eGospodarka.pl

 • Polska: wydarzenia tygodnia 30/2013

  (...) Durbanie w 2011 roku strony zobowiązały się do rozpoczęcia w 2013 roku negocjacji nt. nowego globalnego porozumienia klimatycznego. Negocjacje wystartują w listopadzie w Warszawie. Zakończyć (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument ZUS Rp-1Epom, poznaj opinie o Lider Artur Maślane listki zdobione czy przeglądaj oferty pracy z miasta Włodawa.


 • Europa: wydarzenia tygodnia 30/2013

  (...) rynki Wschodzące gospodarki Europy Wschodniej i Środkowej mają szansę wyjść niedługo z tarapatów spowodowanych światowym kryzysem finansowym. Do tak zwanej "wschodzącej Europy" specjaliści (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 30/2013

  (...) zainteresowanych jest realizacją transakcji handlowych i inwestycyjnych z Chinami w walucie tego kraju. Po Hongkongu, Singapurze i Londynie rozliczenia w juanach wprowadza Paryż, Luksemburg (...)

 • Proporcja w podatku VAT gdy dotacja podmiotowa

  (...) Ośrodek Medycyny Pracy wykonuje zarówno czynności opodatkowane jak i zwolnione z . Jednostka nie jest w stanie jednoznacznie przyporządkować wydatków kosztowych do poszczególnych rodzajów (...)

 • AIR FRANCE KLM: podróżujący Polacy są wymagający

  (...) europejskich Aż 91 proc. podróżnych z Czech deklaruje, że podróżuje 1-3 razy w roku (w przypadku Polaków taką deklarację złożyło blisko 70 proc.). Prawie 10 proc. więcej pasażerów z (...)

 • Urządzenia mobilne: rządzą serwisy informacyjne i publicystyka

  (...) pod lupę mobilny ruch internetowy i sprawdził, z jakich najczęściej łączymy się z siecią. Zbadano także, jakie tematyczne serwisy internetowe cieszą się największym zainteresowaniem (...)

 • Ile kosztują płatności kartą za granicą?

  (...) turystów zastanawia się, czy lepiej zabrać ze sobą gotówkę czy korzystać z . O ile zabranie ze sobą dużej kwoty w gotówce nie jest rozwiązaniem bezpiecznym, wypłata obcej waluty z (...)

 • Mieszkania we Wrocławiu bez dopłaty NFOŚiGW

  (...) raczej odstraszały przed budowaniem osiedli kwalifikujących się do . Dlatego na tę chwilę znalezienie mieszkania we Wrocławiu, na które można by uzyskać dofinansowanie NFOŚiGW jest bardzo (...)

 • Tekstura - Oferuje kamienie półszlachetne i komponenty do produkcji biżuterii.

  Czytaj więcej: Biżuteria


strony : [ 1 ]
 
28
lipiec 2013

lipiec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2295
CHF 3,4308
USD 3,1831
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.