eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Dane z rynku pracy w USA odebrane pozytywnie

  (...) 0,6% spadku w stosunku do wczorajszego zamknięcia. W zaledwie parę minut S&P500 podniósł się jednak do -0,3%. W tym czasie znacznie lepiej zachowywały się indeksy DJIA oraz Nasdaq, którym (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument List motywacyjny dyrektor, poznaj opinie o Farmona Dermacos Anti Acne Żel punktowy zwalczający niedoskonałości skóry z bioaktywnym wyciągiem z borowiny czy przeglądaj oferty pracy z miasta Ciechocinek.


 • Giełdy europejskie: indeksy zniżkowały o ponad 2 proc.

  (...) spółek został w środę rano mocno skorygowany. WIG20 zaczął dzień od spadku o nieco ponad 1 proc. W trakcie pierwszej godziny handlu jego skala zwiększyła się do ponad 2 proc. To efekt (...)

 • Stopy procentowe w Polsce VII 2013

  (...) decyzji główna stopa wynosić będzie 2,5 proc.) pociągają za sobą rekordowo niskie poziomy stawek WIBOR, a to raj dla osób spłacających raty kredytów hipotecznych w złotych. Oprocentowanie (...)

 • Druga edycja targów Office Fair 2013

  (...) idealnego miejsca do nawiązania długotrwałych biznesowych kontaktów pomiędzy dostawcami a klientami. Jest to miejsce spotkań producentów, handlowców i klientów z obszaru biznesu. Podczas (...)

 • Obroty na rynkach GPW VI 2013 r.

  (...) Głównym Rynku akcji wyniosły w czerwcu 2013 r. 25,2 mld zł i były o 60,0% wyższe niż w czerwcu 2012 r. Narastająco od początku roku obroty wyniosły 132,2 mld zł i były o 28,8% wyższe w (...)

 • mBank: wsparcie dla klienta 24h na dobę

  (...) nowego mBanku znacznie ułatwi korzystanie z bankowości elektronicznej. Klienci w każdej chwili, przez , będą mogli uzyskać wsparcie konsultanta online – zarówno przy zakupie nowych (...)

 • Prywatyzacja przedsiębiorstw nie jest pomysłem na rozwój przemysłu

  (...) wszystko przestanie działać, sytuacja jest alarmująca – coraz częściej ekonomiści zwracają uwagę na postępujący w zatrważającym tempie kryzys polskiej produkcji przemysłowej. I nie (...)

 • Cyberprzestępczość - aresztowania VI 2013

  (...) która z powodzeniem nadawałaby się na scenariusz hollywoodzkiej superprodukcji, miała miejsce na terenie Holandii oraz Belgii. Policja siedmiu duńskich przemytników i dwóch zatrudnionych (...)

 • Strach wraca na rynki finansowe

  (...) wyprzedażą ryzykownych aktywów z II połowy czerwca widać jedną różnicę - o ile wtedy akcje i obligacje szły solidarnie w dół, to teraz na powracającym strachu papiery dłużne (...)

 • Mercedes Sprinter 116 LGT

  (...) iż LGT nie różni się wyglądem od pozostałych wersji. Do testu otrzymaliśmy Sprintera Standard, czyli najpopularniejszy wariant nadwoziowy. Poza niecodziennym kolorem, nie emanuje niczym (...)

 • Orange Office Park w Krakowie

  (...) biurowym klasy A o łącznej powierzchni ponad 25.000 m2. W ramach trzyetapowej inwestycji powstanie także 2.500 m2 powierzchni handlowej, oraz wielopoziomowy parking. Cechą, która odróżnia (...)

 • Faktura korygująca zaliczkę a zmniejszenie podatku VAT

  (...) wskutek wystawienia faktur korygujących określa art. 29 ust. 4-4c . Zgodnie z tymi przepisami podstawę opodatkowania zmniejsza się o kwoty udokumentowanych, prawnie dopuszczalnych i (...)

