eGospodarka.pl

 • Następca Blu-Ray już za dwa lata

  (...) stanie pomieścić do 50 GB danych. Od 2010 roku istnieją nowe standardy, takie jak trzywarstwowy dysk zdolny pomieścić 100 GB, oraz inne, jednakże żaden z nich nie jest kompatybilny ze (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Umowa o przeniesienie autorskich praw majątkowych, poznaj opinie o Blend-a-med Super Clean czy przeglądaj oferty pracy z miasta Nowy Tomyśl.


 • KUKE: rośnie polski eksport

  (...) w dużej mierze odreagowanie względnie słabego maja. KUKE zauważa, że, w tym roku rozkład zmian eksportu był nietypowy - słabsze od oczekiwanych były marzec i maj, a lepsze styczeń i (...)

 • Obligacje skarbowe - oferta VIII 2013

  (...) prowadzona sprzedaż nowych emisji rządowych na następujących warunkach: w dniu 3 lipca 2013 r. dokonała kolejnej obniżki stóp procentowych o 25 punktów bazowych. Mimo tego, oprocentowanie (...)

 • TK: zachowek jest konstytucyjny

  (...) Sąd Okręgowy w Warszawie oraz Sąd Okręgowy Warszawa-Praga. przysługuje najbliższym spadkodawcy w chwili śmierci spadkodawcy. Zachowek zabezpiecza interesy osób najbliższych pominiętych (...)

 • Fundusze akcji polskich a WIG

  (...) w okresie 2001-2012, czterokrotnie mieliśmy do czynienia z sytuacją, w której większość lub co najmniej połowa funduszy polskich akcji uniwersalnych osiągała stopy zwrotu wyższe od zmiany (...)

 • Wirthwein Polska Sp. z o.o. inwestuje w ŁSSE

  (...) Polska, jako dostawca systemowy firmy sp. z o.o., produkuje w swoich łódzkich zakładach części do urządzeń AGD. Aktualnie zakład jest dostawcą nie tylko elementów z tworzyw sztucznych do (...)

 • NewConnect w II kw. 2013 r.

  (...) spółek w poprzednim kwartale potwierdza również nowo powstały NCIndex30, w którego skład wchodzi 30 najbardziej płynnych spółek z rynku . Pomimo, iż w miesiącu swojego debiutu zyskał (...)

 • Płyty główne ASUS AMD A88X i A55BM-A/USB3

  (...) A88XM-A i A55BM-A/USB3 wyposażono w złącza PCI-Express 3.0, PCI-Express 2.0 i PCI. Na ich pokładzie znajdziemy również technologie zwiększające wydajność i niezawodność: łatwy w użyciu (...)

 • Postępowanie cywilne także dla spraw gospodarczych

  (...) r. zlikwidowane zostało postępowanie odrębne w sprawach gospodarczych. Obecnie sprawy gospodarcze rozpatrywane są w trybie zwykłego , w którym z kolei zaszły znaczące zmiany, m.in. w kwestii (...)

 • Toyota RAV4 Valvematic 150 Multidrive S

  (...) auto bardzo przypomina Aurisa w odpowiedniej skali. Moim zdaniem to ogromna zaleta. Kompakt Toyoty wyjątkowo przypadł mi do gustu. Dlatego podoba mi się też IV generacja . Japończycy zrobili (...)

 • Najczęściej cytowane media VI 2013

  (...) problemy Hanny Gronkiewicz - Waltz w związku z możliwym referendum w sprawie jej odwołania oraz "filantropijna" działalność Wojciecha Fibaka rozpaliły atmosferę . W czerwcu najwięcej (...)

 • Osiedle Villa Campina w rozbudowie

  (...) cenie czteropokojowego mieszkania w Warszawie można będzie kupić dom. Mimo iż nowe modele są jeszcze w trakcie realizacji, tj. budowy i aranżacji, deweloper podpisał już pierwszą umowę (...)

