eGospodarka.pl

 • Kolejny dzień konsolidacji na rynkach akcji

  (...) o 0,3 proc., przy wreszcie nieco większych obrotach, wynoszących 890 mln zł. Zwiększony obrót to głównie zasługa walorów PZU. Obrót nimi wyniósł około 330 mln zł. Dziś rano wyniki (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument CI KRS-COD, poznaj opinie o First fa-4033-2 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Łomża.


 • Nowy Sezam w Warszawie

  (...) w Warszawie, który umożliwi bezpośrednie przejście z wnętrza budynku na peron metra. Inwestor posiada wykonalną decyzję o warunkach zabudowy dla swojej inwestycji i w najbliższym czasie (...)

 • Wall Street: korekta - jeszcze nie dzisiaj

  (...) pod wyraźnym znakiem dominacji strony podażowej. S&P500 zszedł poniżej poziomu 1550 pkt. Trochę to mogło dziwić, gdyż przed rozpoczęciem sesji poznaliśmy dobre dane o lutowej sprzedaży (...)

 • Dostęp do informacji publicznej

  (...) gruncie Polskiego prawa jest art. 61 ust. 2 Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej zgodnie z którym prawo do uzyskiwania informacji obejmuje dostęp do dokumentów oraz wstęp na posiedzenia (...)

 • Stawka WIBOR na dnie

  (...) w listopadzie 2012 r. cyklu łagodzenia polityki pieniężnej – czytamy w komunikacie po ostatnim posiedzeniu Rady Polityki Pieniężnej. Gdy dodamy do tego kolejne zdanie: W ocenie Rady, istotne (...)

 • Zakupy online: ważna jakość produktów i oszczędność czasu

  (...) tys. internautów. Wyniki pokazują, że największą wagę do wysokiej jakości produktów przykładają osoby kupujące w sieci kilka razy w tygodniu (48 proc. osób z tej grupy). Na tym aspekcie (...)

 • Kredytowanie nieruchomości w Europie 2012

  (...) wiodących na świecie podmiotów finansujących transakcje zakupu nieruchomości, które poproszono o ocenę popytu na kredyty i wskazanie najważniejszych trendów wpływających na rynek finansowy (...)

 • Wspólnota mieszkaniowa: rozliczenie zużycia ciepła z lokatorem

  (...) 13 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. - Prawo energetyczne odbiorcą jest każdy kto otrzymuje lub pobiera paliwa lub energię na podstawie umowy z przedsiębiorstwem energetycznym. Pomimo, iż (...)

 • Rodium Sp.j., Kraków - Importer i dystrybutor złotej biżuterii. Lista kooperujących sklepów jubilerskich.

  Czytaj więcej: Jubilerstwo


strony : 1 . [ 2 ]
 
14
marzec 2013

marzec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,1448
CHF 3,3539
USD 3,2000
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.