eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

 • Koniunktura w Europie poprawia się, ale słabnie w Azji

  (...) odczyt był zbliżony i wyniósł 48,8 pkt. To najlepszy wynik od 16 miesięcy. Zarówno u nas, jak w Europie, odczyty oznaczają kontynuację spowolnienia. Inaczej sytuacja wygląda w Azji, bo tam (...)

 • Serwis eGospodarka to aktualne wiadomości ekonomiczne z kraju i ze świata. Pobierz dokument Pozew w gospodarczym postępowaniu nakazowym, poznaj opinie o Teka HA 820 czy przeglądaj oferty pracy z miasta Żywiec.


 • Dostępność kredytów: indeks VI 2013

  (...) Finance i TVN CNBC Indeks Dostępności Kredytowej (IDK), który obrazuje sytuację na w złotych, spadł w czerwcu o 2,72 pkt (2,27 proc.) i wynosi 117,17 pkt. W porównaniu do czerwca ubiegłego (...)

 • Domek letniskowy: jak sfinansować zakup?

  (...) wycieczka może kosztować od dwóch do kilku tysięcy złotych. Doba w kilkuosobowym domku nad polskim morzem to wydatek rzędu 200 zł do nawet 600 zł w zależności od jego lokalizacji i (...)

 • Ustawa o Krajowym Rejestrze Karnym - nowelizacja

  (...) KRK a KRS została dostrzeżona przede wszystkim w związku z zakazem powoływania w skład organów niektórych podmiotów rejestrowanych w , osób karanych za przestępstwa szczegółowo wymienione (...)

 • Wyniki Megapanel IV 2013

  (...) wg zasięgu miesięcznego nadal prowadzi Grupa Google z zasięgiem 89,72 proc., drugie miejsce zajmuje Grupa Allegro z zasięgiem 81,36 proc. - awans z miejsca ósmego. Na miejscu trzecim witryna (...)

 • Wskaźnik optymizmu VI 2013

  (...) przez Ipsos w czerwcu br. plasuje się na nieco niższym poziomie niż w maju (zmiana o -1,09 pkt. ). Rok do roku zmiana jest bardziej istotna (81,57 pkt. obecnie w stosunku do 87,50 pkt. w czerwcu (...)

 • Samochód osobowy: pełne odliczenie VAT gdy faktyczny handel

  (...) odliczyła cały podatek naliczony z tytułu wewnątrzwspólnotowego nabycia . Jak oświadczyła do protokołu z kontroli, samochód ten został nabyty celem dalszej odsprzedaży, co potwierdza jego (...)

 • Sankcje za brak zaliczki na podatek dochodowy pracownika

  (...) swoich obowiązkach płatnika podatku dochodowego od osób fizycznych od wynagrodzeń wypłacanych pracownikom. W tym zakresie są obowiązani do obliczenia, pobrania i wpłacania . O ile uporczywe (...)

 • Różnice kursowe w podatku dochodowym gdy różne waluty?

  (...) walutową następuje w tej samej walucie, w jakiej ta jest wystawiona. Nie musi jednak tak być zawsze. Rzeczywistość gospodarcza pokazuje, że np. faktura wystawiona w funtach brytyjskich może (...)

 • Podatek dochodowy od wynagrodzenia za służebność przesyłu

  (...) Wnioskodawczyni zawarła umowę w 2012 r. o ustanowienie . Służebność ta dotyczy działki będącej jej własnością, która wchodzi w skład . Służebność została ustanowiona odpłatnie za (...)

 • Mieszkanie, lokata, obligacje: rentowność V 2013

  (...) skarbowych, rentowność netto wynajmu mieszkań w porównaniu z naszym poprzednim raportem sprzed dwóch miesięcy niemal się nie zmieniła. Wskaźnik, obliczany na podstawie ofert sprzedaży (...)

 • Polskie mikrofirmy przygotowane na kryzys

  (...) wyciągnąć zasadniczy wniosek, mówi Tomasz Pol, Dyrektor Pionu Zarządzania Produktami w Citi Handlowy, odpowiedzialny m.in. za rozwój oferty dla mikroprzedsiębiorców i klientów Citigold, a (...)