 • Systemy klasy ERP docenione

  (...) Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) mają za zadanie integrowanie wszystkich tradycyjnych obszarów operacyjnych firmy, m.in. finansów i księgowości, zarządzania kadrami i płacami, operacji (...)

 • Wall Street - kolejna hossa

  (...) w ciągu ostatnich 30 lat. Każda z nich przebiegała w odmiennych warunkach, każda miała swoją specyfikę, choć były i cechy podobne. W każdej swój udział miała rezerwa federalna. Jednym z (...)

 • Wakacje Polaków: trendy 2013

  (...) Polaków - zwiastują wizję błogiego wypoczynku oraz relaksu. Wyczekiwane są przez wiele miesięcy i dlatego wszyscy chcą spędzić urlop w jak najlepszy sposób – wybierając ciekawe miejsce z (...)

 • Odwołanie pracownika z urlopu a zwrot kosztów przejazdu

  (...) umowy o pracę ma prawo do urlopu. Co więcej, zgodnie z przepisami Kodeksu pracy nie może się tego prawa zrzec. Przepisy regulują również liczbę dni przysługującego nam wypoczynku (...)

 • Świadczenie urlopowe w małej firmie obniża podatek?

  (...) 1093,93 zł – taką kwotę może otrzymać pracownik, który jest zatrudniony na pełnym etacie (przy czym dany pracodawca może zdecydować o wypłaceniu niższej kwoty). Przy niższym wymiarze (...)

 • Najlepszy Bank Hipoteczny I poł. 2013 r.

  (...) 12 kategorii, za które przyznawała punkty. W każdej z nich można było uzyskać 1 punkt. Zdobywał go bank z najatrakcyjniejszym warunkiem danego parametru. Najgorszemu bankowi w danej kategorii (...)

 • Dane biometryczne pracownika dostępne tylko wyjątkowo

  (...) . Celem ich wprowadzenia było m.in. ograniczenie przestępstw związanych z fałszerstwem dokumentów. W związku z dostosowaniem polskich przepisów do wymogów unijnego rozporządzenia, w (...)

 • Oszczędzanie pieniędzy: fundusze inwestycyjne wracają do łask

  (...) do przeznaczonych dla klientów detalicznych trafiło ponad 10,1 mld zł – wynika ze statystyk salda wpłat i umorzeń publikowanych przez firmę Analizy Online. To dla funduszy najlepsze (...)

 • USA: spadek indeksu zaufania

  (...) przygotowywany co miesiąc przez stowarzyszenie Conference Board. Na podstawie przeprowadzanych ankiet, określa się kondycję przeciętnego amerykańskiego gospodarstwa oraz przewidywania (...)

 • Aplikacje jutra

  (...) wzmożony popyt na informacje. Dostęp do niech staje się kluczowym czynnikiem egzystencjalnym, który bezpośrednio wpływa na społeczne, ekonomiczne czy edukacyjne aspekty naszego życia. Jeszcze (...)

 • Gospodarka światowa jednak spowalnia

  (...) gospodarczy spowolni do +2,4% w roku 2013, a następnie przyspieszy do 3,1% w roku 2014. Ta sama tendencja ma miejsce w handlu międzynarodowym ( niski wzrost +2,5% w roku 2013, przyspieszenie do +5% (...)

 • Bezpieczne mieszkanie w wakacje

  (...) wyjeżdżając na wakacje: Nie informujemy zaufanych sąsiadów o wyjeździe Najlepszym strażnikiem naszego mieszkania są zaprzyjaźnieni sąsiedzi. Jeżeli nie wyjeżdżają, poprośmy ich, by (...)

 • Nadex - Sprzedaż i serwis elektronarzędzi. Gliwice.

  Czytaj więcej: Maszyny i narzędzia


strony : [ 1 ]
 
31
lipiec 2013

lipiec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2427
CHF 3,4465
USD 3,1929
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.