eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Zaprzestanie sprzedaży a ulga na zakup kasy fiskalnej

  (...) podatku od towarów i usług wynika, że podatnicy, którzy rozpoczynają ewidencjonowanie obrotu i kwot podatku należnego za pomocą kas rejestrujących w obowiązujących terminach, mogą (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Duplikat faktury, poznaj opinie o Lubiana Classic Filiżanka ze spodkiem 19 cm czy przeglądaj oferty pracy z miasta Maków Mazowiecki.


 • Polska: wydarzenia tygodnia 27/2013

  (...) czerwcu br. 81,92 mld euro i spadły o 3,2% wobec poprzedniego miesiąca, podał Narodowy Bank Polski (NBP) w komunikacie. Natomiast w ujęciu rocznym odnotowano wzrost o 106%. Liczone w złotych (...)

 • Europa: wydarzenia tygodnia 27/2013

  (...) wolnym handlu między UE i USA rozpoczną się w przyszłym tygodniu mimo doniesień, że Waszyngton szpieguje Unię. Komisja Europejska, wzywała w wyjaśnianiu tej sprawy do "transparentności i (...)

 • Świat: wydarzenia tygodnia 27/2013

  (...) bezrobocia w USA w czerwcu 2013 roku wyniosła 7,6 proc., wobec również 7,6 proc. w maju. Według Organizacja Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa (FAO) indeks cen żywności na (...)

 • Czy przepisy unijne godzą w prawo wyboru?

  (...) ilość regulacji prawnych ogranicza wolność wyboru obywateli oraz wolność prowadzenia przez przedsiębiorstwa w Polsce?” – twierdząco odpowiedziało 57 proc. ankietowanych. 25 proc. było (...)

 • Jakie karty płatnicze posiadają Polacy?

  (...) każdego rachunku osobistego, często również są wydawane podczas zaciągania kredytów gotówkowych. Ich najważniejszą właściwością jest możliwość płacenia za zakupy oraz usługi bez (...)

 • Tablet MODECOM FreeTAB 8002 IPS X2 3G

  (...) premiera handlowa najnowszego MODECOM FreeTAB 8002 IPS X2 3G+ odbędzie się 19 lipca. Klienci, którzy zdecydują się na zakup najnowszego tabletu, otrzymają ultramobilne i kompaktowe (...)

 • Wakacje kredytowe według banków

  (...) ofertach kredytów hipotecznych. Każdy bank daje możliwość czasowego kredytu, co jest zapisane w umowie kredytowej lub regulaminie i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Aby (...)

 • Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A.,Wolibórz - Producent: szaf, szafek i stojaków teleinformatycznych.

  Czytaj więcej: Sprzęt


strony : [ 1 ]
 
7
lipiec 2013

lipiec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,2824
CHF 3,4682
USD 3,3245
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.