 • Rynek pracy wyznaczy kierunek

  (...) lepiej Tydzień na rynkach azjatyckich rozpoczynamy w dobrych nastrojach. Kontrakt na japoński indeks Nikkei225 jest najwyżej od miesiąca, m.in. po dobrych odczytach indeksu Tankan. Wartość (...)

 • Najlepsze Miejsca Pracy Europa 2013

  (...) nagradza firmy w 3 kategoriach: firmy międzynarodowe, firmy zatrudniające powyżej 500 pracowników oraz tzw. firmy małe i średnie, czyli zatrudniające od 50 do 500 pracowników. W kategorii (...)

 • Jaki kierunek wskażą PMI USA/Strefa EURO?

  (...) o którym pisaliśmy niejednokrotnie – rynek gra pod odbicie w amerykańskiej gospodarce, bez którego decyzja o QExit byłaby niemożliwa. Na ten moment trudno jednak wyobrazić sobie ustanawianie (...)

 • Pokolenie 50+ narażone na depresję

  (...) życie osób, które ukończyły pięćdziesiąt lat z 16 krajów Europy, w tym z Polski. Polskim partnerem Konsorcjum SHARE jest Centrum Analiz Ekonomicznych CenEA. W publikacji SHARE analitycy (...)

 • Wynagrodzenie syndyka w postępowaniu upadłościowym

  (...) syndyka, jest oczywiście niewspółmierna do wykonanej pracy, sąd ustala wynagrodzenie w przeliczeniu na miesiące, w wysokości nieprzekraczającej przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w (...)

 • Odczyt indeksów PMI doda dynamiki rynkowym wydarzeniom?

  (...) która? To pytanie najlepiej uzasadnia przebieg piątkowych notowań – podczas gdy DAX stracił 0,4 proc., a CAC40 0,6 proc., indeksy w naszym regionie podążały na północ – BUX wzrósł o (...)

 • Wyniki TFI i funduszy inwestycyjnych 2012

  (...) 2012 r. wartość aktywów ogółem zgromadzonych przez fundusze inwestycyjne wyniosła 157 671,6 mln zł (wzrost o 26,6% w stosunku do roku poprzedniego), z tego aktywa: otwartych funduszy (...)

 • Aktywność ekonomiczna ludności I-III 2013

  (...) WIEKU 15 LAT I WIĘCEJ W analizowanym kwartale ludność aktywna zawodowo stanowiła 55,5% ogółu ludności w wieku 15 lat i więcej. Zbiorowość ta liczyła 17,2 mln osób (z tego 15,3 mln (...)

 • Kurs EUR/PLN kontynuuje konsolidację

  (...) na 4,3210, natomiast USD/PLN znajduje się na 3,3150. Dziś najważniejszymi wydarzeniami będą odczyty indeksów PMI ze strefy euro (09:13 – 09:58) - największą uwagę powinny przykuć wstępne (...)

 • Tablet HUAWEI MediaPad 7 Vogue

  (...) rozmów telefonicznych. posiada czterordzeniowy procesor o taktowaniu 1.2 GHz oraz 16-rdzeniowy procesor graficzny, zapewniający płynne odtwarzanie gier 3D oraz filmów w jakości Full HD (...)

 • Audi R8 Coupe V10

  (...) sylwetkę coupe. I w tym przypadku nie jest inaczej. Tylko że w odróżnieniu od producentów rodem ze słonecznej Italii, auto wygląda trochę jak nobliwy urzędnik. Próżno szukać ostrych (...)

 • Zdybel, Marek - Fotografia okolicznościowa, śluby, wesela, plenery, chrzty, pierwsze komunie.

  Czytaj więcej: Uroczystości


strony : [ 1 ]
 
1
lipiec 2013

lipiec 2013
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob
Nie
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
29
30
31
 
 
 
 


Waluta Kurs ( PLN )
EUR 4,3323
CHF 3,5125
USD 3,3210
Kurs CHF

Kurs EUR
Kurs USD
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.