy , z których co najmniej 40% pracuje poza krajem, w (...)

 • Najlepsze konta i lokaty dla oszczędnych - ranking IX 2014

  (...) przygotowany przez Professional Benchmark Consulting weryfikuje i kont oszczędnościowych, publikowane w prasie oraz Internecie. Uwzględnia także informacje i reklamy pochodzące z oddziałów (...)

 • Koniunktura konsumencka X 2014

  (...) syntetycznie opisujący obecne tendencje konsumpcji indywidualnej, pozostał na podobnym poziomie jak i ukształtował się na poziomie -14,1 (wzrost o 0,1p. proc.). Składowe BWUK oddziaływały (...)

 • Jubileusz ZUS. Państwowy ubezpieczyciel ma 80 lat

  (...) oraz uporządkowania społecznych systemów ubezpieczeniowych istniejących w trzech zaborach podchodzono kilkukrotnie. W 1924 r. wprowadzono ubezpieczenie na wypadek braku pracy, w 1927 r (...)

 • Najczęściej cytowane media IX 2014

  (...) na podium - obok tytułów prasowych - znalazła się tym razem stacja radiowa. Pierwsze miejsce zajęła Gazeta Wyborcza, na drugiej pozycji uplasowała się Rzeczpospolita, na trzeciej – RMF FM. (...)

 • Podatek dochodowy: Bitcoin to prawa majątkowe

  (...) Wnioskodawca nabył walutę „Bitcoin”, którą sprzedał na początku roku 2014. Na sprzedaży tej osiągnął zysk. Wnioskodawca wyjaśnił, że w tym zakresie nie prowadzi . Zadał pytanie, w (...)

 • Utrata prawa do opodatkowania w formie karty podatkowej

  (...) konkretne rodzaje działalności, m.in. usługi w zakresie mechaniki maszyn, sprzedaż lodów z automatów, naprawę i konserwację urządzeń elektronicznych, usługi fryzjerskie i kosmetyczne czy (...)

 • Gmail coraz popularniejszy

  (...) Polsce korzysta na co dzień z popularnych serwisów pocztowych? Które z nich są wybierane najczęściej? Analiza Gemius pokazuje, że miesięcznie korzysta z nich średnio 15 mln osób. Oznacza (...)

 • Sprzedaż papierowych gazet: 8% stawka VAT gdy ograniczone reklamy

  (...) Wnioskodawca jest wydawcą gazety o symbolu ISSN xxxx i PKWiU 58.13.10.0. Gazeta jest drukowana raz w tygodniu. Jej nakład to 1600 egzemplarzy, zaś liczba stron jednego egzemplarza wynosi 32 (...)

 • Domy: jakich szukają Polacy?

  (...) wynika, że aż 42% klientów noszących się z zamiarem kupna domu deklaruje, że zamierza przeznaczyć na ten cel kwotę nieprzekraczającą 200 tys. zł. Znalezienie odpowiedniej oferty może w (...)

 • EUR/USD - konsolidacja, słaby jen

  (...) - Indeks zaufania konsumentów GfK listopad (8,5, prognoza 8,1, poprzednio 8,4), 10:20 (Strefa Euro) - Wystąpienie publiczne członka zarządu ECB (Peter Praet), 10:30 (Wlk. Brytania) - PKB s.a (...)

 • Leasing samochodu okiem Oferteo.pl

  (...) zapytań ofertowych przeprowadzona przez Oferteo.pl pokazuje, że zainteresowanie samochodami osobowymi wyraża blisko 2/3 firm (65,50% zapytań). W drugiej kolejności przedsiębiorstwa zamierzają (...)

 • Więcej pieniędzy na koleje. Zapłacą kierowcy

  (...) innymi z emitowanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego, z kredytów lub pożyczek zaciągniętych na jego rzecz przez BGK, z akcji w spółkach publicznych czy inwestowania środków FK w jednostki (...)

 • Widmo znacznych podwyżek cen energii oddalone

  (...) miał wygasnąć w 2019 r. Polsce udało się m.in. wynegocjować utrzymanie systemu darmowych pozwoleń na emisję CO2 dla sektora elektroenergetycznego na poziomie 40 proc. do 2030 roku, co (...)

 • Ranking lokat terminowych - październik 2014

  (...) posiedzeniu Rada Polityki Pieniężnej podjęła decyzję o obniżeniu stóp procentowych. Dla przypomnienia: stopy referencyjne i redyskontowe weksli zostały obniżone o 0,5 punktu procentowego (...)

 • Łatwiejsza działalność gospodarcza. Sejm przegłosował kolejną ustawę deregulacyjną

  (...) czyli rozwiązania przewidujące skrócenie czasu trwania kontroli granicznych w portach morskich do 24 godzin, a w szczególnie uzasadnionych przypadkach - do 48 godzin. Wydłużony zostanie także (...)

 • Odwrócony kredyt hipoteczny przyjęty przez Sejm

  (...) bank lub inna instytucja będzie wypłacać właścicielowi nieruchomości kwotę kredytu jednorazowo w całości lub w ratach, a po jego śmierci będzie miał prawo przejąć nieruchomość, o ile (...)

 • Eurodolar broni wsparcia w rejonie 1,2600

  (...) na wartości w wyniku publikacji komunikatowi po decyzji Banku Kandy w sprawie stóp procentowych. Zgodnie z konsensusem rynkowym decyzją BoC stopa referencyjna została utrzymana na poziomie 1,0% (...)

 • Oprocentowanie części kredytów spadnie dopiero w czerwcu

  (...) obecnie powody do zadowolenia. Od początku czerwca stawka WIBOR 3M spadła z poziomu 2,72% do 2,01%. W rezultacie obniżce uległo oprocentowanie kredytów hipotecznych, a więc również (...)

 • Bezpieczeństwo informacji: priorytety zależą od branży

  (...) takich samych firm, jest szczególnie trafne, jeśli porównujemy firmy z sektora korporacyjnego i usługowego (np. edukacja, handel elektroniczny, służba zdrowia) z przedsiębiorstwami sektora (...)

 • Szybki kredyt hipoteczny? Zadbaj o komplet dokumentów!

  (...) uniknąć podstawowych błędów przy staraniach o fundusze na wymarzoną nieruchomość, należy poświęcić sporo czasu i uwagi na przygotowanie wymaganych dokumentów. – Każdy bank posiada (...)

 • Jesienny city break wg Polaków

  (...) poza granice Polski ciągle wzrasta. Ubiegłej jesieni (biorąc pod uwagę okres od połowy września do połowy listopada) było to niespełna 2,5 proc klientów Travelplanet.pl. W tym roku liczba (...)

 • Mieszkania: co trzeci trzydziestolatek mieszka z rodzicami

  (...) brakuje mieszkań mało kogo trzeba przekonywać. Efektem tego stanu jest fakt, że na głowę statystycznego Polaka przypada o połowę mniej metrów kwadratowych mieszkania niż na przykład w (...)

 • Centernet, Toruń - Tworzy witryny WWW, portale informacyjne oraz sklepy internetowe; hosting.

  Czytaj więcej: Usługi kompleksowe


strony : [ 1 ] . 2
 
24
październik 2014

październik 2014
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
27
28
29
30
31
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2245
CHF 3,5026
USD 3,3387
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.