eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Polska: wydarzenia tygodnia 29/2013

  (...) rząd zapowiedział trzy ważne kroki: zwiększenie deficytu budżetowego do 16 mld zł, cięcia w wydatkach ministerstw na ok 8,6 mld zł oraz zawieszenie progu 50 proc. relacji długu do PKB. I tak (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Kontrola zwolnień lekarskich - upoważnienie do przeprowadzenia kontroli, poznaj opinie o Palette Mousse Color 499 Fiolet czy przeglądaj oferty pracy z miasta Rybnik.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 29/2013

  (...) opowiedział się za Unią Europejską różnych prędkości, jednak stwierdził też, że euroland będzie wzmacniał więzy z krajami, które nie należą do strefy euro, by zapobiec podziałowi (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 29/2013

  (...) przez amerykański thinktank Pew Research Center pośród ponad 37 tysięcy osób w 39 państwach wskazują, że Chiny w niedługim czasie będą najbardziej liczącym się państwem świata i (...)

 • Podatek VAT: stawka na wstęp na siłownię i do klubu fitness

  (...) z w wyroku z dnia 7 maja 2013 r. (III SA/Gl 1684/12; http://orzeczenia.nsa.gov.pl) niestety utrzymał swoje dotychczas prezentowane stanowisko (por. wyrok z dnia 8 maja 2012 r. o sygn. akt III SA/Gl (...)

 • Copyright levies czyli podatek od piractwa

  (...) objęte jest monopolem uprawnionego z tytułu autorskich . Bez zgody uprawnionego nie można kopiować. Prawo jednak przewiduje od tej generalnej zasady wyjątki, takie jak na przykład dozwolony (...)

 • Wynagrodzenia pracowników produkcji 2012

  (...) działów administracyjnych, biur zarządów (3 200 PLN) oraz działów obsługi klienta (3 000 PLN). Niemal dwukrotnie wyższe wynagrodzenie od wynagrodzeń pracowników działów produkcyjnych (...)

 • Czas na kupno mieszkania nad morzem

  (...) wielu spośród licznie przybywających do nadmorskich kurortów turystów zadaje sobie pytanie, czy nie warto byłoby kupić własnego lokalu, który nie dość, że uwolniłby od corocznych (...)

 • Stałe oprocentowanie kredytu tylko w 5 bankach

  (...) stałą stopą procentową możemy zaciągnąć w 5 bankach. Taki produkt dostępny jest w BZ WBK, Deutsche Banku, Getin Noble Banku, PKO BP oraz w BGŻ. Mimo iż, kredyty zaciągamy z reguły na (...)

 • Notebook ASUS G750JH

  (...) modeli z serii G, w notebooku G750JH najważniejszy jest komfort grania oraz zapewnienie jak najlepszych wrażeń płynących z multimedialnej rozrywki. Sercem są bardzo wydajne podzespoły. Moc (...)

 • Arctic - Montaż i obsługa serwisowa instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych. Wrocław.

  Czytaj więcej: Klimatyzacja i chłodnictwo


strony : [ 1 ]
 
21
lipiec 2013

lipiec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2457
CHF 3,4321
USD 3,2348
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.