 • Sprzedaż prywatnego samochodu bez podatku dochodowego

  (...) nie został wprowadzony do działalności gospodarczej i nie był wykorzystywany na potrzeby firmy, przedsiębiorca będzie musiał opodatkować, o ile sprzedaż ta nastąpi niedługo po jego (...)

 • Praca na rencie a kwota zmniejszająca podatek

  (...) pracownika, który od kilku lat jest na rencie. Poza obecnie zawartą oraz wypłacaną przez ZUS rentą nie uzyskuje innych dochodów opodatkowanych na zasadach ogólnych. Czy w związku z tym może (...)

 • Wartość początkowa (prywatnego) samochodu osobowego

  (...) 10 lutego 2013 r. wnioskodawca wprowadził do swojej działalności gospodarczej , który uznał za i rozpoczął jego amortyzację jak też zaliczanie w ciężar kosztów uzyskania przychodów (...)

 • ESET Security dla Microsoft SharePoint Server

  (...) firm wymagających dedykowanego zabezpieczenia webowej platformy Microsoftu. ESET Security dla Microsoft SharePoint Server zapewnia kompleksową ochronę serwerów działających w oparciu o (...)

 • Konsolidacja na USDPLN

  (...) zatrudnienia w USA w sektorze prywatnym poza rolnictwem i w praktyce rynkowej służy za pierwsze oszacowanie popularnych „payrolls’ów”, publikowanych dwa dni później. Następnie (...)

 • Kredyty konsumpcyjne i mieszkaniowe w I kw. 2013

  (...) w w pierwszym kwartale 2013 r. była na poziomie roku poprzedniego, to licząc wartościowo była wyższa o 8,6 proc. Według ekspertów BIK oznacza to, że banki ograniczając podaż drobnych (...)

 • Małe firmy - prognozy II kw. 2013

  (...) raz szósty zapytała drobnych przedsiębiorców o to, jakie mają przewidywania dotyczące sytuacji własnej firmy, a także jak oceniają perspektywy całej gospodarki w bieżącym roku. W badaniu (...)

 • Podatki ograniczą wydobycie gazu łupkowego w Polsce

  (...) ds. Informacji o Energii (EIA) w Departamencie Energetyki USA podał nowe dane odnośnie wielkości złóż w Polsce. Są one o 20 proc. niższe w porównaniu z poprzednią oceną z 2011 r. i (...)

 • Upadłości firm I-VI 2013

  (...) do tej z ubiegłego roku w poszczególnych miesiącach, wciąż utrzymując się na wysokim poziomie. Nowością w całym pierwszym półroczu jest rosnąca liczba upadłości firm produkcyjnych – (...)

 • PKO Junior: bank dla dzieci

  (...) dzięki której uczy się pod nadzorem rodzica świadomie zarządzać budżetem, oraz zdobywa praktyczną umiejętność obsługi konta bankowego. - Projekt jest kolejnym, unikalnym elementem (...)

 • Bezpieczna jazda latem

  (...) że trudne warunki drogowe ominą kierowców. Drogi latem mogą być równie niebezpieczne co trasy zasypane śniegiem. Stosując kilka ważnych zasad będziesz odpowiednio przygotowany do różnych (...)

 • Utrata zdolności do pracy na danym stanowisku a zwolnienie pracownika

  (...) pracy powstaje wówczas, gdy pracownik jest niezdolny do wykonywania dotychczasowej pracy wskutek wypadku przy pracy lub choroby zawodowej i jest to stwierdzone orzeczeniem lekarskim, a jednocześnie (...)

 • Poznamy raport ADP

  (...) mieć dane płynącej z gospodarki USA. Dziś o 14.15 poznamy raport ADP, który wyprzedza piątkowe dane z rynku pracy. Choć ostatnio jego wartość prognostyczna obniżyła się, to nadal warto go (...)

 • Leszek Grudzinski, pracownia projektowa - Galeria prac z lat 1995-98.

  Czytaj więcej: Projektowanie


strony : [ 1 ] . 2
 
3
lipiec 2013

lipiec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3416
CHF 3,5288
USD 3,3516
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.